Näituste tulemused


DOG SHOW 17.04.2010

DOG SHOW
17.04.2010 SILLAMÄE, EESTI

BEST in SHOW
KOHTUNIK
Natalja Sedykh (Venemaa / Russia)

BIS 1




POMERANIAN KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
434. ANGE DE SOLEIL BRENDY
RUS&HU CH
RKF2226641 om: M. Borisova St. Petersburg Venemaa

BIS 2


LHASO APSO
636. CHIC CHOIX CHIC IS IT
FIN15969/06
om: Kersti Paju Tartu

BIS 3


AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
527. MOMENTO AMAZONE
LŠVK AS 0027/08
om: Aleksejs Abramovs Latvia

BIS 4


ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
327. MARLAND TRESOR
BALTER W09 EST CH Hungarian Terrier Club JW08EST JCH FIN JW08
EST-04247/07 om: Viive Maranik Tallinn


PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
Nikolai Sedykh (Venemaa / Russia)

BIS 1

AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
527. MOMENTO AMAZONE
LŠVK AS 0027/08 om: Aleksejs Abramovs Latvia

BIS 2

LHASO APSO
632. SOLEYDAN UNIQUE OF CHIC CHOIX
FI43887/09 om: Hedi Kumm & Juha Kares & Kersti Paju Haapsalu

BIS 3

SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
378. SMILING SNOWBALL SUGAR COOKIE
EST-02285/09 om: Kristiine Uspenski Haapsalu

BIS 4

INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
9. BIMBIK’S EUGEN
EST-0288/09 om: Katrin Juurak Viljandimaa


PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
Natalja Sedykh (Venemaa / Russia)

BIS 1

CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
569. ROYAL FANTASY ROMANCER FROM SYLENA
43122/XII/09 om: Urve Tipp Viljandi

BIS 2

LEONBERGER
174. GOLDEN CHARMER BAYWATCH PEARL
EST-03435/09 om: Kadri Aksin Mõisaküla Kiili vald 75401 Harjumaa

BIS 3

BERNHARDIIN / PIKAKARVALINE / SAINT BERNARD DOGI / LONG-HAIRED
449. DEIN HARDS YONDER SIDE
EST-03924/09
oom: Andrei Mesjatsev Poaka küla Pihlaka 32 Tüti vald Järvamaa

BIS 4

TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOF-HAIRED
58. KULDNE TALISMAN ALFA ALTAIR
EST-03245/09 om: Olga Batasova & Margit Püttsepp Kohila vald Raplamaa


PARIM VETERAN/THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
Kirill Barbosov (Venemaa / Russia)

BIS 1

WELSH CORGI PEMBROKE
521. TRAFOX SOSNOVY BOR
FIN&EST&RUS&LV<&GEO&BALT&FCG CH
EST-02415/00 om: Astrid Lundava Tallinn

BIS 2

KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE ,WIRE-HAIRED
78. QUALIT QUAST VANESSA
INT&BALT&RUS CH EST W00 LT W02 LV W05 BALT Vet W07
EST-00172/02 om: Jelena Vdovina Tallinn

BIS 3

SAKSA DOGI /tiiger,kollane/ GREAT DANE /fawn,brindle
225. CURCUBITA vom ROMANOV
FIN CH BALT Vet W09
FIN44142/03 om: Leena Lappalainen Helsinki Finland

BIS 4

SNAUTSER p/s / SCHNAUZER p/s
162. BEARD’S GHOST DESIRED DELIGHT
EST<&LV&BALT&FIN CH FIN W
EST-02643/99 om: Alla Dorofejeva Tallinn


PAARIDE VÕISTLUS/BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
Juta Haranen (Eesti / Estonia)

BIS 1

680. LHASO APSO
CHIC CHOIX TA SEN TIME STOPPER
FI43392/09
&
CHIC CHOIX KINDERLAND KOPY
LT JCH BALTJW08 FIN35609/07
FIN35609/07
om: Jaana Tumppila Helsinki Finland

BIS 2

672. ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
MARLAND XANNON
EST< JCH BALT JW09 BALTER JW09
EST-03253/08
&
MARLAND TRESOR
BALTER W09 EST CH Hungarian Terrier Club JW08EST JCH FIN JW08
EST-04247/07
om: Viive Maranik Tallinn

BIS 3

675. CHOW-CHOW
FOURTH CHANCE LIETUVOS LIUTAS
LT&KV&EST&BALT JCH
LSVKSS 1321/09
&
AGATA KRISTI LIUTO GUOLIS
LSVKCC1349/09
om: Elena Miliauskiene P. Vileisio 3 Mazeikiai LT-89223 Leedu

BIS 4

676. EESTI HAGIJAS / ESTONIAN HOUND
AMUR
RKF R 2374864
&
ALITA
RKF R 2374867
om: Maris Silman & Marika Hiiemaa Tallinn


COCTAIL COMPETITION
KOHTUNIK
Tina Šulce (Läti /Latvia)

BIS 1

685. WEST HIGHLAND TERJER / WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
KICHAUS ABRAHAM KOHAV SION
LV-20006/08
&
BEDLINGTONI TERJER/BEDLINGTON TERRIER
KINTERRA GILMA

EST JW-06, ESTW-06, JWW-06.PL, JW06 LT W-07 EST&LV& LT&BALT JCH EST& LT&RUS CH
RKF 1768133
om.Natalja Kaljumäe Narva

BIS 2

684. DOBERMANN
HAINIDE BEKE – BIENE
&
PINŠER / GERMAN PINSCHER
TIM SPIRIT EYES OF THE TIGER

RKF251182
om: Hanna-Maria Zeilanova Tallinn


PARIM KASVATAJA/BREEDER CLASS
KOHTUNIK
Kirill Barbosov (Venemaa / Russia)

BIS 1

SAKSA BOKSER /BOKSER
682. MA BAKER’S
om: Dima Pirkko Finland



RÜHM 1
KOHTUNIK
Kirill Barbosov (Venemaa / Russia)

BIG 1

AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
527. MOMENTO AMAZONE
LŠVK AS 0027/08
om: Aleksejs Abramovs Latvia

BIG 2

VALGE SVEITSI LAMBAKOER / WHITE SWISS SHEPHERD DOG
484. BORN TO WIN WHITE ALMIGHTY
EST-02246/09
om: Monika Laneman Saku vald Harjumaa

BIG 3

WELSH CORGI PEMBROKE
521. TRAFOX SOSNOVY BOR
FIN&EST&RUS&LV<&GEO&BALT&FCG CH
EST-02415/00 om: Astrid Lundava Tallinn

BIG 4

VANA–INGLISE LAMBAKOER / OLD ENGLISH SHEEPDOG (BOBTAIL)
538. EGOR-DEGO APHRODITE
EST&LV<&BALT&FIN
EST-02732/01 om: Aire-Piret Pärn & Marilin Kooskora Harjumaa


RÜHM 2
KOHTUNIK
Juta Haranen (Eesti / Estonia)

BIG 1

SAKSA DOGI/tiiger,kollane / GREAT DANE/fawn,brindle
227. EURO POWER BOY TOY
INT&FIN&S< CH FIN< W09 FIN JW08 LT W08 EST W08,09
FIN17131/07 om: Kati-Maja Korhonen Finland

BIG 2

SUURŠNAUTSER, m / GIANT SCHNAUZER ,b
169. GLORIS AFTER MIDNIGHT
LV-MSN-676/09
om:Jelena Krivicka Riga Latvia

BIG 3

MUST TERJER / BLACK TERRIER
51. FREE CHOICE BOGDAN GAVRILYCH
EST&LV JCH EST CH BALT JW08
EST-02638/07 om: Hedi Kumm Haapsalu

BIG 4

SNAUTSER p/s / SCHNAUZER p/s
162. BEARD’S GHOST DESIRED DELIGHT
EST<&LV&BALT&FIN CH FIN W
EST-02643/99 om: Alla Dorofejeva Tallinn


RÜHM 3
KOHTUNIK
Anna Sume (Eesti / Estonia)

BIG 1

ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
327. MARLAND TRESOR
BALTER W09 EST CH Hungarian Terrier Club JW08EST JCH FIN JW08
EST-04247/07 om: Viive Maranik Tallinn

BIG 2

AIREDALE TERJER / AIREDALE TERRIER
342. SHELLKIT FLAMENCO DE ORO
EST JW09
EST-00271/08 om: Anna & Igor Miklashevitch Tallinn

BIG 3

WELSHI TERJER/WELSH TERRIER
339. SHAIREAB’S BAYLEIGH TICKET TO RIDE
EST JCH BALTER JW09
EST-02603/09 om: Anu&S. Keerd Rae vald Harjumaa

BIG 4

BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER
300. STARS RONDEL CAILIN
EST-00353/09
om: Natalja Kaljumäe Narva


RÜHM 4
KOHTUNIK
Tina Šulce (Läti / Latvia)

BIG 1

TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOF-HAIRED
61. PALLADA ANTIQUE SOUL
LV-21291/09
om: Rika & Raul Mölder Rapla

BIG 2

KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE ,WIRE-HAIRED
79. LARING’S BROWN EXCLUSIVE CHOCOLATE
EST-02991/08
om: Rita Tali, Jelena Vdovina Tallinn

BIG 3

TAKS,KARMIKARVALINE / DACHSHUND,WIRE-HAIRED
65. KONEMIEHEN PATRUUNA
FI38737/09
om: Anne Lehto Finland

BIG 4

KÜÜLIKUTAKS,KARMIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT WIRE-HAIRED
77. BALTIC HYCON
EST-02731/09
om: Ilme Kukk Tallinn


RÜHM 5
KOHTUNIK
Nikolai Sedykh (Venemaa / Russia)

BIG 1

POMERANIAN KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
434. ANGE DE SOLEIL BRENDY
RUS&HU CH
RKF2226641 om: M. Borisova St. Petersburg Venemaa

BIG 2

SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
378. SMILING SNOWBALL SUGAR COOKIE
EST-02285/09
om: Kristiine Uspenski Haapsalu

BIG 3

CHOW-CHOW
440. FOURTH CHANCE LIETUVOS LIUTAS
LT&KV&EST&BALT JCH
LSVKSS 1321/09 om: Elena Miliauskiene Mazeikiai Leedu

BIG 4

PERUU KARVUTU KOER,suur / PERUVIAN HAIRLESS DOG,large
448. WANHAN WUOREN NAISEN KOSTO
ER50728/09
om: Päivi Votkin & Evelyn Joonase, Helsinki, Finland


RÜHM 6
KOHTUNIK
Kirill Barbosov (Venemaa / Russia)

BIG 1

BEAGLE / BEAGLE
546. HESSIN UNELMA
EST-01600/09
om: B-H.Ruus Tallinn

BIG 2

DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
539. ZABAVAN HUZAR
FI38464/09
om: Kiira & Nina Laine Vahto Finland

BIG 3

BASSET HOUND
558. EBONITE EBO V.GRUNSVEN
2729828
om: Helle Kiiver Raplamaa

BIG 4

PESUKARUKOER / BLACK & TAN COONHOUND
544. SOUTHCHASE’S POLLY ANNA
PLJW08 PLW08BALT&RUS JCH LT JW09 LV&BALT&BLR& NORD W09 BLR CH FT BI. TR.II
EST-03651/08 om: Katleen Lukin Tallinn


RÜHM 7
KOHTUNIK
Kirill Barbosov (Venemaa / Russia)

BIG 1

SAKSA LÜHIKARVALINE LINNUKOER / GERMAN SHORT-HAIRED POINTING DOG
686. KATAJAKANKAAN MIRACLE
EST JCH
FIN15905/08 om: Terttu Suhonen Helsinki Finland

BIG 2

IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER
564. NEAL WOLMAR ATTRACTION
LV CH
LV-16767/07 om: I.Salna Latvia

BIG 3

GORDONI SETTER / GORDON SETTER
560. FINFAIR LOCH SUNART
EST-01544/09
om: Margit & Tarvo Tamm Tallinn


RÜHM 8
KOHTUNIK
Tina Šulce (Läti /Latvia)

BIG 1

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
104. GREENHILL’S COOPER
EST&LV<&BALT&RUS JCH FINJ&BALTJ W09
EST-03414/07
FIN41071/08 om: Priit Alekand & Kersti Paju Tartu

BIG 2

INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
9. BIMBIK’S EUGEN
EST-0288/09
om: Katrin Juurak Viljandimaa

BIG 3

AMEERIKA KOKKERSPANIEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
16. LA’SAMBELLES NEON NIGHTRIDER
EST-03468/08
om: Gerti Hamelberg Maardu Harjumaa

BIG 4

LABRADORI RETRIIVER
123. YEAGER GORSKA FANTAZJA
PKR.VIII-22606
om: Gusane Gunta Cesis Läti


RÜHM 9
KOHTUNIK
Anna Sume (Eesti / Estonia)

BIG 1

LHASO APSO
636. CHIC CHOIX CHIC IS IT
FIN15969 /06
om: Kersti Paju Tartu

BIG 2

SHIN TZU
567. THUNDERCLAP EXTRA SWEET CANDY
EST-01447/08
om: Margit Piirman Aovere Tartumaa

BIG 3

JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN
650. SILVIA
EST-01490/08
om: Silvi Kupinskaja K-Järve

BIG 4

HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG
595. KIIKUNKAAKUN IDOLS-ILKKA
FIN&LV&BY&UA CH
BF 1698/09
FIN22506/06 om: Katja Viitasaari-Halonen & Jukka Halonen Jormua Finland


RÜHM 10
KOHTUNIK
Nikolai Sedykh (Venemaa / Russia)

BIG 1

AFGANISTANI HURT / AFGHAN HOUND
130. AGHA DJARI’S WAIT’TIL YOU SEE ME
WJW08 LT W09 EST&BALT&FIN&BUL&BUL Grand& BALCAN&RUS CH EST&LV<&BALT&UA&SL JCH
EST-04206/07 om: Kristel Reek Tallinn

BIG 2

WHIPPET / WHIPPET
145. SATANGIN ALWAYS ON MY MIND
EST&LV<&BALT CH
EST-00821/08 om: Tatjana Zhichkuvene & Alexandr Vassiljev Kohtla-Järve

BIG 3

VENE HURT / BORZAJA
136. BORZOWSKI’S GLAMOUR BOY
EST<&LV&RUS JCH
EST-02800/08 om: Inna Viks Tallinn

BIG 4

IIRI HUNDIKOER / IRISH WOLFHOUND
140. FERNMARK LIFTHRASIR
FIN15877/08
om: Taru Partinen Kirkkonummi Finland

LAPS JA KOER
KOHTUNIK
Tina Šulce (Läti /Latvia)

Koht 1

2. Aleksander-Mark Kappi 25.01.01
Labrador retriiver
Tallinn

Koht 2

5. Diana Kaljumäe 08.03.01
Bedlingtoni terjer
Narva

Koht 3

4. Evelina Kaljumäe
West Highland Terjer
Narva

Koht 4

3. Vitalija Vorobjeva 23.01.01
Kääbusšnautser
Narva

JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
Tina Šulce (Läti /Latvia)

Noorem vanuserühm 10-13a.

Koht 1

13. Alexandra Daniela Õunap 03.05.97 Tallinn

Koht 2

15. Triin Tüksammel 17.07.96
Tallinn

Koht 3

16. Merili Ostma 26.06.96
Viiratsi Viljandi mk.

Koht 4

14. Lilian Tali 04.07.96
Tallinn

Vanem vanuserühm 14-17 a.

Koht 1

24. Laura Kaseorg 24.03.95
Tallinn

Koht 2

29. Jolanta Verreva 10.12.93
Latvia

Koht 3

23. Kaire Aas 20.09.94
Tallinn

Koht 4

26. Maarja Kalma 28.02.93
Tallinn

PARIM JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
Tina Šulce (Läti /Latvia)

Koht 1

13. Alexandra Daniela Õunap 03.05.97 Tallinn

Koht 2

24. Laura Kaseorg 24.03.95
Tallinn



Tere Гость