Näituste tulemused


DOG SHOW 18.04.2015

RAHVUSLIK KOERTENÄITUS

Narva Dog Show
18-19.04.2015


TULEMUSED

Narva Koertekasvatajate Klubi tänab kõiki näitusest osavõtnuid!
Sponsoreid:
Oü NOSTREM PET
KAPI LEMMIKLOOMADE ILUSALONG
RT AUHINNAD OÜ
SQTQ, ONEGA OÜ
kauaaegse abi ja toetuse eest meie Näituste korraldamisel.

Eksperte: kes olid armastusväärselt nõus meie Näitusel töötama.
Ringikorraldajaid: korrektse töö eest ringide töö korraldamises.
Meie nähtamatu abilised-ilma milleta me, näituse korraldajad kunagi teha ilma.
Ma õnnitleda näituse võitjad ja meenutab teile, et teil on õigus osaleda näitus, 28-29.11.2015, mis toimuvad tasuta.
Õnnitleme võidu puhul ka Narva klubi liikmeid, nii täiskasvanuid, kui lapsi.

Lugupidamisega
Narva KKS
Jevgeni Bragin



18.04.2015





BEST in SHOW

KOHTUNIK
Jürate Butkiene (Lithuania)

BIS 1




SUUR PUUDEL must & pruun & valge
/ STANDARD POODLE black & brown & white
166 MSTIL GOTIKA

RKF3525460
om Elena Litvinova & M Gusarova, Russia

BIS 2



WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
260 MODNY VSEGDA

RUS CH
RKF3626516 om Inna Shitikova, Russia

BIS 3



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
363 SMILING SNOWBALL MY X-FACTOR

EST-03147/14
kasv& om: Kristiine Uspenski, Eesti

BIS 4



TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONG-HAIRED
446 HUNDERBAR INCOGNITO ROUGE SL

EST JCH, HeJW13, LTU CH, NORDJW13, RUS JCH
RKF3651666 om Maria Ivanova, Russia


PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
Livija Zizevske (Lithuania)

BIS 1



LHASA APSO / LHASA APSO
457 CHIC CHOIX PANTHERA TOSCANA

TLN JWCup15
FI33186/14 om Hedi Kumm & Juha Kares & Kaire Vals, Finland

BIS 2



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
363 SMILING SNOWBALL MY X-FACTOR

EST-03147/14
kasv& om: Kristiine Uspenski, Eesti

BIS 3



KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge
/ MINIATURE POODLE black & brown & white
173 EVAK'S MANIFESTO

RKF3924425
om Elena Litvinova, Russia

BIS 4



SALUKI / SALUKI
305 KIRMAN FLORIA

FI30645/14
om Jarmo Eloranta & Tuula Eloranta, Finland

PARIM BEEBI VALIK / THE BEST BABY CLASS
KOHTUNIK
Liudmila Lavrova (Moldova)

BIS 1



BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER
77 AMBER ROYAL BUGATTI

EST-04309/14 om Veronika Kirillova, Eesti

BIS 2



AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
552 WILLSTEFF'S GLADNESS GIFT

EST-00463/15 om Liia Anier & Sergo Anier, Eesti

BIS 3



HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG
392 NILUFER MOLOSOS GRATZI

UKU.0225057 om A. Dmirtieva, Russia

BIS 4



WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
253 HAAPATASSUN BENTLEY

FI12416/15 om Mirka Sutinen, Finland

PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
Ljubov Terentjeva (Venemaa)

BIS 1



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
360 BELIE OF BELYAEV JUICY PEACH

EST-03573/14 om Natalja Beljajeva, Eesti

BIS 2



' CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA, SMOOTH-HAIRED
195 SWEET PAOLA'S GOOD BOY

FI45372/14 om Sari Harsi, Finland

BIS 3



PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG
177 TAFFINELLI'S HERE COMES HEDDA

FI50353/14 om Nina Breilin, Finland

BIS 4



MOPS / PUG
461 SEN CHINYONI CHALLENGE BLK ACCEPTED

EST-04047/14 om Teele Juursalu & Timo Juursalu, Eesti

PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
Antoan Hlebarov (Bulgaria)

BIS 1



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
369 PILGRIMAGE SNOW BALL

BALT J CH BALT JW06 BALT W06 BALT W08 C.I.B EST CH EST J CH EST Vet CH ESTW08 EurW08 FIN CH FINW09 LTU CH LTU JCH LTU W08 LTU W10 LTU W11 LVA CH LVA JCH LVA W07 LVA W09 LVA W10 NORD VetW13 NORDW07 POL CH RKF CH RUS CH RUS JCH TLN VetWCup15 WW08
EST-02557/05 om Kristiine Uspenski, Eesti

BIS 2



SALUKI / SALUKI
304 DYANITOS OBERON

BALT CH BLR CH C.I.B EST CH FIN CH LTU CH LVA CH RKF CH RUS CH
FIN24965/07 om Britta Airenne Wunsch & Christel Wunsch, Finland

BIS 3



BRÜSSELI GRIFOON / BRUSSELS GRIFFON
134 VOLFRAD ELLIN'S ANNY-MARRY

BALT CH BALT J CH BALT JW05 BLR JCH EST CH EST J CH LTU CH LTU JCH LVA CH LVA JCH RUS CH RUS JCH
EST-02201/04 om Valentina Berzina, Eesti

BIS 4



KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE (215)
229 YALUKY'S LETMEENTERTAINU

FIN19327/07
om Liisa Eskelinen, Finland

PARIM KASVATAJAKLASS / BEST BREEDERS
KOHTUNIK
Peixoto, Tina (Portugal)

BIS 1



KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
528 ASTRA FORTUNATA

om Vladimir Prokofyev, Russia

BIS 2



WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
266 DAME FOX

om Eila Majalin, Finland

BIS 3



KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE
238 HELMISKAN

om Eila Savela, Finland

BIS 4



ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
40 OT BUMAGE

om Marina Budarina, Russia



PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
Peixoto, Luis Jorge Ferreira (Portugal)

BIS 1



KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
529 ASTRA FORTUNATA GAME POINT

RKF3341807
&
ASTRA FORTUNATA RACHEL

RKF356228
om Vladimir Prokofyev, Russia

BIS 2



SOOME PÜSTKÕRV / FINNISH SPITZ
328 UKKOLAPIKKAAN HELINÄ-PEIKKO

FI20239/14
&
UKKOLAPIKKAAN TROLLI-PEIKKO

FI20240/14
om Harri Mielonen & Minna Mielonen, Finland

BIS 3



KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, SMOOTH-HAIRED
436 KINCHVILLE MALIBU

LV-ITK-598/13
&
BOOGIE WOOGIE GRACEFUL DACHSHUND

LV-24791/10
om Jelena Krizanovska, Latvia

BIS 4



SHETLANDI LAMBAKOER / SHETLAND SHEEPDOG
290 PIKIKUONON LOVE SADUN

FI28960/14
&
PIKIKUONON LOVE SAFIRE

FI28964/14
om Hanne Vallinkoski & Johanna Manninen & Sari Hiljanen, Finland



BIG1
KOHTUNIK
LivijaZizevskė (Lithuania)

1BIG1



WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
260 MODNY VSEGDA

RUS CH
RKF3626516 om Inna Shitikova, Russia

2BIG1



SHETLANDI LAMBAKOER / SHETLAND SHEEPDOG
287 SILIMEN MERI-USVA

FIN CH
FIN28982/08 om Anni Hautala, Finland

3BIG1



CHODSKY PES / BOHEMIAN SHEPHERD
267 BRAHMS J. LUKATO GOLD

FINJW14 FINW14 HeJW14 HeW14
ER10850/14 om Eino Vesa & Sari Vesa, Finland

4BIG1



BORDERCOLLIE / BORDER COLLIE
277 PYTHAGORAAN NEW JOY

EST Vet CH FIN CH
FIN22964/02 om Satu Syvänperä, Finland


BIG2
KOHTUNIK
Antoan Hlebarov (Bulgaria)

1BIG2



ROTTWEILER / ROTTWEILER
157 CHERNY RITSAR GENY VA'LESON

BCU147-007512
om Rita Soomann, Eesti

2BIG2



BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE / SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED
112 KALNU SNIEGS JUWEL JULEX

LV-29940/13
om Olga Tsartsidze, Russia

3BIG2



KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
525 ASTRA FORTUNATA YA GOLD

RKF3848046
om Jelena Bernhardt, Eesti

4BIG2



ITAALIA CORSO / ITALIAN CORSO DOG
107 OLLADA ARLEKIN FLAMENCO

EST J CH, RUS CH
RKF3417438 om Svetlana Breus, Russia


BIG3
KOHTUNIK
Livija Zizevskė (Lithuania)

1BIG3



BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER
80 KINTERRA YASHMA

RUS CH
RKF3616367 om Natalia Lyubimova, Russia

2BIG3



STAFFORDSHIRE'I BULLTERJER / STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
11 ATTITUDE DREAM CHILD

EST J CH, RUS JCH
RKF3503467 om A. Kiseleva & K. Vokina, Russia

3BIG3



ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
39 GRAFITY OT BUMAGE

EST CH EST J CH LTU CH LVA CH RUS CH RUS JCH
RKF2045667 om Budarina-Koroeva, Russia

4BIG3



WELSHI TERJER / WELSH TERRIER
41 AK MIL VISTA JUBILEE JAZZ

BALT CH BALT W13 C.I.B DNK CH EST CH EST J CH ESTJW13 ESTW14 HJW13 Interra'JW13 LTU CH LVA CH LVA JCH LVA W14 NOR CH NORD CH POL CH POL W14 SWE CH TLN WCup14 TLNJW13 TLNW13 TLNW14
EST-02152/12 om Aivi Kabur, Eesti


BIG4
KOHTUNIK
Marko Lepasaar (Estonia)

1BIG4



TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONG-HAIRED
446 HUNDERBAR INCOGNITO ROUGE SL

EST J CH HeJW13 LTU CH NORDJW13 RUS JCH
RKF3651666 om Maria Ivanova, Russia

2BIG4



KÜÜLIKUTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, WIRE-HAIRED
421 BALTIC HYCON

BALT CH BLR CH BLR W12 C.I.B C.I.E EST CH EST J CH ESTJW10 ESTW10 FIN CH FINW11 HRV CH LTU CH LVA CH LVA W12 LVA W13 POL CH POL CLW12 POL W13 RUS CH WW14
EST-02731/09 om Ilme Kukk, Eesti

3BIG4



TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED
440 DOXY DREAM LAURA FELICHE

EST J CH RUS CH RUS JCH
om O. Shlapakova, Russia

4BIG4



KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE,WIRE-HAIRED
426 KENZIRA'S BAD BOY BOOGIE

BALT J CH EST CH EST J CH LTU JCH LVA JCH
EST-00748/13 om Ilme Kukk, Eesti


BIG5
KOHTUNIK
Liudmila Lavrova (Moldova)

1BIG5



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
363 SMILING SNOWBALL MY X-FACTOR

EST-03147/14
kasv Kristiine Uspenski, Eesti

2BIG5



BASENJI / BASENJI
381 AFRIKANSIY MOLCHUN NEVEROYATNY USPEH

RKF3858267
om E. Yampurova, Russia

3BIG5



AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA
339 SENSEO UNLOCKED MISSION

RUS CH
DK10303/2012 om Elena Mukhina, Russia

4BIG5



POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
357 VIVIT LA CHICA DORADA IZ VESTLANDII

RKF3896713
om I.O. Khomenko, Russia


BIG6
KOHTUNIK
Marko Lepasaar (Estonia)

1BIG6



RODEESIA RIDGEBACK / RHODESIAN RIDGEBACK
407 MAHALIN MAKTAJA AUKSINIS FENIKSAS

EST J CH LTU JCH LŠVK
RR0103/13 om Aleksandras Keiras, Lithuania

2BIG6



BASSET HOUND / BASSET HOUND
411 NORTH-WEST MAJOR KAMELIA KING

EST J CH RUS CH RUS JCH
RKF3623400 om O. Milchakova, Russia

3BIG6



DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
412 DALAMIGOS HANDSOME MAN

FI16943/14
om Eija Tähtinen & Elli Vernikos, Finland

4BIG6



BEAGLE / BEAGLE
409 KARA URUS ENCHANTING LITTLE FAIRY

RKF3980632
om Olga Shilova & T. Averchenkova, Russia

BIG7
KOHTUNIK
Peixoto, Tina(Portugal)

1BIG7



UNGARI LÜHIKARVALINE LINNUKOER
/ HUNGARIAN SHORT-HAIRED POINTING DOG
480 ACSI LOCURA

CLP/MOK/4507
om Ekaterina Shirshina, Russia

2BIG7



IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER
477 REDWORD POWER OF LOVE

LVA CH, UKR CH
FI20886/10 om Maarit Takala & Miia Niemi, Finland

BIG8
KOHTUNIK
Peixoto, Tina(Portugal)


1BIG8



INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
562 GROUSESEEKER'S FROSTY KING

C.I.E FIN CH NOR CH NORD CH SWE CH
FI24999/11 om Janika Kuusijärvi & Marjaana Määttälä, Finland

2BIG8



NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA RETRIEVER
488 DRAGONFLAME'S MASTERPIECE

EST J CH LTU JCH LTU JW14 LVA JCH
FI54046/12 om Sanna Marika Pilvinen & Sonja Pallaskorpi, Finland

3BIG8



HISPAANIA VEEKOER / SPANISH WATERDOG
493 AQUACREST HOLLYWOOD HILLS

BALT JW12 BLR CH FIN CH SWE CH
FI39836/11 om Elina Salo & Päivi Uurtola-Kahri, Finland

4BIG8



KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
573 DREAM MAX VIGO

SE34779/2014
om Margot Tamberg, Eesti


BIG9
KOHTUNIK
LjubovTerentjeva (Venemaa)

1BIG9



SUUR PUUDEL must & pruun & valge
/ STANDARD POODLE black & brown & white
166 MSTIL GOTIKA

RKF3525460
om Elena Litvinova & M Gusarova, Russia

2BIG9



KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE
223 WILD SNOWFLAKE ABADIA'S REPLICA

FI54505/13
om Mirva Kokkonen & Pasi Kokkonen, Finland

3BIG9



PAPILLON / PAPILLON
388 GOLDENGEDEON ZHETEM

RUS CH UKR CH
RKF3459216 om N. Survillo, Russia

4BIG9



CAVALIER KING CHARLES SPANIEL / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
473 ROYAL FANTASY MIDNIGHT SUNSHINE

EST-00752/14
om Urve Tipp, Eesti

BIG10
KOHTUNIK
Livija Zizevskė (Lithuania)

1BIG10



AFGANISTANI HURT / AFGHAN HOUND
65 GLITNIR THORINN

IS17614/12
om Aletta Yli-Alho & Daisy Yli-Alho, Finland

2BIG10



WHIPPET / WHIPPET
62 C'MERE NOTTAMBULO

FIN CH
FI49880/12 om Tarja Luusua, Finland

3BIG10



SALUKI / SALUKI
303 SALGREY'S DANKO

EST J CH ESTJW14
FI53075/13 om Johanna Majoniemi, Finland

4BIG10



VENE HURT- BORZOI / BORZOI
312 ZATRAVIN FARIDA

FI29289/13
om Taina Luoma, Finland



LAPS JA KOER


Kohtunik / Judge
Antoan Hlebarov (Bulgaria)

1 Koht



Sofia Zahharova
Eesti

JUNIOR HANDLER 10-13.A.


Kohtunik / Judge
Antoan Hlebarov (Bulgaria)

1 Koht



9 Evelina Kaljumäe

Eesti

2 Koht



Aleksandra-Juzeffa Belaišis

Eesti

3 Koht



Viktoria Pavlenkova

Eesti

4 Koht



Darya Ilina

Russia

5 Koht



Vitaliya Dzhenzherukha

Russia

JUNIOR HANDLER 14-17.A.


Kohtunik / Judge
Antoan Hlebarov (Bulgaria)

1 Koht



17 Marika Bernhardt

Eesti

2 Koht



Anabel Leedu

Eesti

3 Koht



Pirge Pebsen

Eesti

4 Koht



Triin Tärnov

Eesti

PARIM JUUNIOR HANDLER


Kohtunik / Judge
Antoan Hlebarov (Bulgaria)


1 Koht



9 Evelina Kaljumäe

Eesti

2 Koht



17 Marika Bernhardt

Eesti


SEENIOR HANDLER



Kohtunik / Judge
Antoan Hlebarov (Bulgaria) & K

1 Koht



Natalja Kaljumäe

Eesti

2 Koht



Natalja Marukh

Eesti

3 Koht



Jelena Jakovleva

Eesti

4 Koht



Jelena Voronova

Eesti



Фото отчет

Näituste tulemused

19.05.2015



Tere Гость