Näituste tulemused


DOG SHOW 19.04.2015

RAHVUSLIK KOERTENÄITUS

Narva Dog Show
18-19.04.2015


TULEMUSED

Narva Koertekasvatajate Klubi tänab kõiki näitusest osavõtnuid!
Sponsoreid:
Oü NOSTREM PET
KAPI LEMMIKLOOMADE ILUSALONG
RT AUHINNAD OÜ
SQTQ, ONEGA OÜ
kauaaegse abi ja toetuse eest meie Näituste korraldamisel.

Eksperte: kes olid armastusväärselt nõus meie Näitusel töötama.
Ringikorraldajaid: korrektse töö eest ringide töö korraldamises.
Meie nähtamatu abilised-ilma milleta me, näituse korraldajad kunagi teha ilma.
Ma õnnitleda näituse võitjad ja meenutab teile, et teil on õigus osaleda näitus, 28-29.11.2015, mis toimuvad tasuta.
Õnnitleme võidu puhul ka Narva klubi liikmeid, nii täiskasvanuid, kui lapsi.

Lugupidamisega
Narva KKS
Jevgeni Bragin



19.04.2015





BEST in SHOW

KOHTUNIK
Liudmila Lavrova (Moldova)




BIS 1





LHASA APSO / LHASA APSO
345 CHIC CHOIX CASINO PARTI

CH LVA CH SWE CH
FI23529/13 om Merja Velakoski-Kovalainen, Finland

BIS 2



SUURŠNAUTSER must / GIANT SCHNAUZER black
159 GLORIS BORUSELLA

BALT CH BALT J CH BALT JW09 BALT W12 BLR CH C.I.E EST CH EST J CH ESTJW09 ESTW13 LTU CH LTU JCH LVA CH LVA JCH RUS CH RUS JCH TLN WCup13 TLNW13
EST-04195/09 om Galina Markina, Eesti

BIS 3



TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONG-HAIRED
518 HUNDERBAR INCOGNITO ROUGE SL

EST J CH HeJW13 LTU CH NORDJW13 RUS JCH
RKF3651666 om Maria Ivanova, Russia

BIS 4



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
562 SMILING SNOWBALL MY WAY TO FLY

EST-03149/14
om Chen Ying & Kristiine Uspenski, Eesti


PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
Antoan Hlebarov (Bulgaria)

BIS 1



KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
130 ASTRA FORTUNATA YA-NUMBER ONE

RKF3848042
om Jelena Bernhardt, Eesti

BIS 2



ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
296 FABRIANO EURI-ESCOT

LšVK SCT0756/14
om Gytis Petrilionis, Lithuania

BIS 3



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
562 SMILING SNOWBALL MY WAY TO FLY

EST-03149/14
om Chen Ying & Kristiine Uspenski, Eesti

BIS 4



BEAGLE / BEAGLE
386 KARA URUS ENCHANTING LITTLE FAIRY

RKF3980632
om Olga Shilova & T. Averchenkova, Russia

PARIM BEEBI VALIK / THE BEST BABY CLASS
KOHTUNIK
Livija Zizevskė (Lithuania)

BIS 1



INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
408 ADAMANT'S LIVING FOR DREAMS

FI10650/15 om Liina Sepp & Tarja Hovila, Eesti

BIS 2



LHASA APSO / LHASA APSO
343 CHIC CHOIX ANTONIUS PIUS

FI11973/15 om Margot Tamberg, Eesti

BIS 3



HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG
392 NILUFER MOLOSOS GRATZI

UKU.0225057 om A. Dmirtieva, Russia

BIS 4



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
555 LUMEINGEL JÄÄMARI

EST-00004/15 om Jekaterina Külaots, Eesti

PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
Peixoto, Tina (Portugal)

BIS 1



KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE
61 YALUKY'S KEEP YOUR HANDS OFF

FI50498/14 om Susanna Sillanpää, Finland

BIS 2



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
556 BELIE OF BELYAEV JUICY PEACH

EST-03573/14 om Natalja Beljajeva, Eesti

BIS 3



CHOW CHOW / CHOW CHOW
461 AMAVITA TANGO

EST-04249/14 om Jelena Krivorukova, Eesti

BIS 4



MOPS / PUG
161 SEN CHINYONI CHALLENGE BLK ACCEPTED

EST-04047/14 om Teele Juursalu & Timo Juursalu, Eesti

PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
Jürate Butkiene (Lithuania)

BIS 1



SALUKI / SALUKI
90 DYANITOS OBERON

BALT CH BLR CH C.I.B EST CH FIN CH LTU CH LVA CH RKF CH RUS CH
FIN24965/07 om Britta Airenne Wunsch & Christel Wunsch, Finland

BIS 2



ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
303 GRAFITY OT BUMAGE

EST CH EST J CH LTU CH LVA CH RUS CH RUS JCH
RKF2045667 om Budarina-Koroeva, Russia

BIS 3



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
134 VOLFRAD ELLIN'S ANNY-MARRY

BALT J CH BALT JW06 BALT W06 BALT W08 C.I.B EST CH EST J CH EST Vet CH ESTW08 EurW08 FIN CH FINW09 LTU CH LTU JCH LTU W08 LTU W10 LTU W11 LVA CH LVA JCH LVA W07 LVA W09 LVA W10 NORD VetW13 NORDW07 POL CH RKF CH RUS CH RUS JCH TLN VetWCup15 WW08
EST-02557/05 om Kristiine Uspenski, Eesti

BIS 4



SUUR PUUDEL must & pruun & valge
/ STANDARD POODLE black & brown & white
35 MARTINA'S CANDELARIO

BALT CH BALT J CH BALT JW07 BALT W09 C.I.B EST CH EST J CH EST Vet CH EurVetW14 FIN CH FINJW07 FINW07 FINW08 LTU CH LTU JCH LTU W09 LVA CH LVA JCH LVA W09 NOR CH NOR W08 NORD CH NORDJW07 SWE CH
EST-03752/07 om Inga Siil, Eesti

PARIM KASVATAJAKLASS / BEST BREEDERS
KOHTUNIK
Maire Tõnurist (Eesti)

BIS 1



KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
139 ASTRA FORTUNATA

om Vladimir Prokofyev, Russia

BIS 2



AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
449 SERENE

om Marjatta Tanninen, Finland

BIS 3



ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
304 OT BUMAGE

om Marina Budarina, Russia

BIS 4



KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
436 GREENHILL'S

om Anne Virtanen, Finland

PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
MaireTõnurist (Eesti)

BIS 1



KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
140 ASTRA FORTUNATA YA-NUMBER ONE

RKF3848042
&
ASTRA FORTUNATA YA GOLD

RKF3848046
om Jelena Bernhardt, Eesti

BIS 2



SOOME LAPIKOER / FINNISH LAPPHUND
468 UKKOLAPIKKAAN HELINÄ-PEIKKO

FI20239/14
&
UKKOLAPIKKAAN TROLLI-PEIKKO

FI20240/14
om Harri Mielonen & Minna Mielonen, Finland

BIS 3



CHOW CHOW / CHOW CHOW
465 FLAMEBOROUGH MATEO

FIN20811/07
&
FLAMEBOROUGH ANNEBEL

FI50228/12
om Anne Hyytiä, Finland


BIG1
KOHTUNIK
Jürate Butkiene (Lithuania)

1BIG1



WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
358 LAIF SPRING HAPPINESS AND JOY

RUS CH
RKF3442785 om M.V. Kachalina, Russia

2BIG1



SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
350 OBERLAUF OLIVETTI

RUS CH
RKF3167926 om E. Safronova, Russia

3BIG1



AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
215 OCEAN BRIZO AUSYTE

EST-02450/14
om Marge Rebane, Eesti

BIG2
KOHTUNIK
Peixoto, Tina (Portugal)

1BIG2



SUURŠNAUTSER must / GIANT SCHNAUZER black
159 GLORIS BORUSELLA

BALT CH BALT J CH BALT JW09 BALT W12 BLR CH C.I.E EST CH EST J CH ESTJW09 ESTW13 LTU CH LTU JCH LVA CH LVA JCH RUS CH RUS JCH TLN WCup13 TLNW13
EST-04195/09 om Galina Markina, Eesti

2BIG2



KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
137 ASTRA FORTUNATA SALUS AUGUSTA

RKF3562298
om Vladimir Prokofyev, Russia

3BIG2



PÜRENEE MÄESTIKUKOER / PYRENEAN MOUNTAIN DOG
397 ECHO DE'CHIEN CRUISE

EST J CH LVA JCH OgreJW14
EST-02431/13 om Jelena Krivorukova, Eesti

4BIG2



MUST TERJER / BLACK TERRIER
185 CHERNAYA ZVEZDA S VOLNOY VARVARA

RUS CH
RKF2952821 om Galina Schedrina, Russia


BIG3
KOHTUNIK
JürateButkiene (Lithuania)

1BIG3



NORWICHI TERJER / NORWICH TERRIER
285 NANSTOP IPAD

EST J CH
FI24726/13 om Katriina Purmonen, Finland

2BIG3



STAFFORDSHIRE'I BULLTERJER / STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
11 ATTITUDE DREAM CHILD

EST J CH, RUS JCH
RKF3503467 om A. Kiseleva & K. Vokina, Russia

3BIG3



CAIRNI TERJER / CAIRN TERRIER
294 NISKANNIEMEN NOAMI

EST CH EST J CH FIN CH LTU CH
FI24893/11 om Tarja Väätäinen & Tiina Vainikanen, Finland

4BIG3



ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
299 TSAR' GORY OT BUMAGE

TLN JWCup14
RKF3638556 om M. Ivanchenko, Russia

BIG4
KOHTUNIK
Peixoto, Tina (Portugal)

1BIG4



TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONG-HAIRED
446 HUNDERBAR INCOGNITO ROUGE SL

EST J CH HeJW13 LTU CH NORDJW13 RUS JCH
RKF3651666 om Maria Ivanova, Russia

2BIG4



TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED
527 KONIJAK IZ STRANI GREZ

FINJW12 HeJW12 RUS CH RUS JCH
RKF2940325 om Anna Mityaeva, Russia

3BIG4



KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, SMOOTH-HAIRED
505 MAGIC RAINBOW JAMAICAN RUM

EST-00162/15
om Julia Jakovleva, Eesti

4BIG4



KÜÜLIKUTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, SMOOTH-HAIRED
513 TRIUMPH-SHOW GERMANICA

EST J CH POL JW14 TLN JWCup15 TLN WCup15
EST-00304/14 om Jelena Haustova, Eesti

BIG5
KOHTUNIK
Antoan Hlebarov (Bulgaria)

1BIG5



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
562 SMILING SNOWBALL MY WAY TO FLY

EST-03149/14
om Chen Ying & Kristiine Uspenski, Eesti

2BIG5



AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA
459 MAMORU MOULIN ROUGE WITH RUTHDALES

EST J CH LVA JCH TLN WCup15 WJW14
EST-00800/14 om Kadri Audova, Eesti

3BIG5



SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY
571 BLACK HAPPIES RED CARAMEL

FI51248/13
om Rita Kolehmainen, Finland

4BIG5



SOOME LAPIKOER / FINNISH LAPPHUND
466 UKKOLAPIKKAAN TROLLI-PEIKKO

EST J CH
FI20240/14 om Harri Mielonen & Minna Mielonen, Finland

BIG6
KOHTUNIK
Ljubov Terentjeva( Venemaa)

1BIG6



DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
318 DALAMIGOS HANDSOME MAN

FI16943/14
om Eija Tähtinen & Elli Vernikos, Finland

2BIG6



SOOME HAGIJAS / FINNISH HOUND
384 FIXOUR'S THOR

FIN CH HeJW13 WJW14
FI20827/13 om Sophie Aspholm, Finland

3BIG6



RODEESIA RIDGEBACK / RHODESIAN RIDGEBACK
394 CHARISMA CLEVER BRAVE

BLR CH LTU CH LVA CH RUS CH
BCU146-000110 om Yana Vankevich, Belarus

4BIG6



BEAGLE / BEAGLE
409 KARA URUS ENCHANTING LITTLE FAIRY

RKF3980632
om Olga Shilova & T. Averchenkova, Russia

BIG7
KOHTUNIK
Marko Lepasaar (Estonia)

1BIG7



GORDONI SETTER / GORDON SETTER
382 SUNSETTER'S ALPHABET STREET

ESP CH PRT CH
FI18292/15 om Sophie Aspholm, Finland

BIG8
KOHTUNIK
Marko Lepasaar (Estonia)


1BIG8



AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
443 VERY VIGIE I'M WHAT I'M

EST J CH LVA JCH TLNJW14
FI35817/13 om Marjatta Tanninen & Sanna Vartiainen, Finland

2BIG8



INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
410 GROUSESEEKER'S FROSTY KING

C.I.E FIN CH NOR CH NORD CH SWE CH
FI24999/11 om Janika Kuusijärvi & Marjaana Määttälä, Finland

3BIG8



KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
435 LOVE'S ENDURING PROMISE FROM BASTETA

LŠVK GR1947/13
om Milda Žigilejiene & Tatjana Zamorskaja, Eesti

4BIG8



HISPAANIA VEEKOER / SPANISH WATERDOG
404 AQUACREST HOLLYWOOD HILLS

BALT JW12 BLR CH FIN CH SWE CH
FI39836/11 om Elina Salo & Päivi Uurtola-Kahri, Finland


BIG9
KOHTUNIK
Jürate Butkiene (Lithuania)

1BIG9



LHASA APSO / LHASA APSO
345 CHIC CHOIX CASINO PARTI

FIN CH LVA CH SWE CH
FI23529/13 om Merja Velakoski-Kovalainen, Finland

2BIG9



SUUR PUUDEL must & pruun & valge /
STANDARD POODLE black & brown & white
34 DON PERIGNON JUODOJI GAIDA

EST J CH LTU JCH
LŠVK CAD0745/13 om Erika Bandzeviciene, Lithuania

3BIG9



MOPS / PUG
172 SEN CHINYONI BRIEF BLACKOUT

BALT JW13 EST CH EST J CH FIN CH HeW14 LVA W14
EST-03808/12 om Teele Juursalu, Eesti

4BIG9



KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE
63 WILD SNOWFLAKE ABADIA'S REPLICA

FI54505/13
om Mirva Kokkonen & Pasi Kokkonen, Finland

BIG10
KOHTUNIK
Antoan Hlebarov (Bulgaria)

1BIG10



SALUKI / SALUKI
95 HAALAH'S VISION OF AMAZING GRACE

EST J CH LTU JCH
FI42716/13 om Britta Airenne Wunsch & Christel Wunsch, Finland

2BIG10



AFGANISTANI HURT / AFGHAN HOUND
106 TRIUMPH-SHOW ANGEL'S DREAMS

BLR CH EST CH LTU CH RUS CH
EST-03325/06 om Jelena Haustova, Eesti

3BIG10



WHIPPET / WHIPPET
82 NYANSSIN CHIVAS REGAL

FI40546/12
om Janne Sepponen, Finland


LAPS JA KOER


Kohtunik / Judge
Jürate Butkiene (Lithuania)

1 Koht



2 Mihhail Molokov
Eesti

2 Koht



1 Polina Daško
Eesti

JUNIOR HANDLER 10-13.A.


Kohtunik / Judge
Jürate Butkiene (Lithuania)

1 Koht



5 Evelina Kaljumäe

Eesti

2 Koht



7 Kristiina Tupalskaja

Eesti

3 Koht



1 Aleksandra-Juzeffa Belaišis

Eesti

4 Koht



6 Sergei Pustovalov

Eesti

JUNIOR HANDLER 14-17.A.


Kohtunik / Judge
Jürate Butkiene (Lithuania)

1 Koht



8 Marika Bernhardt

Eesti

2 Koht



18 Triin Tärnov

Eesti

3 Koht



11 Diana Kaljumae

Eesti

4 Koht



14 Kristi Murel

Eesti

PARIM JUUNIOR HANDLER


Kohtunik / Judge
Jürate Butkiene (Lithuania)


1 Koht



8 Marika Bernhardt

Eesti

2 Koht



5 Evelina Kaljumäe

Eesti



SEENIOR HANDLER


Kohtunik / Judge
Jürate Butkiene (Lithuania)

1 Koht



22 Natalja Marukh
Eesti

2 Koht



21 Natalja Kaljumäe

Eesti

3 Koht



Jelena Jakovleva

Eesti

4 Koht



Jelena Voronova

Eesti


Фото отчет

Näituste tulemused



Tere Гость