Näituste tulemused


DOG SHOW 28.11.2009

DOG SHOW
28.11.2009 SILLAMÄE, EESTI

BEST in SHOW
KOHTUNIK
MIKLOS LEVENTE (Hungaria)

BIS 1


SAMOJEEDI KOER/SAMOYED
300. PILGRIMAGE SNOW BALL
EST&FIN&RUS CH WW08 NORD W07 EST-02557/05
om: Kristine Uspenski Haapsalu

BIS 2


LHASO APSO
730.RUFKINS MONARCHS LOVE BYTES
AM&RUS&RKF CH NP 194410/02
om: Kersti Paju & Roberta Lombardi, Tartu

BIS 3


RODEESIAN RIDGEBACK / RHODESIAN RIDGEBACK
642.MALOZI INUANGA
C.I.B FIN&EST&LV CH EST&BALT W09 FIN 43415/05
om: Tuuli Viitamaa, Tartu

BIS 4


AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
612.SEVENTY SEVEN ITS SHOW BALL
RKF R 2410237
om: O.Serova ul.Yunyh, Moscow, Venemaa


BEEBIDE PARAAD / PARADE of the best BABYPUPPIES
KOHTUNIK
ELENA BORISOVA(Valgevene)

BIS 1

HIINA HARJASKOER/CHINESE CRESTED DOG
534.NALEKS ART GRIVNICH
id: XRZ 13
om: Julija Aleksejeva, Narva

BIS 2

LAGOTTO ROMAGNOLO
125.PUNATASSUN GORBEZZOLO
ER37451/09
om: Estupinan Inge-Man Vasa, Finland

BIS 3

VALGE SVEITSI LAMBAKOER/WHITE SWISS SHEPHERD DOG
561.BORN TO WIN WHITE ALMIGHTY
EST-02246/09
om: Monika Laneman Saku vald, Harjumaa

BIS 4

NEWFOUNDLANDI KOER/NEWFOUNDLAND
18.BLACK IMP GLAMOUR GIRL
om: I.Tihomirova Cempi Beverinas, Novads, Latvia


PARIM KUTSIKAS/THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
EKATERINA SENASHENKO(Venemaa)

BIS 1

PEKINGI KOER/PEKINGESE
542.TERASROOS BLACK BEAUTY
EST-01927/09 om: Marina Roos, Tallinn

BIS 2

SHIN TZU
518.CLOUGHLEA MASTERMINDED FOR AISE BIJOU
RKF 2530960 om: Alla Kiseleva St.Petersburg Venemaa

BIS 3

TIIBETI MASTIF/DO-KHYI
51.GEMMAS CO CAMIROS
EST-01194/09 om: Marianne Jukk & Monika Sulengo Tallinn

BIS 4

LAGOTTO ROMAGNOLO
126.HELISALON VALENTINO
FI22153/09 om: Estupinan Inge-Man Vasa Finland


PARIM JUNIOR/THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
VALENTINA IVANISHCHEVA(Venemaa)

BIS 1

WELSHI TERJER/WELSH TERRIER
209.SHAIREAB’S BAYLEIGH TICKET TO RIDE
EST-02603/09
om: Anu & S. Keerd Järveküla Harjumaa

BIS 2

AUSTRAALIA LAMBAKOER/AUSTRALIAN SHEPHERD
612.SEVENTY SEVEN ITS SHOW BALL
RKF R 2410237
om: O.Serova Moscow Venemaa

BIS 3

ŠOTI TERJER/SCOTTISH TERRIER
198.MARLAND XANNON
EST< JCH EST-03253/08
om: Viive Maranik Tallinn

BIS 4

LHASO APSO
729.CHIC CHOIX TRU CRESPEN CREAM
FIN27966/09
om: Kersti Paju Tartu


PARIM VETERAN/THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
ZOYA OLEYNIKOVA(Ukraina)

BIS 1

SNAUTSER p/s / SCHNAUZER p/s
143.BEARD’S GHOST DESIRED DELIGHT
EST<&LV&BALT&FIN CH FIN W
EST-02643/99 om: Alla Dorofejeva Tallinn

BIS 2

SAMOJEEDI KOER/SAMOYED
296.OMENAPUUN KULTAKANELI
EST-02702/01
om: Aili Piirikivi Tallinn

BIS 3

KÄÄBUSTAKS,KARMIKARVALINE/DACHSHUND MINIATURE,WIRE-HAIRED
417.QUALIT QUAST VANESSA
INT&BALT&RUS CH EST W00 LT W02 LV W05 BALT Vet W07
EST-00172/02 om: Jelena Vdovina Tallinn

BIS 4

DOBERMANN
74.VAMPIRA Z PADOKU
EST&LV<&BALT CH EST&LV<&BALT Vet CH EST Vet W09
PKR.II-66454 om: Maris Siilmann Tallinn


COCTAIL COMPETITION
KOHTUNIK
ELENA MATVEEVA(Venemaa)

BIS 1

721.WEST HIGHLAND TERJER/WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
KICHAUS ABRAHAM KOHAV SION
LV-20006/08
&
BEDLINGTONI TERJER/BEDLINGTON TERRIER
KINTERRA GILMA
EST JW-06, ESTW-06 JWW-06.PL JW06 LT W-07 EST&LV<&BALT JCH EST<&RUS CH
RKF 1768133
om.Natalja Kaljumäe Narva

BIS 2

733.CHIHUAHUA,LÜHIKARVALINE/CHIHUAHUA,SMOOTH-HAIRED
TRIANGEL JOY MICHELLE
EST-00181/09
&
DOBERMANN
SMART WOOD HILLS DAYHATSU
EST&LV<&BALT JCH LT&EST JW09 ROM&BLG CH
EST-03394/08
om: Kuldar Salumets Tallinn

BIS 3

719.CHIHUAHUA,LÜHIKARVALINE/CHIHUAHUA,SMOOTH-HAIRED
ROBIN HAUS TARTUFFO NERO
EST<&LV&BALT CH
EST-03903/07
&
LABRADORI RETRIIVER
ADVENTURER’S VITIS LABRUSCA
EST-03652/08
om: Gredi Pikani Pärnu

BIS 4

732.MOPS/PUG
CATALINAS-DOGS BLACKBOY
EST-01502/09
&
BASENJI
MISS AMAZING’S THREE TO GET DEADLY
EST-00711/08
om:Kristi Orumets Tallinn


PAARIDE VÕISTLUS/BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
SVETLANA RADJUK(Valgevene)

BIS 1

KAABUSŠNAUTSER m&h/ZVERGSCHNAUZER b&s
702.MATRASZEPE LEPORELLO BY SILVER RAINBOW
Schn 8011/06
&
MATRASZEPE LUXURY BY SILVER RAINBOW
Schn 8012/06
om:IrinaLukasevich St.Petersburg Venemaa

BIS 2

KÜÜLIKUTAKS,PIKAKARVALINE/DACHSHUND RABBIT,LONG-HAIRED
707.DAKS SHARM VIDZER DAZZLE VEERIK
RKF 2439846
&
ILONA–MAVRITTA
RKF 2288619
om: Ljudmila Koiman Kohtla-Nõmme

BIS 3

RODEESIAN RIDGEBACK / RHODESIAN RIDGEBACK
713.INYETI’S ITIKA
FIN 41480/08
&
MALOZI INUANGA
FIN 43415/05
om:Tuuli Viitamaa Tartu

BIS 4

704.ŠOTI TERJER/SCOTTISH TERRIER
MARLAND XANNON
EST-03253/08
&
MARLAND TRESOR
EST-04247/07
om:Viive Maranik Tallinn


PARIM KASVATAJA/BREEDER CLASS
KOHTUNIK
ELENA BORISOVA(Valgevene)

BIS 1

FOKSTERJER(KARMIKARVALINE)/FOX TERRIER(WIRE)
717.KONKURENDI
om:Marju Ojaste Tartu

BIS 2

SNAUTSER p/s / SCHNAUZER p/s
715.FERDINAN
om:Heli Kuukkanen Villähde Finland

BIS 3

SKYE TERJER/SKYE TERRIER
716.JUGER EDELWEISS
om:Julia & Mihhail Knut Tallinn


RÜHM 1
KOHTUNIK
ELENA BORISOVA(Valgevene)

BIG 1

AUSTRAALIA LAMBAKOER/AUSTRALIAN SHEPHERD
612.SEVENTY SEVEN ITS SHOW BALL
RKF R 2410237
om:O.Serova Moscow Venemaa

BIG 2

BOUVIER DES FLANDRES/BOUVIER DES FLANDRES
609.BIS BAMBUR
EST-01848/08
om:N&A Kobanov Tallinn

BIG 3

VALGE SVEITSI LAMBAKOER/WHITE SWISS SHEPHERD DOG
565.BORN TO WIN WHITE GENERAL
EST-04014/07
om: Lauri Bauvald & Monika Laneman Saku vald Harjumaa

BIG 4

WELSH CORGI PEMBROKE
571. ASTERLAND PLEASE COME OUT TONIGHT
EST-00376/09
om: Merje Laut Harku vald Harjumaa


RÜHM 2
KOHTUNIK
KATRIN LAHI(Eesti)

BIG 1

TIIBETI MASTIF/DO-KHYI
54.CHENPOREWA ISTA IRON
EST-00498/09
om: Merle & Tõnu Tanvell Harjumaa

BIG 2

PÜRENEE MÄESTIKUKOER/PYRENEAN MOUNTAIN DOG
65.GABRIELLA MIA LA JOIE BLANCHE
EU JW08 EST&H JCH FIN JW08
EST-01493/08 Om: Marion-Silvia Diener Laagri Alevik

BIG 3

SAKSA DOGI /must, arlekiin /GREAT DANE/black, harlequin/
42.KENZO v.JOLENE’S SILHOUET
N.H.S.B.2723382
om: Virve Pihelgas Läänemaa

BIG 4

AHYPINŠER/AFFENPINSCHER
93.ZALZOON’S FAMOUS FINN
FIN CH FIN21831/07
om: Tony Väänänen & Thomas Eklond Pohjankuru Finland


RÜHM 3
KOHTUNIK
VALENTINA IVANISHCHEVA(Venemaa)

BIG 1

AMEERIKA STAFFORDSHIRE TERRIER/AMERICAN STAFF.TERRIER
248.PICASSO LAIMES VEJAS
EST JCH, EST CH
EST-04115/07 om: Oksana & Ilja Larionova Kohtla-Järve


BIG 2

ŠOTI TERJER/SCOTTISH TERRIER
203.MARLAND TRESOR
JW08EST JCH FIN JW08
EST-04247/07 om: Viive Maranik Tallinn

BIG 3

WELSHI TERJER/WELSH TERRIER
209.SHAIREAB’S BAYLEIGH TICKET TO RIDE
EST-02603/09
om: Anu & S.Keerd Järveküla Harjumaa

BIG 4

KÄÄBUSBULLTERJER/BULL TERRIER,MINIATURE
251.PARABELLUM MONSERAT KABAL’E
BLR JCH EST&BALTJW08 LT W09 BALTJW08
EST-03914/07 om: Nelli Privalova Tallinn


RÜHM 4
KOHTUNIK
ELENA MATVEEVA(Venemaa)

BIG 1

TAKS,LÜHIKARVALINE/DACHSHUND STANDARD,SMOOF-HAIRED
401. HELENA O’HARA IZ STRANI GREZ
RKF 2417517
om: Olga Batasova Kohila v. Raplamaa

BIG 2

KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE/DACHSHUND MINIATURE ,WIRE-HAIRED
418.FRECKLE–FACE ZIPPER
EST JCH
FIN58962/07 om: Leena Leinonen Lieto Finland

BIG 3

KÜÜLIKUTAKS,PIKAKARVALINE/DACHSHUND RABBIT,LONG-HAIRED
424.DAKS SHARM VIDZER DAZZLE VEERIK
RKF 2439846 om: Ljudmila Koiman Kohtla- Nõmme

BIG 4

KÄÄBUSTAKS,PIKAKARVALINE/DACHSHUND MINIATURE,LONG-HAIRED
412.GEWURTZTRAMINER RISQUE-TOUT
LT&LV&RUS CH EUR JW06 LT W07 LV W09 BALT W09
om: Jutta Müller Helsinki Finland


RÜHM 5
KOHTUNIK
SVETLANA RADJUK(Valgevene)

BIG 1

SAMOJEEDI KOER/SAMOYED
300.PILGRIMAGE SNOW BALL
EST&FIN&RUS CH WW08 NORD W07
EST-02557/05 om: Kristine Uspenski Haapsalu

BIG 2

SIBERY HUSKY/SIBERIAN HUSKY
305.OKAMI’S KNOCK ON WOOD
EST-01073/09
om: Stina Vool Viimsi vald Harjumaa

BIG 3

SHIKOKU
341.KEI-SAIKI v.d.EGMATO
EST-01571/09
om: Stina Vool Viimsi vald Harjumaa

BIG 4

CHOW-CHOW
332.FEARLESS HEART ZEFIR
EST-01738/08
om: Irina Zinovieva Tallinn


RÜHM 6
KOHTUNIK
SVETLANA RADJUK(Valgevene)

BIG 1

RODEESIAN RIDGEBACK/RHODESIAN RIDGEBACK
642.MALOZI INUANGA
C.I.B FIN&EST&LV CH EST&BALT W09
N 43415/05 om: Tuuli Viitamaa Tartu

BIG 2

BASSET HOUND
625.IT’S SVERANA BRUCE
EST-03378/08
om: Natalja Pereštšuk Tallinn

BIG 3

BEAGLE/BEAGLE
635.LOVE LEGACY BONZER BLISS
EST-00085/09
om: Brit-Hell & Priit Ruus Raplamaa


RÜHM 7
KOHTUNIK
SVETLANA RADJUK(Valgevene)

BIG 1

INGLISE SETTER/ENGLISH SETTER
643.NATTASET MAY BLOB
EST<&LV&BALT JCH EST
EST-021242/06
om: Marek Jusin Ülenurme vald Tartumaa


RÜHM 8
KOHTUNIK
ZOYA OLEYNIKOVA(Ukraina)

BIG 1

INGLISE SPRINGERSPANJEL/ENGLISH SPRINGER SPANIEL
99.BIMBIK’S CHASE
EST JCH EST JW
EST-03414/07
om: Urve Pruunes & Kennel BIMBIK’S Toila

BIG 2

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
728.SIIMLINE’S X-PERT TO GREENHILL’S
EST-00282/09
om: Kersti Paju & Anne Virtanen Tartu

BIG 3

LAGOTTO ROMAGNOLO
127.HELISALON FERNANDO
FIN39198/08
om: Estupinan Inge-Man Vasa Finland

BIG 4

WELSHI SPRINGER SPANJEL/WELSH SPRINGER SPANIEL
101.SPECKLED GREYSON
EST-02911/08
om: Valdo Herzmann Tallinn


RÜHM 9
KOHTUNIK
EKATERINA SENASHENKO(Venemaa)

BIG 1

LHASO APSO
730.RUFKINS MONARCHS LOVE BYTES
AM&RUS&RKF CH
NP 194410/02
om: Kersti Paju & Roberta Lombardi Tartu

BIG 2

PEKINGI KOER/PEKINGESE
544.DEKLARUS THE HERB TWOPENCE
EST< JCH
EST-00905/07
om: Alina Eidemiller & Larissa Rusinova Narva

BIG 3

CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
501.MAGNUMIN AGENT
EST CH
FIN 34108/04
om: Aalto Marjut Helsinki Finland

BIG 4

PRANTSUSE BULLDOG/FRENCH BULLDOG
482.CALVADOS DU CHAMPAGNE
EST CH EST VET CH
BF 1698/09
om: Asta Vaitiekuniene Vilnius Lithuania

RÜHM 10
KOHTUNIK
EKATERINA SENASHENKO(Venemaa)

BIG 1

AFGANISTANI HURT/AFGHAN HOUND
353.AL KHABARA FIERY MOUZTAFA
EST-00001/07
om: Alex Kullarand Kernu vald Harjumaa

BIG 2

ITAALIA VÄIKEHURT/ITALIAN GREYHOUND
345.LUX LORAL HECTOR HERBERTO
LV-20153/09
om:L.Strazdina Riga Latvia

BIG 3

WHIPPET/WHIPPET
350.BORN TO CHARM MARISOL
EST-03900/08
om: Veera Mahrova Tartu

BIG 4

INGLISE HURT/GREYHOUND
342.ESTET CLASSIC CHRISTMAS GIFT DECUMA
CLPIG/2133
om: Pavlina Lorencova & Olga Gorbatsjova Vääna-Jõesuu Harku vald

LAPS JA KOER
KOHTUNIK
KATRIN LAHI(Eesti)

Koht 1

Aleksandra Antyukhina 6 a.
Tallinn

Koht 2

4.Evelina Kaljumäe
Narva

Koht 3

Nadezda Stepanova 29.11.00
Narva

Koht 4

Artjom Korelin 6 a.
Tallinn

JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
KATRIN LAHI(Eesti)

Noorem vanuserühm 10-13a.

Koht 1

Alexandra Daniela Õunap 03.05.97
Tallinn

Koht 2

Lilian Tali 04.07.96
Tallinn

Koht 3

Annaliisa Loorits 31.05.96
Rae vald

Koht 4

Liis–Mari Piho 29.01.97
Raasiku vald Harjumaa

Vanem vanuserühm 14-17 a.

Koht 1

Kaire Aas 20.09.94
Tallinn

Koht 2

Pinja Saarinen 12.10.94
Tallinn

Koht 3

Triin Vasemägi 19.04.95
Kadrina

Koht 4

Maarja Kalma 28.02.93
Tallinn

PARIM JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
KATRIN LAHI(Eesti)

Koht 1

Kaire Aas 20.09.94
Tallinn

Koht 2

Alexandra Daniela Õunap 03.05.97
Tallinn

Tere Гость