Näituste tulemused


DOG SHOW 29.11.2008

DOG SHOW
29.11.2008 SILLAMÄE, EESTI

BEST in SHOW
KOHTUNIK
VALENTINA IVANISHCHEVA (Venemaa)

BIS 1

BERNHARDIIN / LÜHIKARVALINE / SAINT BERNARD DOGI / SHORT-HAIRED
165.BERNEGARDEN’S THINK TWICE
N 26939/07 om: Liia Leer Tartu

BIS 2

WELSH CORGI PEMBROKE
681. TRAFOX ROYAL ENFIELD
MULTI CH, EURVetW-06 EST&BALT Wet W07
EST-02892/97 om: Astrid Lundava Tallinn

BIS 3

PIKAKARVALINE TAKS / DACHSHUND STANDARD ,LONG-HAIRED
249. SENSATSIA PITERA EUROPEYSKY SCHICK RUS CH
RKF 1956299 om. Victoria Pershina St.Petersburg Venemaa

BIS 4

SAMOJEEDI KOER/ SAMOYED
519. VANDERBILT’S CAPTAIN COOL
EST-02718/07 om: Kristiine Uspenski & Ello Pulk Haapsalu

PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
SERGEI SLUKIN (UKRAINA)

BIS 1

DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
581. EXLIBRIS CANES I’M FEMME FATALE
EST-02439/08 om: Jelena Kruus Tallinn

BIS 2

DOBERMANN
756. SMART WOOD HILLS DAYHATSU
EST-03394/08 om: Kuldar Salumets Tallinn

BIS 3

LABRADORI RETRIIVER
827. ADVENTURER’S VITIS LABRUSCA
FIN23433/08 om: Gredi Pikani Pärnu

BIS 4

INGLISE KOKKER SPANIEL / ENGLISH COCKER SPANIEL
612. HELUIN FELICITA for DON RIVER’S
F-5/2008 om: Natalja Nadonenko Tallinn

PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
SVETLANA RADJUK (Valgevene)

BIS 1

TIIBETI MASTIF / DO-KHYI
214. STATUS BENEVOLES OD ZHEN
ZHU ER33383/08 kasv&om: Urve Arik Harjumaa

BIS 2

KÄÄBUSBULLTERJER / BULL TERRIER ,MINIATURE
367. PARABELLUM MONSERAT KABAL’E
BLR JCH
EST-03914/07 kasv&om: Nelli Privalova Tallinn

BIS 3

BERNHARDIIN / LÜHIKARVALINE / SAINT BERNARD DOGI / SHORT-HAIRED
165. BERNEGARDEN’S THINK TWICE
N 26939/07 om: Liia Leer Tartu

BIS 4

BASSET HOUND
588. EWERLU KIMMY
FIN29456/08 om: Susanna Heiskanen & Ferm Pirkko Heinola kk Finland

PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
LESSI TCHISTJAKOVA( VENEMAA)

BIS 1

WELSH CORGI PEMBROKE
681. TRAFOX ROYAL ENFIELD
MULTI CH, EURVetW-06 EST&BALT Wet W07
EST-02892/97 om: Astrid Lundava Tallinn

BIS 2

TIIBETI MASTIF / DO-KHYI
216. OF ZLAZANO LIN-NE RUS&EST&FUN&BY CH EST W00
EST-02028/99 om: Urve & Marko Arik Harjumaa

BIS 3

SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
696. BAR – WAXAN KIWA
FIN13010/00 om: Tuija Ahrapalo Läyliäinen Finland

BIS 4

SNAUTSER p/s / SCHNAUZER p/s
59. BEARD’S GHOST DESIRED DELIGHT EST<&LV&BALT&FIN CH FIN W
EST-02643/99 om: Alla Dorofejeva Tallinn

COCTAIL COMPETITION
KOHTUNIK
MALGORZATA WIEREMIEJCZYK- WIERZCHOWSKA ( Poola)

BIS 1

885. DOBERMANN
ZILAN iz ZOOSFERY
BALT&EST&LV&LTU JCH BALT JW-02 LTUKl JW02BALT&EST&LV<&UKR &BLR&RUSUKR&SLO CH EST-00006/03
&
KÄÄBUSPINSER / MINIATURE PINSCHER
SLAVJANKA SHAGANE
EST&LV<&BALT&BLR JCH BALT JW06 BALT<&EST&LV&RUS&ROM&BLR CH Grand CH ROM,Transilvania W07
EST-00053/06 om: Katleen Lukin Tallin

BIS 2

881. BASSET HOUND
EWERLU KIMMY FIN29456/08
&
HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG
SUN DAN VIRTUAL REALITY FIN 37006/06
om: Susanna Heiskanen Heinola kk Finland

BIS 3

877. SIBERY HUSKY / SIBERIAN HUSKY
DION’S ARCTIC FIRSBIRD
&
AMEERIKA KOKKERSPANIEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
AQUA-STONE PERFECT PEARL
INT&EST&LV<&RUS&FIN&BALT CH EST W04 LT JW01 EST Vet CH
om: Ü.&P.Eller Elva

BIS 4

875. DOBERMANN
EX’CORT ASTRO
EST CH EST W01BALT&EST&LV<&SLO Vet CH EST Vet W08
&
PESUKARUKOER
SOUTHCHASE’S POLLY ANNA
om: Katleen Lukin Tallinn

PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
PAWEL SZEMRAJ (Poola)

BIS 1

860. TÄHEKIIR GREY GRIFFIN
&
TÄHEKIIR GREY GRACE
om: Paali Talu Harjumaa

BIS 2

856. RAGLAN RUFUS
EU&S W07 EST&FIN&BALT W06 NORD JW-05, FIN JW-05, EST JW-05,INT&S& RUS&HR& EST&LV&FIN CH, EST&LV JCH
EST-02883/04
MARLAND TRESOR Hungarian Terrier Club JW08
EST-04247/07 om: Viive Maranik Tallinn

BIS 3

852. RUS KEROL UMBERTO EKO
&
RUS KEROL NIKITA
RKF 1820872 om: R.Mironova & O.Gordina Venemaa

BIS 4

853. BRASHILL BAQUEIRO
FIN JW07 FIN W07 LV&BALT W08 EST&LV< JCH
FIN54860/06
&
BRASHILL BEIJO FIN JW08 LV W08
FIN54865/06 om: Anu Paarlahti Nokkila Finland

KASVATAJA KLASS / BREEDER CLASS
KOHTUNIK
RAMUNE KAZLAUSKAITE (Leedi)

BIS 1

869. JYVÄMÄEN
om: Pirjo-Riitta Korpinen Ypäjä Finland

BIS 2

872. SUN DAN
om: Susanna Heiskanen Finland

RÜHMA VÕISTLUS

RÜHM 1
KOHTUNIK
LESSI TCHISTJAKOVA( VENEMAA)

BIG 1

WELSH CORGI PEMBROKE
681. TRAFOX ROYAL ENFIELD MULTI CH, EURVetW-06 EST&BALT Wet W07
EST-02892/97 om: Astrid Lundava Tallinn

BIG 2

BOUVIER DES FLANDRES / BOUVIER DES FLANDRES
748. BIS BAMBUR
EST-01848/08 om: N&A Kobanov Tallinn

BIG 3

AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
708. ALPINE RIVER BLUE ICE MULTI JCH PL<&LV&Monten&SK CH
PKR I-56081 om: Iwona Musial Warszawa Polska

BIG 4

SHETLANDI LAMBAKOER / SHETLAND SHEEPDOG
729. ARISTOCRAT RUS CH
EST-00298/08 om: O.Superova Narva

RÜHM 2
KOHTUNIK
RAMUNE KAZLAUSKAITE (Leedi)

BIG 1

BERNHARDIIN / LÜHIKARVALINE / SAINT BERNARD DOGI / SHORT-HAIRED
165. BERNEGARDEN’S THINK TWICE
N 26939/07 om: Liia Leer Tartu

BIG 2

TIIBETI MASTIF / DO-KHYI
214. STATUS BENEVOLES OD ZHEN ZHU
ER33383/08 kasv&om: Urve Arik Harjumaa

BIG 3

KÄÄBUSŠNAUTSER m / ZWERGSCHNAUZER b
81. UNJEDI FLAMENKO DANCER
LOE 1747746 om: Tatjana Kozak St.Petersburg Venemaa

BIG 4

BRASIILIA FILA / FILA BRASILEIRO
297. BRASHILL BEIJO FIN JW08 LV W08
FIN54865/06 om: Anu Paarlahti Nokkila Finland

RÜHM 3
KOHTUNIK
JANA GAVRILOVA(Venemaa)

BIG 1

YORKSHIRE TERRIER
49. BEATRIS RUSLANA
RKF 1943894 kasv&om: G. Mikryukova Venemaa

BIG 2

AIREDALE TERJER / AIREDALE TERRIER
33. RUS KORNELS SERIEZNY SOPERNIK INT&BALT&RUS&RKF&BLR&RO CH EST&FIN W07 EST&LV< W08
EST-00749/06 om: Mare Siim Võru

BIG 3

KÄÄBUSBULLTERJER / BULL TERRIER ,MINIATURE
367. PARABELLUM MONSERAT KABAL’E BLR JCH
EST-03914/07 kasv&om: Nelli Privalova Tallinn

BIG 4

ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
354. RAGLAN RUFUS EU&S W07 EST&FIN&BALT W06 NORD JW-05, FIN JW-05, EST JW-05, INT&S& RUS&HR& EST&LV&FIN CH, EST&LV JCH
EST-02883/04 om: Viive Maranik Tallinn

RÜHM 4
KOHTUNIK
MALGORZATA WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA ( Poola)

BIG 1

PIKAKARVALINE TAKS / DACHSHUND STANDARD ,LONG-HAIRED
249. SENSATSIA PITERA EUROPEYSKY SCHICK RUS CH
RKF 1956299 om. Victoria Pershina St.Petersburg Venemaa

BIG 2

TAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND,WIRE-HAIRED
255. BOMMEL von der ILKAHÖHE
FIN48623/06 om: Anne Lehto Kyrõ Finland

BIG 3

KÜÜLIKUTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, WIRE-HAIRED
267. RUS KEROL UMBERTO EKO
puppy card № 130/07 om: Ramune Mironova Latvia

BIG 4

KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE ,WIRE-HAIRED
259. FRECKLE-FACE ZIPPER
FIN58962/07 om: Leena Virtanen Lieto Finland

RÜHM 5
KOHTUNIK
PAWEL SZEMRAJ (POOLA)

BIG 1

SAMOJEEDI KOER/ SAMOYED
519. VANDERBILT’S CAPTAIN COOL
EST-02718/07 om: Kristiine Uspenski & Ello Pulk Haapsalu

BIG2

BASENJI
548. JAZZY BOY ASIACZEK PL&ROM CH SLOVAK&PL W07
PKR.V-12682 kasv&om: Joanna Groszek – Szymanska Warszawa Poland

BIG3

SIBERY HUSKY / SIBERIAN HUSKY
511. WINTER WOLF ESKIMOSKI DOMEK EST&LV<&BALT JCH BLR&LV&EST CH LV&BALT W08
EST-03445/07 om: Viljar Krohv Tallinn

BIG 4

LÄÄNE-GÖTA SPITS / SWEDISH VALLHUND
503. FENNICAN LORD LIPISCO INT&FIN&ESP&EST<&LV&RUS CH, JWW-01, EUW-02,04, ESTW-03
FIN26123/00 om: Katarina Dolmatoff Helsinki Finland

RÜHM 6
KOHTUNIK
MALGORZATA WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA ( Poola)

BIG 1

DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
585. EXLIBRIS CANES HIDDEN TREASURE BALT&RUS&UKR CH BALT W08
EST-01798/06 om. Jelena Kruus & K & G. Janson Vimsi

BIG 2

BEAGLE / BEAGLE
599. BEAU BRUMMEL SU CHARIZMA LŠVK
Big 0238/08 om. Maiu & Roman Rõbakov Pülvamaa

BIG 3

BASSET HOUND
593. MOLLY TURGUESA PLAYA
EST-02744/07 om: Helle Kiiver Raplamaa

BIG 4

DREVER / SWEDISH DACHSBRACKE
608. MIRA MULTI CH MULTI W
FIN28913/96 om: Anne Lehto Kyrõ Finland

RÜHM 7
KOHTUNIK
MALGORZATA WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA ( Poola)

BIG 1

IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER
572. FIELD OF DREAMS DODGER
EST-03852/07 om: Aire Põlluaed & Piret Harjumaa

BIG 2

GORDONI SETTER / GORDON SETTER
578. KEVIN LESLEY FROM FIRE’SONS GARDEN
EST-00203/08 om: Triin Hallap Harjumaa

RÜHM 8
KOHTUNIK
SERGEI SLUKIN (UKRAINA)

BIG 1

INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
634. ALFALEX HISTORY MAKER
EST-00726/08 om: Viive Taevas & Jaak Taevas Tallinn

BIG 2

AMEERIKA KOKKERSPANIEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
633. MARVELLOUS GLORIOUS MAGIC
EST-03071/06 om: Mariä-Liis Järg Tartumaa

BIG 3

KIHAKARVALINE RETRIIVER / CURLY COATED RETRIEVER
848. ANATNAQ CLIFPORD
FIN39215/07om: Marika Simelius Salo Finland

BIG 4

INGLISE KOKKER SPANIEL / ENGLISH COCKER SPANIEL
613. BLACK FANTOM INVARIABLY IN BLACK
RKF 2225802 kasv&om: M.Grigoryeva St.Petersburg Venemaa

RÜHM 9
KOHTUNIK
RAMUNE KAZLAUSKAITE (Leedi)

BIG 1

PEKINGI KOER / PEKINGESE
460. DEKLARUS SMALL FLUFFY LUMP
EST&LTU&LV&RUS&BALT JCH INT&EST&RUS&CH BALT W06LTW-07
EST-00088/05 kasv&om. Larissa Russinova Sillamäe

BIG 2

HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG
465. SUN DAN SNOWCANNON
FIN56253/07 om: Susanna Heiskanen & Hanna Sukanen Heinola KK Finland

BIG 3

TOY-PUUDEL / TOY POODLE
314. JUTANA JUSTENE
RKF 2149745 om: Maret Aarla Tallinn

BIG 4

MOPS / PUG
390. SHANI SHAN AMALIA
RKF om: Natalia Bakhvalova Narva

RÜHM 10
KOHTUNIK
MALGORZATA WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA ( Poola)

BIG 1

INGLISE HURT / GREYHOUND
666. ESTET CLASSIC CHRISTMAS BRIGHT
EST-01258708 om: Olga Gorbatšjova Harjumaa

BIG 2

ITAALIA VÄIKEHURT / ITALIAN GREYHOUND
647. FRANCESCA
EST-00367/07 om: Julia Paiu Tallinn

BIG 3

VENE HURT / BORZAJA
649. ESTET CLASSIC ALMAZKA ALEKSEJEVNA
EST-03711/07 om: Veiko Meus-Salk Tallinn

BIG 4

AFGANISTANI HURT / AFGHAN HOUND
654. TRIUMPH-SHOW AMORE MIA
EST-03324/06 kasv&om: J. Haustova Ida-Virumaa

LAPS ja KOER
KOHTUNIK
JANA GAVRILOVA(Venemaa)

KOHT 1

2. Anabel Leedu 03.10.1999 Kuldne Retriiver

KOHT 2

1. Kaidi Betti Käärik 26.02.1999 Tiibeti Mastif

KOHT 3

6. Diana Kaljumäe 08.03.01 West Highland Terjer

KOHT 4

5. Kairin Luhtjärv 03.03.1999 Cavaler King Charles Spaniel

JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
JANA GAVRILOVA(Venemaa)

Noorem vanuserühm 10-13a.

KOHT 1

21. Liisa Jansons 20.01.1995 Harjumaa

KOHT 2

16. Kadri Eek 08.09.1995 Tallinn

KOHT 3

11. Teele Maria Tuvi 02.02.1995 Tartu

KOHT 4

10. Liis-Marii Piho 29.01.1997

Vanem vanuserühm 14-17 a.

KOHT 1

27. Maaria Kalma 28.02.1993 Tallinn

KOHT 2

24. Martin Märss

KOHT 3

26. Kaire Aas 20.09.1994 Tallinn

KOHT 4

29. Lilian Tali 04.07.1996 Tallinn

PARIM JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
JANA GAVRILOVA(Venemaa)

KOHT 1

27. Maaria Kalma 28.02.1993 Tallinn

KOHT 2

21. Liisa Jansons 20.01.1995 Harjumaa


Tere Гость