Näituste tulemused


DOG SHOW 13.11.2013

Narva Koertekasvatajate Klubi tänab kõiki näitusest osavõtnuid!
Sponsoreid:
OÜ NOSTREM PET,
KAPI LEMMIKLOOMADE ILUSALONG,
RT AUHINNAD OÜ
SQTQ
ONEGA OÜ
kauaaegse abi ja toetuse eest meie Näituste korraldamisel.
Eksperte: kes olid armastusväärselt nõus meie Näitusel töötama.
Ringikorraldajaid: korrektse töö eest ringide töö korraldamises.
Meie nähtamatu abilised-ilma milleta me,
näituse korraldajad kunagi teha ilma.
Ma õnnitleda näituse võitjad ja meenutab teile,
et teil on õigus osaleda näitus, 19-20.04.2014, mis toimuvad tasuta.
Õnnitleme võidu puhul ka Narva klubi liikmeid,
nii täiskasvanuid, kui lapsi.

Lugupidamisega
Narva KKS
Jevgeni Bragin


NARVA DOG SHOW 13.11.2013

BEST in SHOW

KOHTUNIK
Igor Semenenko, Ukraine

BIS 1



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
137 SMILING SNOWBALL MOON SONNET
EST J CH ESTJW13 HeJW12 TLN JWCup13 TLNJW13 TLNW13 WJW13

EST-01601/12 om Kristiine Uspenski & Riina Teder Eesti

BIS 2



PAPILLON
408 SANTA FE PREMIER OT NEVSKOGO DUETA
EST J CH RUSJCH TLNJW13

RKF3285856 om Sofya Telesh Russia

BIS 3



TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTHHAIRED
48 HIEKKALINNAN GOLDEN FASHION GIRL
BLRJCH EST J CH LVCH

FI46971/10 om Janette Hiekkamies Sari Hiekkamies Finland

BIS 4



DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
601 DENOLA BLACK IS BACK
EST-00292/13

om: Gerli Janson Kairi Janson Finland


PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
Peter Harsanyi, Hungary

BIS 1


SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY
163 LUXURY LIFE ZEVS MAY GOT

RKF3589327 om O.V. Balobanova Russia

BIS 2


SUURŠNAUTSER must / GIANT SCHNAUZER black
340 ANGELSTONE UNISON PERFECT

EST-00253/13 om. Natalja Žgun Eesti

BIS 3


SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
127 HÕBEVALGE COOLIO OF CHASE

EST-01209/13 om Helve Malmsaar Ulvi Koov Eesti

BIS 4


LHASA APSO / LHASA APSO
617 LøWEBO`S ZAPPHIRA OF SIGMA

NO34026/13 om Hedi Kumm Juha Kares Kirsi Kruusenvald Eesti

PARIM BEEBI VALIK / THE BEST BABY CLASS
KOHTUNIK
Irina Poletaeva, Finland

BIS 1


AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
224 PEAK RIVER ROYAL SERENE

EST-03177/13 om Marge Perri Eesti

BIS 2


LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
533 NORBON HILL DOUBLE ACTION

om Maria Kappi Spartak Kappi Eesti

BIS 3


HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG
626 JAMMING'S AZIZ THE SNOWMAN

FI40612/13 om Lella Wikström Finland

BIS 4


WEIMARI LINNUKOER, LÜHIKARVALINE / WEIMARANER SHORT-HAIRED
661 RYLIO DASHING SUMMER WIND

EST-03680/13 om Age Uibo Andrus Mitt Eesti


PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
Andras Korozs, Hungary

BIS 1


CHOW CHOW
198 FEARLESS HEART OVERLORD OF FIRE

EST-03052/13 om Irina Zinovieva Eesti

BIS 2


SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
126 SMILING SNOWBALL APRIL'S RHAPSODY

EST-02588/13 om Kristiine Uspenski Eesti

BIS 3


KÜÜLIKUTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, SMOOTH-HAIRED
63 TRIUMPH-SHOW FHILLIP

EST-01377/13 om Jelena Haustova Eesti

BIS 4


BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER
730 KINTERRA YASHMA

RKF3616367 om Natalia Lyubimova Russia


PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
Lidia Repina, Russia

BIS 1


ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
35 RAGLAN RUFUS

BALTERW06 BALTERW09 BALTERW12 BALTERVetW12 BALTW09 C.I.B EST V CH EST VetW13 EST&FIN&BALTW06 EST&LVJCH ESTW09 EurW07 FI CH FIN&NORD& ESTJW05 HR CH LVCH RUSCH SCH SW07 TLN VetWCup13
EST-02883/04 om Viive Maranik Eesti

BIS 2


ŠVEITSI VALGE LAMBAKOER / WHITE SWISS SHEPHERD
263 WAROGGI NEELAM

BALTCH BALTW10 BALTW12 DKCH DKW12 EST V CH ESTW12 FINJW06 FINW10 LTCH LTW12 LVCH NORDW12 RKFCH RKFW09 RKFW10 RUSCH
ER36641/05 om Ossi Pekari Finland

BIS 3


POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
161 DAN-STAR-KOM EVESTINA PREKRASNAIA

BALTCH BLRCH C.I.B EST V CH EST Vet CH FI CH ROMCH RUSCH WW
RKF1584831 om Elena Vestimova Russia

BIS 4


LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
542 ADVENTURER'S TAITTINGER

AZECH BALTCH BALTW09 BLRCH C.I.B C.I.E CYCH EST J CH EST V CH ESTJW06 ESTW06 ESTW10 ESTW12 FI CH FINJW06 LTCH LTW13 LVCH LVW10 MDCH MKCH MNECH NCH NORD CH RKFCH RKFW07 ROM GR CH ROMCH RUSCH S CH(N) SCH SLO CH UA CH
FIN49974/05 om Jaana Railamaa Sanna Tammi Finland


PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
Tatiana Romanovskaya, Belarus

BIS 1


BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE / SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED
707 EST KALVANA LAFFI WONDERFUL LIVE

EST-04120/11
&
EST KALVANA LION GOLD

EST-04122/11
om Anna Kaljulaid Vadim Kaljulaid Eesti

BIS 2


AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
529 ADMIRAL'S SHOU BECAUSE I LOVE YOU

RKF2621252
&
ADMIRAL'S SHOU NO DOUBT ABOUT IT

RKF3584168
om Irina Kovalchuk Russia

BIS 3


AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
233 TRIPLEMOON ABSOLUTE STORM

RKF2512660
&
TRIPLEMOON CAPTAIN NIOBE

RKF3315432
om Adina Kovalenko Russia

BIS 4


TIIBETI TERJER / TIBETAN TERRIER
625 AJANNAN A JAI

FI59498/11
&
AJANNAN AA LIA

FI59496/11
om Anna Väänänen Finland


COCTEIL COMPETITION
KOHTUNIK
Maxim Nikolski, Belarus

BIS 1


747.VÄIKE PUUDEL (must & pruun & valge)
NICE STEPS DRESSED BEST

LV-30461/13
&
BEDLINGTONI TERJER
KINTERRA GILMA

EST-03015/07
Om. Natalja Kaljumäe Eesti

BIS 2


748. BERNHARDIIN,PIKAKARVALIN
NAVILOTOSH RADDISH RAINBOW

RKF2826121
&
POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
DO RE MI DE PLUSI BELIER

RKF2967988
om: Aivi Räisänen &Mari-Ann Rehk

BIS 3


752.CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE
SHAH ARPILIN TU-TASHKA

RKF1529707
&
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE
BLUE FOXFARM'S KOMANSSI

FI59339/10
om: Katri Salmi Finland

BIS 4


751.HABECOLLIE
NO-NONSENSE'S DARCYBROWN

RKF1639178
&
TIIBETI TERJER
TI LA SHU RUSSIAN DREAM AT FESTRAIT

VDH/KTR 128734
om: Natalia Shirokova Russia


PARIM KASVATAJAKLASS / BEST BREEDERS
KOHTUNIK
Katherine Lebret, Bulgaria

BIS 1


BASENJI / BASENJI
186 FARLANDERS

om Kerli Tõnurist Eesti

BIS 2


SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
143 SMILING SNOWBALL

om Kristiine Uspenski Eesti

BIS 3


LHASA APSO / LHASA APSO
621

Kersti Paju,United Kingdom



RÜHM 1
KOHTUNIK
Andras Koruzs, Hungary

BIG 1


ŠVEITSI VALGE LAMBAKOER / WHITE SWISS SHEPHERD
263 WAROGGI NEELAM

BALTCH BALTW10 BALTW12 DKCH DKW12 EST V CH ESTW12 FINJW06 FINW10 LTCH LTW12 LVCH NORDW12 RKFCH RKFW09 RKFW10 RUSCH
ER36641/05 om Ossi Pekari Finland

BIG 2


AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
230 TRIPLEMOON CAPTAIN NIOBE

EST J CH RUSJCH
RKF3315432 om Adina Kovalenko Russia

BIG 3


WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
259 INGERMANLANDIJA LADY SHIK

LTCH
RKF2154787 om E.I. Chepurova Russia

BIG 4


VANA-INGLISE LAMBAKOER / OLD ENGLISH SHEEPDOG(BOBTAIL)
217 CHUDNI MEDVEZHONOK KARTINKA KATERINKA

RUSCH
RKF2722949 om A. Reznikov Russia


RÜHM 2
KOHTUNIK
Lidia Repina, Russia

BIG 1


MUST TERJER / BLACK TERRIER
344 ADMIRAL SEVERNOY STOLITSY

EST J CH RUSJCH TLN WCup13
RKF3147153 om M.A. Vasilyeva Russia

BIG 2


KÄÄBUSŠNAUTSER valge / MINIATURE SCHNAUZER white
333 STAR'S OF NIGHT ZHOZEF

RKF3403781
om Natalja Grigorieva Russia

BIG 3


BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE / SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED
703 EST KALVANA LAFFI WONDERFUL LIVE

BALTJCH EST J CH ESTW13 LTJCH LVJCH LVJW13 TLN WCup13
om Anna Kaljulaid Vadim Kaljulaid Eesti

BIG 4


SUURŠNAUTSER pipar-sool / GIANT SCHNAUZER pepper and salt
337 GLORIS JEFFY KEPT PROMISE

ESTW13 FINW12 RUSCH
RKF3094658 om Ju. V. Pokrovskaya Russia


RÜHM 3
KOHTUNIK
Katherine Lebret, Bulgaria

BIG 1


NORWICHI TERJER / NORWICH TERRIER
591 BON FO SHOW UDIVITELNAYA POLUMNA

RUSCH
RKF3182984 om G.P. Petrova Russia

BIG 2


WELSHI TERJER / WELSH TERRIER
737 AK MIL VISTA JUBILEE JAZZ

BALTW13 EST J CH ESTJW13 HJW13 Interra'JW13 LVJCH TLNJW13 TLNW13
EST-02152/12 om Aivi Kabur Eesti

BIG 3


YORKSHIRE'I TERJER / YORKSHIRE TERRIER
506 GALLANA ARISTOS CHOICE IS JUST ONE

BLRCH RUSCH
RKF3001284 om Galina Trofimova Russia

BIG 4


STAFFORDSHIRE'I BULLTERJER / STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
1 ATTITUDE DREAM CHILD

RKF3503467
om A. Kiseleva K. Vokina Russia


RÜHM 4
KOHTUNIK
Maxim Nikolski, Belarus

BIG 1


TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTHHAIRED
48 HIEKKALINNAN GOLDEN FASHION GIRL

BLRJCH EST J CH LVCH
FI46971/10 om Janette Hiekkamies Sari Hiekkamies Finland

BIG2


KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE,WIRE-HAIRED
57 LEKOLL BOBBI SHARM EGO PREVOSHODITELSTVO

Balt Dach W13 BLRJCH LTCH LVCH RKFCH RUSCH RUSJCH
RKF3149518 om N. Andrzheevskaya Russia

BIG 3


TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONGHAIRED
51 KULDNE TALISMAN MAGIC LEONETTA

EST-03027/11
om Natalia Litvinova Olga Batassova Eesti

BIG 4


KÜÜLIKUTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, SMOOTH-HAIRED
66 TRIUMPH-SHOW BEAUTY BUTTERFLY

EST-01232/09 om Jelena Haustova Eesti


RÜHM 5
KOHTUNIK
Peter Harsanyi, Hungary

BIG 1


SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
137 SMILING SNOWBALL MOON SONNET

EST J CH ESTJW13 HeJW12 TLN JWCup13 TLNJW13 TLNW13 WJW13
EST-01601/12 om Kristiine Uspenski & Riina Teder Eesti

BIG 2


SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY
163 LUXURY LIFE ZEVS MAY GOT

RKF3589327
om O.V. Balobanova Russia

BIG 3


POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
161 DAN-STAR-KOM EVESTINA PREKRASNAIA

BALTCH BLRCH C.I.B EST V CH EST Vet CH FI CH ROMCH RUSCH WW
RKF1584831 om Elena Vestimova Russia

BIG 4


KEESHOND/WOLFSPITZ / GERMAN SPITZ KEESHOND
114 SCHONE HUND TATTA KNOR

EST J CH EST V CH TLNW13
EST-00345/12om Natalja Marukh Eesti


RÜHM 6
KOHTUNIK
Lidia Repina, Russia

BIG 1


DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
601 DENOLA BLACK IS BACK

EST-00292/13
om Gerli Janson Kairi Janson Finland

BIG 2


EESTI HAGIJAS / ESTONIAN HOUND
596 SAKSTE ARUKAS ARMI

BALTJW11 BALTW12 BLRW11 EST J CH EST V CH FINW12 LTJW11 LV CLJW11 LVCH LVJCH LVJW11 LVW12 LVW13 TLNW12 TLNW13
EST-01848/U10 om Maris Siilmann Tiit Hiiemaa Eesti

BIG 3


BASSET HOUND / BASSET HOUND
300 BALTIK SHOW DE LUX SEMION

RKF3470493 643094100231600 om E. Zukova Russia

BIG 4


VENDEEN'I SUUR BASSET-GRIFOON / GRAND BASSET GRIFFON VENDEEN
98 MINSKUHOFF'S GRAND NOTRE-DAME

BALTCH BALTJCH BALTJW10 BALTW11 C.I.E DKCH EST J CH EST V CH ESTJW11 ESTW12 FI CH LTCH LTJCH LTJW11 LTW13 LVCH LVJCH LVJW11 LVW12 LVW13 RKFW11 RUSJCH SW12 TLNW12
FI14055/10 om Maria Aaltovirta Finland

RÜHM 7
KOHTUNIK
Elena Kuleshova, Russia

BIG 1


UNGARI LÜHIKARVALINE LINNUKOER / HUNGARIAN SHORTHAIRED POINTING
657 XAXO OF SKYROCKET

BLRJCH EurJW RUSCH RUSJCH
RKF2652601 om Andrey Zaborin Russia

BIG 2


ITAALIA LINNUKOER / ITALIAN POINTING DOG
652 ATTILIO COMPATRIOTA DI BONFINI

BULG CH BULGJCH LTCH RUSCH RUSJCH UA JCH
RKF3090962 om Ludmila Leskova Russia

BIG 3


DRENTHE'I LINNUKOER / DRENTSE PARTRIDGE DOG
662 MAKKER FAN 'T SUYDEVELT

BALTJCH EST J CH LTJCH LTJW13 LVJCH LVJW13
EST-02656/12 om Kadi-Liis Säre Niels Hollender Eesti

BIG 4


INGLISE SETTER / ENGLISH SETTER
660 TANTSUYUSHII VETER CHERUTTI

RKF3121497 om T. V. Tkachenko V. V. Lobanova Russia


RÜHM 8
KOHTUNIK
Tatiana Romanovskaya, Belarus


BIG 1


AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
524 ADMIRAL'S SHOU BECAUSE I LOVE YOU

BALTCH BLRCH EST V CH LTCH LVCH RUS GRCH RUSCH RUSJCH
RKF2621252 om Irina Kovalchuk Russia

BIG 2


INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
582 BIMBIK'S HAVEN

BALTJCH BALTJW12 EST J CH ESTJW12 LTJCH LVJCH TLN WCup13 TLNJW12
EST-01913/11 kasv Katrin Juurak Finland om Iris Luik Katrin Juurak Liina Sepp Eesti

BIG 3


NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA RETRIEVER
530 FIREHEART KID SUNDANCE

C.I.E DKCH DKW12 FINW09 FINW10 FINW12 FR W11 HeW11 HeW12 SCH WW10 WW11
FIN19022/06 om Saija Lampinen Finland

BIG 4


KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
570 PORTER

RUSCH
om E. Nikitina Russia


RÜHM 9
KOHTUNIK
Irina Poletaeva, Finland

BIG 1


PAPILLON / PAPILLON
408 SANTA FE PREMIER OT NEVSKOGO DUETA

EST J CH RUSJCH TLNJW13
RKF3285856 om Sofya Telesh Russia

BIG 2


MOPS / PUG
420 SEN CHINYONI BRIEF BLACKOUT

BALTJW13
EST-03808/12 om Teele Juursalu Eesti

BIG 3


KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white
359 JASENAK ACTION TIME

EST J CH SRBJCH
EST-02777/13 om Inga Siil Eesti

BIG 4


LHASA APSO / LHASA APSO
617 LøWEBO`S ZAPPHIRA OF SIGMA

NO34026/13 om Hedi Kumm Juha Kares Kirsi Kruusenvald Eesti


RÜHM 10
KOHTUNIK
Elena Kuleshova, Russia

BIG 1


ITAALIA VÄIKEHURT / ITALIAN GREYHOUND
92 YUNONA SVET LUNY

EST J CH LTCH LVCH ROMCH RUSCH RUSJCH
RKF2975671 om Irina Golovina Russia

BIG 2


(228) AFGANISTAANI HURT / AFGHAN HOUND
649 NIGHTWIND STAY THE NIGHT

LVCH LVJCH
VDH/DWZB A21052 om Liene Avotina Latvia



LAPS JA KOER


Kohtunik / Judge
Sviatlana Radziuk, Belarus

1 Koht


1 Evelina Kaljumäe
Narva, Eesti

2 Koht


5 Viktoria Sokolova
Eesti

3 Koht


2 Dasa Khomchenko
Russia

4 Koht


6 Kata Ria Uspenski
Eesti

JUNIOR HANDLER 10-13.A.


Kohtunik / Judge
Sviatlana Radziuk, Belarus

1 Koht


9 Iris Luik
Eesti

2 Koht


8 Diana Kaljumäe
Eesti

3 Koht


7 Polina Gukkina
Russia

4 Koht


10 Polina Ramenskaja
Eesti


JUNIOR HANDLER 14-17.A.


Kohtunik / Judge
Sviatlana Radziuk, Belarus

1 Koht


15 Kertu Nõmm
Eesti

2 Koht


12 Marika Bernhardt

Eesti

3 Koht


18. Anabel Leedu

4 Koht


16 Carolyn Rodim
Eesti


PARIM JUUNIOR HANDLER


Kohtunik / Judge
Sviatlana Radziuk, Belarus

1 Koht


15 Kertu Nõmm
Eesti

2 Koht


9 Iris Luik
Eesti



Фото отчет



Tere Гость