Näituste tulemused


DOG SHOW 19.04.2014

Narva CACIB 19.04.2014

PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
Valentina Ivanishcheva (Venemaa)

BIS 1


BEST JUNIOR
MUST TERJER / BLACK TERRIER
48 BARBI S BRONICH ZAKONNY NASLEDNIK GREMMI

RKF3505219 om A.K. Lebedev & E.Yu. Lebedeva, Russia

BIS 2


BEST JUNIOR
UNGARI LÜHIKARVALINE LINNUKOER / HUNGARIAN SHORTHAIRED POINTING DOG
70 ASPER AUTUMNUS LIBERI

RKF3613657 om S. Fadeev & S. Lukovkina, Russia

BIS 3


BEST JUNIOR
AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
129 ADMIRAL'S SHOU NO DOUBT ABOUT IT

RKF3584168 om Irina Kovalchuk, Russia

BIS 4


BEST JUNIOR
WELSHI SPRINGERSPANJEL / WELSH SPRINGER SPANIEL
133 BENCHMARK HERE I AM

TLN JW Cup14, TLN W Cup14
FI27442/13 om Anett Finnig & Mariann Korpi, Finland




PARIM BEEBI VALIK / THE BEST BABY CLASS
KOHTUNIK
Olga Morozova (Venemaa)

BIS 1



KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE,SMOOTH-HAIRED
224 PEAK RIVER ROYAL SERENE

RKF3791093 643094100308575 om Olga Popova, Russia

BIS 2



LEONBERGER / LEONBERGER
354 FAITHFUL AMIGO TIFFANY DIAMOND

EST-04340/13 kasv Kadri Aksin, Eesti

BIS 3



NEWFOUNDLANDI KOER / NEWFOUNDLAND
198 VASKIMÄKI JULLE JÄTTILÄINEN

FI11635/14 om Erja Tuhkanen, Finland

BIS 4



DOBERMANN / DOBERMANN
190 DOBGUN'S BIRGER JARL

EST-00799/14 om Leela Nõu & Mare Meldre, Eesti




PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
Adrián Argente Del Castillo Lechuga (Hispaania)

BIS 1


BEST PUPPY
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
253 MALLORN'S BELLS AND WHISTLES

FI49167/13 om A.Shevchuk, Russia

BIS 2


BEST PUPPY
BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE / SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED
113 LUMELAVIIN ANGEL IN MY HEART

EST-04029/13 om Külli Trauser & Marko Ehrberg, Eesti

BIS 3


BEST PUPPY
KÄÄBUSŠNAUTSER must hõbedaga / MINIATURE SCHNAUZER black and silver
424 FASCINATING DEFENDER SMART MUSTACHE

UKU0174004 om Tarja Ivakko, Finland

BIS 4


BEST PUPPY
TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTHHAIRED
334 ALTA ROMA SSTRAUMES CHOCOLATE

LV-32235/14 om Anna Mityaeva & O Alekseeva, Russia




PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
Sviatlana Radziuk (Valgevene)

BIS 1



INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL
119 NORTHWORTH JACKOFALLTRADES

BALT VetCH, EST VetCH, EST VetW12, LT VetCH, LT CH, LV Vet CH
FIN29997/04 om Eija Andersson, Finland

BIS 2


BEST VETERAN
KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
413 GLAFIRA IZ KUPCHINO

BAL TCH, BLR CH, C.I.B, EST V CH, Eurasia CH, LT CH, LV CH, RKF CH, RUS GRCH, RU SCH, RUS JCH
RKF1543585 om Vladimir Prokofyev, Russia

BIS 3


BEST VETERAN
ROTTWEILER / ROTTWEILER
8 AKHTAMAR VULF

RUS CH
RKF1742103 om S. Purina, Russia

BIS 4


BEST VETERAN
KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE,SMOOTH-HAIRED
304 CHUK NORRIS

RKF1440683
om Jelena Baranova, Eesti




PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
Juta Haranen (Eesti)

BIS 1


BRACE COMPETITION
KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
415 ASTRA FORTUNATA GAME POINT

RKF3341807
&
ASTRA FORTUNATA LAIMA CHRISMAS

RKF3389938
om A.Polosin & Vladimir Prokofyev, Russia

BIS 2


BRACE COMPETITION
TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH HAIRED
345 NORNAYA OKHOTA ATTILA MARABU

EST-03669/07
&
RUSSKIY ASSORTI'C TURANDOT II

EST-04559/13
om Irina Nikonkova & Julia Jakovleva, Eesti

BIS 3


BRACE COMPETITION
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
272 NORBON HILL DOUBLE ACTION

EST-02521/13
&
NORBON HILL DOUBLE SPICY

EST-02518/13
om Maria Kappi & Spartak Kappi, Eesti

BIS 4


BRACE COMPETITION
ITAALIA LINNUKOER / ITALIAN POINTING DOG
78 ATTILIO COMPATRIOTA DI BONFINI

RKF3090962
&
ESTRELLA FROM MAGNIFICOS KINGDOM

RKF2747737
om Ludmila Leskova, Russia




PARIM KASVATAJAKLASS / BEST BREEDERS
KOHTUNIK
Olga Morozova (Venemaa)

BIS 1


BEST BREEDERS
KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
414 ASTRA FORTUNATA

om Vladimir Prokofyev, Russia

BIS 2


BEST BREEDERS
KÄÄBUSPINŠER / MINIATURE PINSCHER
188 TIM SPIRIT

om Maria Kanygina, Russia





RÜHM 2
KOHTUNIK
Juta Haranen (Eesti)

BIG 1


Group2
SAKSA BOKSER / BOXER
368 BOROK'KO FALKONET BIEN FASET

BALT JCH, BALT JW13, BBCA JW13, EST JCH, LT JCH, LT JW14, LV JCH, TLN JWCup14, TLN WCup14
EST-00372/14 om Margit Siigur, Eesti

BIG 2


Group2
SUURŠNAUTSER must / GIANT SCHNAUZER black
469 GLORIS AFTER MIDNIGHT

BALT JCH, BALT W12, BLR CH, C.I.E, EST J CH, EST VCH, EST JW10, EST W12, EST W13, LT CH, LT JCH, LV CH, LV JCH, RUS JCH
LV-MŠN-676/09 om Jelena Krivicka, Latvia

BIG 3


Group2
SAKSA DOGI kollane & tiigrikarva / GREAT DANE fawn & brindle
377 EURO POWER FUTURE LORD

EST JCH, RUS CH, RUS JCH
RKF3335406 om Oleg Shulgin, Russia

BIG 4


Group2
LEONBERGER / LEONBERGER
360 AMICUS OPTIMUS VITALIS

BLR CH, LT CH, LV CH, MOL CH, RUS CH
RKF3239568 om A. Mihaleva, Russia




RÜHM 4
KOHTUNIK
Leoš Jančík (Tšehhi)

BIG 1


Group4
KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE,SMOOTH-HAIRED
299 MINIDOGLAND KING OF THE RING

EST JCH, TLN JW13, TLN W13
EST-00552/14 om Irina Nikonkova & Julia Jakovleva, Eesti

BIG2


Group4
TAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, WIREHAIRED
322 EX SENTIA MY ONLY WISH

BLR JCH, EST JCH, EST W12, LT CH, LT JCH, RUS CH, RUS JCH
RKF2880199 om Aleksey Bolobonov,Russia

BIG 3


Group4
KÄÄBUSTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, LONG-HAIRED
319 SENSATSIA PITERA CHEST IMEU

EST JW13
RKF3360730 om N. Kuzmina & Oksana Spitsa, Russia

BIG 4


Group4
TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONGHAIRED
327 HUNDERBAR INCOGNITO ROUGE SL

He JW13, NORD JW13
RKF3651666 om Aleksandr Smirnov & Maria Ivanova, Russia




RÜHM 6
KOHTUNIK
Olga Morozova (Venemaa)

BIG 1


Group6
RODEESIA RIDGEBACK / RHODESIAN RIDGEBACK
167 TARUJEN XOXO

EST JCH, EST VCH, ESTJW13,TLN JW13, TLN W13
FI13214/12 om Heidi Vilpponen & Kati Ketonen, Finland

BIG 2


Group6
BEAGLE / BEAGLE
175 KARA URUS YUVENTA OLLA WOODS

RUS CH
RKF2791746 om Olga Shilova, Russia

BIG 3


Group6
DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
218 LAGUNA DIOS WORLD AROUND ME

BALT JCH, BLR CH, BLR JCH, BLR JW13, EST J CH, EST JW13, EST W13, LT JCH, LV JCH, SLO W14
BCU153-001361 om N. Melnikava & Tiia Yli-Sassi, Finland

BIG 4


Group6
BASSET HOUND / BASSET HOUND
221 POPIBASS PENNY PENTLY

TLN JWCup14, TLN WCup14
EST-01771/13 om Mirjam Malken, Eesti




RÜHM 7
KOHTUNIK
Sviatlana Radziuk (Valgevene)

BIG 1


Group7
ITAALIA LINNUKOER / ITALIAN POINTING DOG
75 ATTILIO COMPATRIOTA DI BONFINI

BULG CH, BULG JCH, EST VCH, LT CH, RUS CH, RUS JCH, UA JCH
RKF3090962 om Ludmila Leskova, Russia

BIG 2


Group7
WEIMARI LINNUKOER, LÜHIKARVALINE / WEIMARANER SHORT-HAIRED
69 GERN GROSS ELAYZA

RUS CH
RKF3161362 om E.P. Gorbunova, Russia

BIG 3


Group7
UNGARI LÜHIKARVALINE LINNUKOER / HUNGARIAN SHORTHAIRED POINTING DOG
74 LEMBO PRAUT PETRA

BLR JCH, EST JCH, LT JCH, RUS CH, RUS JCH
RKF3391647 om D. Aunen, Russia

BIG 4


Group7
IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER
62 REDWORD PADDINGTONHEREANDNOW

BLR CH
FI54515/11 om Arja Talvio, Finland




RÜHM 8
KOHTUNIK
Viva-Maria Soleckyj-Szpunar (Poola)


BIG 1


Group8
WELSHI SPRINGERSPANJEL / WELSH SPRINGER SPANIEL
133 BENCHMARK HERE I AM

TLN JWCup14, TLN WCup14
FI27442/13 om Anett Finnig & Mariann Korpi, Finland

BIG 2


Group8
AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
131 ADMIRAL'S SHOU SONADOR

BAL TJW12, BLR CH, EST JCH, EST JW12, RUS JCH
RKF3205008 om Valentin Zotov, Russia

BIG 3


Group8
SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER
224 BLUE-BLOODED CAPTAIN BASTETA

BALT JCH, EST JCH, EST JW13, LT JCH, LV JCH, MNE CH, MOL CH, PHI CH, RUS Club JCH, TLN WCup14, TLN JW13
EST-00154/14 om Tatjana Zamorskaja, Eesti

BIG 4


Group8
KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
248 LEYLA GOLDEN REIN

EST VCH, RUS CH
RKF2476067 om Alina Sharypina, Russia





LAPS JA KOER


Kohtunik / Judge
Juta Haranen (Eesti)

1 Koht


LAPS JA KOER
2 Darya Khomchenko
Russia

2 Koht


LAPS JA KOER
1 Aleksandr Bobryshev
Eesti

3 Koht


LAPS JA KOER
4 Anna-Maria Litvinova
Eesti




JUNIOR HANDLER 10-13.A.


Kohtunik / Judge
Juta Haranen (Eesti)

1 Koht


JUNIOR HANDLER
14 Diana Smirnova
Russia

2 Koht


JUNIOR HANDLER
8 Diana Kaljumäe
Eesti

3 Koht


JUNIOR HANDLER
10 Evelina Kaljumäe
Eesti

4 Koht


JUNIOR HANDLER
10 Polina Ramenskaja
Eesti




JUNIOR HANDLER 14-17.A.


Kohtunik / Judge
Juta Haranen (Eesti)

1 Koht


JUNIOR HANDLER
16 Marika Bernhardt
Eesti

2 Koht


JUNIOR HANDLER
19 Anabel Leedu
Eesti

3 Koht


JUNIOR HANDLER
18 Lyaplina Julia
Russia

4 Koht


JUNIOR HANDLER
17 Jasmin Heikkinen
Finland





PARIM JUUNIOR HANDLER


Kohtunik / Judge
Juta Haranen (Eesti)

1 Koht


JUNIOR HANDLER
16 Marika Bernhardt
Eesti

2 Koht


JUNIOR HANDLER
14 Diana Smirnova
Russia



20.04.2014






Foto:




Tere Гость