Näituste tulemused


DOG SHOW 20.04.2014

Narva CACIB 20.04.2014

PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
Leoš Jančík (Tšehhi)

BIS 1


BEST JUNIOR
SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY
847 T-LESARK MELANGE OF EVELANGE

FIN JW13, He JW13, NORD JW13
RKF3609403 om Tatiana Soldatova, Russia

BIS 2


BEST JUNIOR
VÄIKE BRABANDI GRIFOON / SMALL BRABANT GRIFFON
870 BLUE BAY'S QUAND VIENT LE MATIN

TLN JWCup14 TLN WCup14
FI18464/13 om Jarmo Hilpinen & Marko Salmela, Finland

BIS 3


BEST JUNIOR
ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
576 SNAILAND ZOUI

RKF3690626 om A.Verzilina, Russia

BIS 4


BEST JUNIOR
LHASA APSO / LHASA APSO
1039 LøWEBO`S ZAPPHIRA OF SIGMA

S JW13, TLN JWCup14
NO34026/13 om Hedi Kumm & Juha Kares & Kirsi Kruusenvald, Eesti




PARIM BEEBI VALIK / THE BEST BABY CLASS
KOHTUNIK
Juta Haranen (Eesti)

BIS 1



AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
796 MYSTIC FALLS BAZINGA!

AKCDN38444002 om Jane Evert, Eesti

BIS 2



CHOW CHOW / CHOW CHOW
991 DARLING CELLY'S JAYNE AUSTIN

EST-00337/14 om Inga Allika, Eesti

BIS 3



SALUKI / SALUKI
730 KHAIREDDIN XANTE

FI55564/13 om Virpi Terho, Finland

BIS 4



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
881 POLAR MIST N MISHKA'S TRIUMPH FOR SERENADES

AKCWS45512903 om Olga Kostrikina, Russia




PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
Sviatlana Radziuk (Valgevene)

BIS 1


BEST PUPPY
LÕUNA-VENE LAMBAKOER / SOUTH RUSSIAN SHEPHERD DOG
683 LUCKY LILY BALANDIS

LšVK JO0395/13 om Priit Tali & Rita Tali, Eesti

BIS 2


BEST PUPPY
INGLISE HURT- GREYHOUND / GREYHOUND
726 ESTET CLASSIC NORTHERN NARINE

EST-00104/14 om Olga Gorbatšjova, Eesti

BIS 3


BEST PUPPY
LHASA APSO / LHASA APSO
1036 CHIC CHOIX PANTHERA ZINGIBER

FI10668/14 om Hedi Kumm & Juha Kares, Eesti

BIS 4


BEST PUPPY
PEKINGI KOER / PEKINGESE
482 FLUFFY HAPPINESS PRINCE WILLIAM

EST-04508/13 kasv Alina Eidemiller & Natalja Eidemiller, Eesti




PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
Adrián Argente Del Castillo Lechuga (Hispaania)

BIS 1


BEST VETERAN
WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
690 REDBARON

BALT VCH, BALT CH, C.I.B, EST VCH,, EST VCH, EurW07, IT CH, LT,CH, LV CH, RUS,CH
RKF3152314 om Anna Kuznetsova, Russia

BIS 2


BEST VETERAN
SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
898 PILGRIMAGE SNOW BALL

BALT JCH, BALT JW06, BALT W06, BALT W08, C.I.B, EST J CH, EST V CH, EST W08, Eur W08, FI CH, FIN W09, LT CH, LT JCH, LT W08, LT W10, LT W11, LV CH, LV JCH, LVW07, LV W09, LV W10, NORD VW13, NORD W07, PL CH, RKF CH, RUS CH, RUS JCH, WW 08
EST-02557/05 om Kristiine Uspenski, Eesti

BIS 3


BEST VETERAN
KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white
913 POLOSPORT SYDNEY

BALT CH, BALT JW06, BLR CH, C.I.B, EST VCH, EST VCH, EST VW13. EST W07, FI CH, LT CH, LV CH, RKF CH, RUS CH, TLN WCup14, TLN VW13, TLN VetWCup13, TLN VWCup14
EST-00434/05 om Karin Kratt, Eesti

BIS 4


BEST VETERAN
BRIARD / BRIARD
807 GJUNP KSANS PITERSKIY ABSOLUT

BALT W06, EST JCH, EST VCH, LV CH
om Juri Maruhh & Natalja Marukh, Eesti




PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
Viva-Maria Soleckyj-Szpunar (Poola)

BIS 1


BRACE COMPETITION
CHOW CHOW / CHOW CHOW
1003 FEARLESS HEART IMAGE CREAM KING

EST-03196/05
&
FEARLESS HEART NOTA BENE

EST-00376/13
om Irina Zinovieva & Jolanta Taujeniene, Eesti

BIS 2


BRACE COMPETITION
SHETLANDI LAMBAKOER / SHETLAND SHEEPDOG
984 LEMMIKKIPOLUN FREDDIE

FI22714/13
&
LEMMIKKIPOLUN FELICIA

FI22715/13
om Sanna Sillman, Finland

BIS 3


BRACE COMPETITION
POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
779 OSMININE'S JAVA JIVE

EST-00617/13
&
OSMININE'S AERIAL ACE

EST-01003/12
om Irina Osminina, Eesti

BIS 4


BRACE COMPETITION
BASENJI / BASENJI
616 TIM SPIRIT STORM WARNING

RKF3482546
&
SUNDEVILLS SILVERBROOK

RKF3199348
om Maria Kanygina, Russia




PARIM KASVATAJAKLASS / BEST BREEDERS
KOHTUNIK
Valentina Ivanishcheva (Venemaa)

BIS 1


BEST BREEDERS
BASENJI / BASENJI
614 FARLANDERS

om Kerli Tõnurist, Eesti

BIS 2


BEST BREEDERS
SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
899 SMILING SNOWBALL

om Kristiine Uspenski, Eesti

BIS 3


BEST BREEDERS
FOKSTERJER, KARMIKARVALINE / FOX TERRIER, WIRE
598 STROZZAVOLPE

om Marco Calonaci, Italy

BIS 4


BEST BREEDERS
POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
777 HEIDELIND'S

om Helina Simberg & Linda Jürgens, Eesti




PARIM JÄRGLASTEKLASS / THE BEST PROGENY CLASS
KOHTUNIK
Olga Morozova (Venemaa)

BIS 1


BEST PROGENY
BASENJI / BASENJI
615 FARAOLAND VIKING IDUN

BALT CH, BALT W10, EST JCH, EST V CH, EST W08, EST W12, LT CH, LT JCH, LT JW07, LV CH
EST-01568/06 om Kerli Tõnurist & Maire Tõnurist, Eesti

BIS 2


BEST PROGENY
ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
585 SANSIBILITI SPY WHO LOVED ME

BALT CH, BALT JCH, BLR CH, C.I.B, DK CH, EST JCH, EST VCH, EST W08, Eur W10, FI CH, FIN W07, FINW08, LT CH, LT JCH, LV CH, NORD CH, RKF CH, RUS CH, RUS JCH, S CH, SLO CH
RKF1819841 om Marina Asanova, Russia

BIS 3


BEST PROGENY
POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
778 BI-MAR'S ZORRO

AM CH, EST VCH, RKF CH, RUS CH
EST-01482/12 om Irina Osminina, Eesti





RÜHM 1
KOHTUNIK
Leoš Jančík (Tšehhi)

BIG 1


Group1
BRIARD / BRIARD
806 TRÉSOR DE BRIE IKAS FAUVE AF

BALT CH, BALT JW09, C.I.B, C.I.E, DK CH, EST VCH, FI CH, FIN W11, He W11, He W13, LT CH, LT W13, LV CH, N CH N, ORD CH, NORD JW09
FI43806/09 om Siru Erkkilä, Finland

BIG 2


Group1
WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
687 FEST HAUER DZHOKER

RUSCH
RKF2910775 om M.V. Kachalina, Russia

BIG 3


Group1
BELGIA LAMBAKOER TERVUEREN / BELGIAN SHEPHERD DOG TERVUEREN
793 AR'TFULFOX'S KNOWN AS HOTBERRY

BALT CH, BALT JCH, BLR JCH, EST JCH, EST VCH, LT CH, LT JCH, LT W13, LV CH, LV JCH, TLN WCup13, TLN WCup14
EST-03939/11 om Vambola Eesmaa,Eesti

BIG 4


Group1
AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
797 PEAK RIVER FLY GLOSSY SWIFTLET

BALT JCH, BALT JW13, EST JCH, FIN JW13, He JW13, He W13, LT JCH, LV JCH, LV JW14, S JW13, TLN JWCup14, TLN WCup14
EST-04044/12 om Marge Perri, Eesti




RÜHM 3
KOHTUNIK
Viva-Maria Soleckyj-Szpunar (Poola)

BIG 1


Group3
LAKELANDI TERJER / LAKELAND TERRIER
516 RUS TERRIER CARDENAL LINDA LA REINA

FIN W13, H JCH, JWW13, RUS CH
RKF3232175 om E. Sinyak & O. Aleksashina, Russia

BIG2


Group3
FOKSTERJER, KARMIKARVALINE / FOX TERRIER, WIRE
593 DANDIEPRAID DELAGARDIE

BALT CH, BALTER JW09, BALTER W09, BALTERW10, BALT JCH, BALT JW09, BALT W10, C.I.B, C.I.E, EST J CH, EST VCH, EST W13, FI CH, LT CH, LTClb JW09, LT JCH, LT W11, LT W14, LV CLJW11, LV CLW11, LV CLW13, LV CH, LVJCH LVW14, NORD JW09, PL CH, RKF CH, RUS CH, S CH, TLN WCup1,3 TLN WCup14
EST-03608/08 om Natalja Volkova & Svetlana Volkova, Eesti

BIG 3


Group3
KERRY BLUE TERJER / KERRY BLUE TERRIER
564 BIORKEZUND PASTEL

RUS CH
RKF3264993 om Vera Lavrenko, Russia

BIG 4


Group3
WEST HIGHLANDI TERJER / WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
553 ARIEL POLARIS

RUS CH
RKF3000969 om M Volkova, Russia




RÜHM 5
KOHTUNIK
Leoš Jančík (Tšehhi)

BIG 1


Group5
VAARAOKOER / PHARAOH HOUND
682 REEDLY ROAD ILLUMINATED

BLR CH, FI CH, He W13, N CH, NORD W13
RKF3058408 om M. Evteeva, Russia

BIG 2


Group5
SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
898 PILGRIMAGE SNOW BALL

BALT JCH, BALT JW06, BALT W06, BALT W08, C.I.B, EST JCH, EST VCH, EST W08, Eur W08, FI CH, FIN W09, LT CH, LT JCH, LT W08, LT W10, LT W11, LV CH, LV JCH, LV W07, LV W09, LV W10, NORD VetW13, NORD W07, PL CH, RKF CH, RUS CH, RUS JCH, WW08
EST-02557/05 om Kristiine Uspenski, Eesti

BIG 3


Group5
SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY
847 T-LESARK MELANGE OF EVELANGE

FIN JW13, He JW13, NORD JW13
RKF3609403 om Tatiana Soldatova, Russia

BIG 4


Group5
BASENJI / BASENJI
608 HI-LITE BULLDOBAS WOW FACTOR

FIN JW13, FIN W13, He JW13
FI10649/13 om Hanna-Leena Kyttä & Janne Kyttä & Mervi Vesala, Finland




RÜHM 9
KOHTUNIK
Adrián Argente Del Castillo Lechuga (Hispaania)

BIG 1


Group9
KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white
911 LITVIKS GRAAL GALAHADA

EST VCH, He JW11, He W11, RKF CH, RUS CH, RUS JCH
RKF2793953 om Yulia Danilova, Russia

BIG 2


Group9
KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE
938 FRIZZLED LIFE JAGGER

BLR CH, BLR JCH
BCU215-000066 om M. Rodionova, Belarus

BIG 3


Group9
MOPS / PUG
1017 HABENERO DE JAVU TIMUDJIN

EST-01924/13 om Teele Juursalu, Eesti

BIG 4


Group9
LHASA APSO / LHASA APSO
1038 CHIC CHOIX DAFFYD THOMAS

EST JCH, EST VCH, SW13
FI54515/11 om Arja Talvio, Finland




RÜHM 10
KOHTUNIK
Valentina Ivanishcheva (Venemaa)


BIG 1


Group10
VENE HURT- BORZOI / BORZOI
750 TAIGATASSUN AMORE MADONNA

EST JCH
FI42499/12 om Kirsi Pappinen, Finland

BIG 2


Group10
SALUKI / SALUKI
731 ARSALAN HAUT-BRION HADIS

EST JCH, EST VCH, LT CH, TLN JWCup13, TLN WCup13
EST-01426/12 om Ljudmila Molokova, Eesti

BIG 3


Group10
HIRVEKOER / DEERHOUND
729 SANDMANSCOT'S TOIRDHEALBHARCH

FI CH
FI23653/11 om Tiina Jokinen, Finland

BIG 4


Group10
IIRI HUNDIKOER / IRISH WOLFHOUND
728 GOGAMAGOG'S JAUNIE

EST JCH, EST VCH, LT CH, LV CH, LV JCH, TLN WCup14
EST-01494/12 om Kaja Lillemets, Eesti





LAPS JA KOER


Kohtunik / Judge
Viva-Maria Soleckyj-Szpunar (Poola)

1 Koht


LAPS JA KOER
20 Kadri Laumets
Eesti

2 Koht


LAPS JA KOER
1 Aleksandr Bobryshev
Eesti

3 Koht


LAPS JA KOER
5 Tiiu Sundström
Finland

4 Koht


LAPS JA KOER
6 Mihhail Šorin
Eesti





JUNIOR HANDLER 10-13.A.


Kohtunik / Judge
Viva-Maria Soleckyj-Szpunar (Poola)

1 Koht


JUNIOR HANDLER
12 Polina Ramenskaja
Eesti

2 Koht


JUNIOR HANDLER
8 Darja Iljina
Russia

3 Koht


JUNIOR HANDLER
11 Lisa Kimpi
Russia

4 Koht


JUNIOR HANDLER
9 Evelina Kaljumäe
Eesti




JUNIOR HANDLER 14-17.A.


Kohtunik / Judge
Juta Haranen (Eesti)

1 Koht


JUNIOR HANDLER
19 Vladimir Shesterikov
Russia

2 Koht


JUNIOR HANDLER
18 Ketrin Maruhh
Eesti

3 Koht


JUNIOR HANDLER
16 Lisa Leer
Eesti





PARIM JUUNIOR HANDLER


Kohtunik / Judge
Viva-Maria Soleckyj-Szpunar (Poola)

1 Koht


JUNIOR HANDLER
19 Vladimir Shesterikov
Russia

2 Koht


JUNIOR HANDLER
12 Polina Ramenskaja
Eesti



Best in Show






Foto:




Tere Гость