Näituste tulemused


DOG SHOW 23.03.2013

Narva Dog Show

23.03.2013

Narva Koertekasvatajate Klubi tänab kõiki näitusest osavõtnuid!
Sponsoreid:
OÜ NOSTREM PET,
KAPI LEMMIKLOOMADE ILUSALONG,
RT AUHINNAD OÜ
SQTQ
ONEGA OÜ
kauaaegse abi ja toetuse eest meie Näituste korraldamisel.
Eksperte: kes olid armastusväärselt nõus meie Näitusel töötama.
Ringikorraldajaid: korrektse töö eest ringide töö korraldamises.
Meie nähtamatu abilised-ilma milleta me, näituse korraldajad kunagi teha ilma.
Ma õnnitleda näituse võitjad ja meenutab teile, et teil on õigus osaleda näitus, 30.11.2013, mis toimuvad tasuta.
Õnnitleme võidu puhul ka Narva klubi liikmeid, nii täiskasvanuid, kui lapsi.
Lugupidamisega
Narva KKS
Jevgeni Bragin

NARVA DOG SHOW 23.03.2013

BEST in SHOW

KOHTUNIK
Gabriela Ridarcikova (Slovakia)

BIS 1



LHASA APSO / LHASA APSO
101.CHIC CHOIX TA SEN KNOCKOUT
AM CH BALTCH C.I.B EST V CH ESTJW08 ESTW10 FINCH GBCH LTCH LVCH LVW10 USCH

FIN35606/07 om Jaana Tumppila Mimmi Tumppila Finland

BIS 2



AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
427 ZHENEVEVA HOLUS-BOLUS
RKF3195719

om Alexander Korotkov Russia

BIS 3



ITAALIA LINNUKOER / ITALIAN POINTING DOG
440 HEINÄARON MERCOLEDI
AJCH BALTCH BALTJCH BLR GR CH BLRCH BLRJCH BLRW10 BLRW11 BLRW12 C.I.B EST J CH EST V CH HeJW10 LTCH LTJCH LTJW11 LV CLCH LV CLW11 LV CLW12 LVCH LVJCH LVJW11 LVW12 PLCH PLW11 PLW12 RUSJCH SLO CH SLOW12 TLNW12 UA CH

EST-00326/10 om Katleen Lukin Eesti

BIS 4



FOKSTERJER, KARMIKARVALINE / FOX TERRIER, WIRE
343 DANDIEPRAID DELAGARDIE
BALTCH BALTERJW09 BALTERW09 BALTERW10 BALTJCH BALTJW09 BALTW10 C.I.B C.I.E EST J CH EST V CH FINCH LTCH LTClbJW09 LTJCH LTW11 LV CLJW11 LVCH LVJCH NORDJW09 RKFCH RUSCH

EST-03608/08 om Natalja Volkova Svetlana Volkova Eesti


PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
Viva- Maria Soleckyj – Spunar (Poland)

BIS 1


(212) SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
26. SMILING SNOWBALL LAST LEGEND

EST-03050/11 om: Kristiine Uspenski Eesti

BIS 2


LHASA APSO / LHASA APSO
103. FLY FLY MILLION DOLLAR PARTY

FI19666/12 om Mimmi Tumppila Finland

BIS 3


ŠVEITSI VALGE LAMBAKOER / WHITE SWISS SHEPHERD
183.NEVALAIN DOMINIKANA

RKF3271652 om Ossi Pekari Finland

BIS 4


KÄÄBUSŠNAUTSER must hõbedaga / MINIATURE SCHNAUZER black and silver
380.MINI-MAKSI IGUASU

RKF3301648 om Tatjana Stepanova Eesti

PARIM BEEBI VALIK / THE BEST BABY CLASS
KOHTUNIK
Monika Blaha, Austria

BIS 1


MOPS / PUG
284.AMORE SINCERO CORDIALE CELESTINO

EST-04075/12 kasv Kristina Arus Eesti

BIS 2


SAKSA BOKSER / BOXER
303 ABILITY HARMONY HERMIONE

EST-03825/12 om Elen Kivi Eesti

BIS 3


SUURŠNAUTSER must / GIANT SCHNAUZER black
384 ANGELSTONE UNISON PERFECT

EST-00253/13 om. Galina Markina Natalja Žgun Eesti

BIS 4


PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG
128.SOPIANAE IMPERATOR GRETA

MET. FR. BULL8183/13 om Margit Rebase Estonia


PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
Sviatlana Radziuk (Belarus)

BIS 1


VENDEEN'I SUUR BASSET-GRIFOON / GRAND BASSET GRIFFON VENDEEN
70.MINSKUHOFF'S GRAND UNE FARANDOLE

FI45112/12 om Maria Aaltovirta Finland

BIS 2


JACK RUSSELL'I TERJER / JACK RUSSELL TERRIER
320 STICKYPAW'S SALSA WITH TSARODEJ

FI47792/12 om Riitta Ajanto Finland

BIS 3


MOPS / PUG
288.SEN CHINYONI BRIEF BLACKOUT

EST-03808/12 om Teele Juursalu Eesti

BIS 4


KÄÄBUSBULLTERJER / MINIATURE BULL TERRIER
330 POTSU DE NOTSU MAC GYVER

EST-02437/12 om Margot Oder Eesti


PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
Monika Blaha (Austria)

BIS 1


BRIARD / BRIARD
445 GJUNP KSANS PITERSKIY ABSOLUT

BALTW06 EST J CH EST V CH LVCH
EST-00556/04 om Juri Maruhh Natalja Marukh Eesti

BIS 2


SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG (166)
270.STARK FASSEN AGNESSA

EST-01154/01 om Irina Sõsoljatina Eesti

BIS 3


TOY-PUUDEL / TOY POODLE
87.DIZA FLEICH CHARUYUSCHAYA MARKIZA

RKF1311626 om Alexandra Berezina Russia

BIS 4


(227) LHASA APSO / LHASA APSO
102.NICE CHOICE SOMETHIN FLASHY

BALTCH C.I.B EST V CH EST Vet CH FINCH LTCH LVCH LVW08 NCH NORD CH RKFW07 RUSCH SCH TLN VetW12
FIN22109/04 om Tanja Vallius Finland


PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
Katrin Raie (Estonia)

BIS 1


ITAALIA LINNUKOER / ITALIAN POINTING DOG
441 ORO

EST-00143/13
&
HEINÄARON MERCOLEDI

EST-00326/10
om Katleen Lukin Eesti

BIS 2


WHIPPET / WHIPPET
459 WOODBROOKS C'MON FIRST EDITION

FI36292/11
&
WOODBROOKS C'MON AC/DC

FI36286/11
om Katariina Valonen, Sampo Miettinen, Ulrica Ahlström, Unto Timonen, Finland

BIS 3


DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
80 IAN DURY THE ASTONISHING

NHSB2868165
&
LAGUNA DIOS WORLD AROUND ME

BCU153-001361
om Tiia Yli-Sassi Finland

BIS 4


BORDERCOLLIE / BORDER COLLIE
277 OLIVER TWIST AT REAL PEARL

RKF3040046
&
AISKNEKHT RACHEL SI

RKF1945744
om I.V. Vlasova Venemaa


COCTEIL COMPETITION
KOHTUNIK
Leif Leihmann Jorgensen (Denmark)

BIS 1


461. MOPS
SEN CHINYONI BRIEF BLACKOUT (Emane)

EST-03808/12
&
LABRADOR RETRIIVER
PERFECT SWEET DREAM G IS FOR GIRL

EST-02774/12
om: Teele Juursalu Ida-Virumaa

BIS 2


460. IIRI PUNANE SETTER
WIND CHART ALTERNATIVE URBAN (Emane)

EST-03063/09
&
TAKS, PIKAKARVALINE
BADAMTAM'S VOODOO MAN (Isane)

FI32882/11
om: Aivi Räisänen &Mari-Ann Rehk

BIS 3


463. BRIARD
GJUNP KSANS PITERSKIY ABSOLUT (Isane)

EST-00556/04
&
KEESHOND / WOLFSPITZ
SCHONE HUND TATTA KNOR

BCU 097-001367
om: Natalja Marukh, Narva

BIS 4


462. PORTSELANHAGIJAS
LOGPOINT FANETTE (Emane)

FI17876/12
&
DALMAATSIA KOER
MILLA

EST-00643/11
om: Liina Kukk Eesti


PARIM KASVATAJAKLASS / BEST BREEDERS
KOHTUNIK
Vladimir Javorcik (Slovakia)

BIS 1


33.SMILING SNOWBALL
om Kristiine Uspenski, Eesti



RÜHM 1
KOHTUNIK
Sviatlana Radziuk (Belarus)

BIG 1


ŠVEITSI VALGE LAMBAKOER / WHITE SWISS SHEPHERD
181.F'TUCO REAL CORTE DE LAS ARCANAS

ER47975/12
om Ossi Pekari Finland

BIG 2


BRIARD / BRIARD
445 GJUNP KSANS PITERSKIY ABSOLUT

BALTW06 EST J CH EST V CH LVCH
EST-00556/04 om Juri Maruhh, Natalja Marukh Eesti

BIG 3


COLLIE, LÜHIKARVALINE / COLLIE SMOOTH
161 TIMONAN ZIROYA ZIEVA

ROMJCH SLOW13
FI27880/11 om Riikka Lainio Finland

BIG 4


(166) SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
270.STARK FASSEN AGNESSA

EST-01154/01
om Irina Sõsoljatina Eesti


RÜHM 2
KOHTUNIK
Monika Blaha (Austria)

BIG 1


BULLMASTIF / BULLMASTIFF
188 BULLBERRY CARRERA

DKJW12
FI16021/12 om Hanna Palos Finland

BIG 2


KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black
368.VICTORIOUS STAR FRENCH KISS

BALTJCH EST J CH LTJCH LVJCH RUSJCH
EST-02352/11 om Olga Lomovtseva Eesti

BIG 3


DOBERMANN / DOBERMANN
8. SMART WOOD HILLS DAYHATSU

Balkan Ch BALTCH BALTJCH BLRCH BULG CH C.I.BC.I.E EST J CH EST V CH ESTJW09 ESTW10 HR CH LTCH LTJCH LTJW09 LTW11 LVCH LVJCH MAC CH MNECH MOL CH RKFCH ROMCH RUSJCH UA CH UA JCH
EST-03394/08 om Kuldar Salumets Eesti

BIG 4


SAKSA DOGI must & arlekiin / GREAT DANE black & harlequin
243.XPENSIVE LOVER EGO

BALTJW12
PKR.II-109948 om Iwona Mielniczuk Poland


RÜHM 3
KOHTUNIK
Viva-Maria Soleckyj–Spunar (Poland)

BIG 1


FOKSTERJER, KARMIKARVALINE / FOX TERRIER, WIRE
343 DANDIEPRAID DELAGARDIE

BALTCH BALTERJW09 BALTERW09 BALTERW10 BALTJCH BALTJW09 BALTW10 C.I.B C.I.E EST J CH EST V CH FINCH LTCH LTClbJW09 LTJCH LTW11 LV CLJW11 LVCH LVJCH NORDJW09 RKFCH RUSCH
om Natalja Volkova, Svetlana Volkova Eesti

BIG 2


AIREDALE'I TERJER / AIREDALE TERRIER
310.RUS KORNELS VOPLOSCHENNAYA MECHTA

RUSCH
RKF2920588 om E. Barbayani Russia

BIG 3


ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
345.KAZANOVA I KOMPANIJA KAMBRIDGE

RKF2989671
BPT 146 sünd 27.02.2011 i SANSIBILITI SPY WHO LOVED ME e KAZANOVA I KOMPANIJA BREND OF BEAUTY kasv

BIG 4


STAFFORDSHIRE'I BULLTERJER / STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
340.FLY FLY MY GROOVY BABE

EST J CH FINCH FINJW11 LTJCH
FI16935/11om Mari Alho Finland


RÜHM 4
KOHTUNIK
Leif Leihmann Jorgensen (Denmark)

BIG 1


KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, SMOOTH-HAIRED
217 LISEGO NOSA ANGEL MOY

RKF3069071 om G.M. Fedchenko Russia

BIG2


KÜÜLIKUTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, SMOOTH-HAIRED
226.LISEGO NOSA SHOWMAN

RKF2984652 om E.V. Semochkina Russia

BIG 3


KÜÜLIKUTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, WIRE-HAIRED
224.MAGIK RAINBOW CARRERA

EST J CH LVJCH
EST-03479/12 om Ene Talmar Eesti

BIG 4


TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONG- HAIRED
210.JAHISARV PLUTO

EST-02176/04 om Imre Tamkõrv Mari-Ann Rehk Eesti


RÜHM 5
KOHTUNIK
Monika Blaha (Austria)

BIG 1


(344) AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA
48.ELLEGIUA BUDD ZA NEE POL MIRA

RUSCH
RKF3004703 kasv E.E. Mukhina Russia

BIG 2


(212) SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
32.SMILING SNOWBALL WHITE PRIDE

EST J CH
EST-01230/11 om Janek Bahovski Eesti

BIG 3


CHOW CHOW / CHOW CHOW
16. LE-PASH EMRYS

RUSCH RUSJCH
RKF2915465 om E.Ivanova Venemaa

BIG 4


POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
39.CHATEAUX DE LA RUS IZ GRAFSKOI DINASTII

RKF2956138 om E. Vestimova Evgeni Grigoryev Russia


RÜHM 6
KOHTUNIK
Monika Blaha (Austria)

BIG 1


DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
76.IAN DURY THE ASTONISHING

NHSB2868165
om Tiia Yli- Sassi Finland

BIG 2


RODEESIA RIDGEBACK / RHODESIAN RIDGEBACK
67.TINA TRADING SAMURAI NEVSKIY

BLRCH EST V CH FINCH LTCH LVCH RKFCH RUSCH
RKF2482246 om Diana Gerasimova Russia

BIG 3


VENDEEN'I SUUR BASSET-GRIFOON / GRAND BASSET GRIFFON VENDEEN
71.BLACK MAJESTY RUMOUR HAS IT

HR10040VBG om Maria Aaltovirta Finland

BIG 4


BASSET HOUND / BASSET HOUND
9. JÄLJEKÜTT ELODIE

EST-01071/12 om Samuel Gavronski Eesti

RÜHM 7
KOHTUNIK
Sviatlana Radziuk (Belarus)

BIG 1


ITAALIA LINNUKOER / ITALIAN POINTING DOG
440. HEINÄARON MERCOLEDI

AJCH BALTCH BALTJCH BLR GR CH BLRCH BLRJCH BLRW10 BLRW11 BLRW12 C.I.B EST J CH EST V CH HeJW10 LTCH LTJCH LTJW11 LV CLCH LV CLW11 LV CLW12 LVCH LVJCH LVJW11 LVW12 PLCH PLW11 PLW12 RUSJCH SLO CH SLOW12 TLNW12 UA CH
EST-00326/10 om Katleen Lukin Eesti

BIG 2


WEIMARI LINNUKOER, LÜHIKARVALINE / WEIMARANER SHORT-HAIRED
437. A LA MODE FALA LOVE'A

RKF3391953
om Pavel Fedotov Russia

BIG 3


UNGARI LÜHIKARVALINE LINNUKOER / HUNGARIAN SHORT- HAIRED POINTING DOG
443. GREISI MAZAS BROLIS

RKF3184363 om Sergey Gorokhov, Svetlana Lukovkina Russia

BIG 4


IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER
433. WIND CHART ALTERNATIVE URBAN

EST-03063/09 kasv Aivi Räisänen Eesti


RÜHM 8
KOHTUNIK
Sviatlana Radziuk (Belarus)


BIG 1


AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
427. ZHENEVEVA HOLUS-BOLUS

RKF3195719
om Alexander Korotkov Russia

BIG 2


SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER
419.MALET PARK PAPRIKA

BALTJCH EST J CH LTJCH LVJCH
EST-02934/11om Regina Suup Eesti

BIG 3


INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL
424. INKANTO BLISS COOL CHAMPAGNE

RKF2918608 om S. Belonovich Russia

BIG 4


LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
409. LAUMINAS ISABEL

BKU122-007871 om I. Dzemidovich Belarus


RÜHM 9
KOHTUNIK
Vladimir Javorcik (Slovakia)

BIG 1


LHASA APSO / LHASA APSO
101. CHIC CHOIX TA SEN KNOCKOUT

AM CH BALTCH C.I.B EST V CH ESTJW08 ESTW10 FINCH GBCH LTCH LVCH LVW10 USCH
FIN35606/07 om Jaana Tumppila Mimmi Tumppila Finland

BIG 2


VÄIKE PUUDEL must & pruun & valge / MEDIUM SIZE POODLE black & brown & white
81.LAST MINUTE AOTEAROA BLACK MAGIC

BALTJCH BALTJW12 EST J CH LTJCH LTJW12 LVJCH LVJW12
FI31171/11 om Lotta Lipponen Finland

BIG 3


MOPS / PUG
295. TUTSI IZ DOMA USHKOVOY

EST J CH LTJCH
EST-02532/12 om Jelena Sokolova Eesti

BIG 4


CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA, SMOOTH- HAIRED
119. DUPPY ZIP CODE

FI38271/12 om Gredi Pikani Kristel Kivistu Eesti


RÜHM 10
KOHTUNIK
Leif Leihmann Jorgensen (Denmark)

BIG 1


(193) VENE HURT- BORZOI / BORZOI
448. BAROWIAK'S DJA'GILEV

SE44623/2012 om Sari Pulkkinen Finland

BIG 2


(228) AFGANISTAANI HURT / AFGHAN HOUND
451. KINGSLEAH ARCTIC STAR

BALT VetW12 BALTJW05 C.I.B EST J CH EST V CH ESTJW05 LTJW05
S40748/2004 om Aleksander Privalov Nelli Privalova Eesti

BIG 3


WHIPPET / WHIPPET
458. WOODBROOKS C'MON AC/DC

FI36286/11 om Sampo Miettinen Ulrica Ahlström Unto Timonen Finland

BIG 4


(269) SALUKI / SALUKI
452. ARSALAN HAUT-BRION HADIS

EST J CH
EST-01426/12 om Ljudmila Molokova Eesti



LAPS JA KOER


Kohtunik / Judge
Viva-Maria Soleckyj–Spunar (Poland)

1 Koht


1. Aleksandr Bobryshev
Eesti

2 Koht


4. Evelina Kaljumäe
Narva, Eesti

3 Koht


3. Kristina Maria Demko
Eesti


JUNIOR HANDLER 10-13.A.


Kohtunik / Judge
Viva-Maria Soleckyj–Spunar (Poland)

1 Koht


7. Diana Kaljumäe
Narva, Eesti

2 Koht


5. Triinu Mäemets
Eesti

3 Koht


6. Anastassia Tserbinina
Eesti


JUNIOR HANDLER 14-17.A.


Kohtunik / Judge
Viva-Maria Soleckyj–Spunar (Poland)

1 Koht


12.Karoliina Voldek
Eesti

2 Koht


11.Kertu Nõmm
Eesti

3 Koht


10. Alina Golubinskaja
Eesti

4 Koht


8. Elizaveta Nesterova
Venemaa


PARIM JUUNIOR HANDLER


Kohtunik / Judge
Viva-Maria Soleckyj–Spunar (Poland)

1 Koht


7. Diana Kaljumäe
Narva, Eesti

2 Koht


12. Karoliina Voldek
Eesti



Фото отчет



Tere Гость