Näituste tulemused


DOG SHOW 23.04.2011

NARVA DOG SHOW 23.04.2011

BEST in SHOW
KOHTUNIK
ALLA FILATOVA (VENEMAA / RUSSIA)

BIS 1


LHASA APSO
112. CHIC CHOIX TA SEN KNOCKOUT
AM&PL&EST&LV CH
FIN 35606/07 om: Janne & Himmi Tumppila, Finland

BIS 2


KÄÄBUSРNAUTSER, MUST / MINIATURE SCHNAUZER, BLACK
301. RONTERI NADIN'S LUCKY CHOICE
RUS&UKR&BEL CH
RKF 2412631 om: N. Polunina, Russia

BIS 3


KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
166. WATERLOO'S I WANT IT ALL
DK 143747
om: Kersti Paju & Kristina Alekand & Tarmo Vasemägi, Eesti

BIS 4


SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
422. HÖBEVALGE APOLLO OF WEBMASTER
EST-00247/10
om: Angelica Vasser, Eesti

PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
LARISA KIZINA (VENEMAA / RUSSIA)

BIS 1

SCHIPPERKE
345. FANDAL'S PADDINGTON
FI11797/10
om: Kristiina Salo, Finland

BIS 2

ITAALIA VÄIKEHURT / ITALIAN GREYHOUND
215. ELEDI GRACE TRIUMPH
RKF2656602
om: E. Yanchevskaya, Russia

BIS 3

MALLORCA DOGI / MAJORCA MASTIFF
258. MORERA DASOROJA
LV-REG-2836/10
om: I. Zvaigne, Latvia

BIS 4

INGLISE BULDOG / BULLDOG
393. MAKEAMEMORY ANGE AU DEMON AT BRITISHPRIDE
H 46016
om: A. A. Kornienko, Russia

PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
OLGA ŠINKO KUPRIYANOVA (SLOVENIA)

BIS 1

LÕVIKOERAKE / LITTLE LION DOG
113. CHIC CHOIX PLATINUM EGOISTE
FI 10594/11 om: Inga Siil, Eesti

BIS 2

CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA , SMOOTH-HAIRED
70. TRIANGEL JOY DIAMOND CHICK
EST-04100/10 om: Kuldar Salumets, Eesti

BIS 3

SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER
387. VALNERIZ DIVINE QUEEN
EST-04124/10 om: Tatjana Zamorskaja, Eesti

BIS 4

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
152. IPCRESS FLY ME TO THE MOON SIIMLINE
ALO4830201 om: Kersti Paju & Kristina Alekand, Eesti

PARIM VETERAN/THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
OLGA ŠINKO KUPRIYANOVA (SLOVENIA)

BIS 1

COLLI, ŠNAUTSER, PIPAR & SOOL / SCHNAUZER, PEPPER AND SALT
321. DRONAS INSPEKTOR REX
INT&RUS&RKF&EST&LV<&BALT&SWE CH
RKF 1385666 om: E. Nikitina, Russia


BIS 2

SAKSA BOKSER / BOXER
244. UMBRO DES PUIG MAJOR NORDICS
RUS&LV CH EST W06 RUS W06,08
FIN44302/04 om: Arja Jauhiainen, Finland


BIS 3

CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA , SMOOTH-HAIRED
78. SHAH ARPILIN SUZY
INT&RUS&BLR&FIN&LV<&EST CH
FIN 11909/04 om: Katri Salmi, Finland


BIS 4

BULLTERJER, KÄÄBUS / BULL TERRIER MINIATURE
438. GARROFAAL DEL CORNIJAL
EST-01509/04 om: Nelli Privalova, Eesti

PAARIDE VÕISTLUS/BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
CARMEN GIL POLO (SPAIN)

BIS 1

MALTA BICHON / MALTESE
628. GENTLE KISS ADVENTURE
&
GENTLE KISS A'MIRACLE ATRACTION
om: O. Kozlova & E. Lazareva,Russia


BIS 2

MALLORCA DOGI / MAJORCA MASTIFF
632. MARRO DASOROJA
&
MORERA DASOROJA
om: I. Zvaigne, Latvia


BIS 3

POMERANIAN (kääbusšpits)/ GERMAN SPITZ POMERANIAN
630. INGFEL CERALDCHRIS CIFFERCOIS
&
INGFEL BECCY BETIZI BELBRITY
om: Inge Metsa, Eesti


BIS 4

LHASA APSO
634. CHIC CHOIX TA SEN KNOCKOUT
&
CHIC CHOIX TA SEN SHEHERAZADE
om: Janne & Himmi Tumppila, Finland



COCTAIL COMPETITION
KOHTUNIK
ALFONSO THOVAR DEL SOLAR (SPAIN)

BIS 1

601. NAPOLI MASTIF
NIGOROZ VANESSA
&
MOPS
MODY-DOO JENNY LINDIE HOP
Om. Anastassia Goregljad Eesti



RÜHM 1
KOHTUNIK
OLGA ŠINKO KUPRIYANOVA ( SLOVENIA)

BIG 1

SCHIPPERKE
345. FANDAL'S PADDINGTON
FI11797/10 om: Kristiina Salo, Finland


BIG 2

WELSH CORGI PEMBROKE
384. EKSPO-MARGARET'S NEBESNAYA LASTOCHKA
RUS CH
RKF2194497 om: O. A. Artemieva, Russia


BIG 3

SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
377. VAC-VAGVOIGYI ENCO
RUS CH
RKF 2696703 om: E. A. Matvejeva, Russia


BIG 4

BRIARD
344. GJUNP KSANS PITERSKIY ABSOLUT
LT&EST&RUS CH EST JCH
RKF 1368980 om: Natalja & Juri Maruh, Eesti



RÜHM 2
KOHTUNIK
ALFONSO THOVAR DEL SOLAR (SPAIN)

BIG 1

KÄÄBUSРNAUTSER, MUST / MINIATURE SCHNAUZER, BLACK
301. RONTERI NADIN'S LUCKY CHOICE
RUS&UKR&BEL CH
RKF 2412631 om: N. Polunina, Russia

BIG 2

MUST TERJER / BLACK TERRIER
238. TEMIDA VALIKORD WILLA TAIRA
PL CH
PKR.II-98150 om: Edita Kordouiecka, Poland


BIG 3

BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE /SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED
270. EST KALVANA SUNLIGHT
EST-03081/08 om: Vadim Kaljuland, Eesti


BIG 4

BERNI ALPI KARJAKOER / BERNESE MOUNTAIN DOG
501. TIIGIRA ARCHI –ALFONS
EST-01798/08 om: Tiit Pikk & Moonika Puda Saku vald Harjumaa Eesti



RÜHM 3
KOHTUNIK
LARISA KIZINA (VENEMAA / RUSSIA)

BIG 1

AIREDALE'I TERJER / AIREDALE TERRIER
429. SHELLKIT SAGA OF DISA
EST CH EST JCH
EST-00534/09 om: Asja Kremljakova, Eesti


BIG 2

BULLTERJER, KÄÄBUS / BULL TERRIER MINIATURE
440. PARABELLOM MONSERAT KABAL'E
MULTI CH
EST-03914/07 om: Nelli Privalova & Aleksander Privalov, Eesti


BIG 3

ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
467. NEOBYKNOVENNOE CHUDO OT BUMAGE
ESTJCH EST CH
RKF 2729665 om: I. Kurbanova, Russia


BIG 4

STAFFORDSHIRE'I BULLTERJER / STAFFORDSHIRE TERRIER
457. RUS TERER STELLA
RKF 2387661 om: L. Ikonnikova, Russia



RÜHM 4
KOHTUNIK
JELENA KRUUS (EESTI)

BIG 1

KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, SMOOTH-HAIRED
34. SONDERBAR ROCK WITH YOU
2100057960 om: Iren Naarits, Eesti


BIG 2

TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED
45. GUNIVER CIMBERLY CLARK
EST-03797/08 om: Julia Safonova, Eesti


BIG 3

KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, WIRE-HAIRED
28. LISEGO NOSA CHICI-BRICI
RKF 2765766 om: Rita & Priit Tali, Eesti


BIG 4

KÄÄBUSTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, LONG-HAIRED
36. LURVELEGG'S SECRET AGENT
FI50414/10 om: Ulla Saarenmaa, Finland



RÜHM 5
KOHTUNIK
LARISA KIZINA (VENEMAA / RUSSIA)

BIG 1

SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
422. HÖBEVALGE APOLLO OF WEBMASTER
EST-00247/10 om: Angelica Vasser,Eesti


BIG 2

BASENJI
397. ITURY PUZZLE ADEBANKE AZA ASHANTI
RUS&UKR&BLR&ROM&MOL&BUL& MONT&MAC CH
RKF 2206516 om: E. E. Balova, Russia


BIG 3

POMERANIAN / KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
412. INGFEL CERALDCHRIS CIFFERCOIS
EST-01686/10 om: Inge Metsa & Svetlana Palujõe, Eesti


BIG 4

AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA
421. INULINE ZIL
FI 15693/10 om: Minna Väistö,Finland



RÜHM 6
KOHTUNIK
JELENA KRUUS (EESTI)

BIG 1

BEAGLE
3. LOVE LEGACY IDEAL INTELLIGENCE
EST-02339/10 om: Maarja Malve, Eesti


BIG 2

EESTI HAGIJAS / ESTONIAN HOUND
16. AMUR
BALT&RUS&BLR JCH RUS&BLR CH EST&BALT&BLR JW09
EST-01532/U09 om: Maris Sillmann & Tiit Hiiemaa, Eesti


BIG 3

RODEESIAN RIDGEBACK /RHODESIAN RIDGEBACK
22. TINA TRADING SAMURAI NEVSKIY
RUS CH
RKF 2482246 om: D. Gerasimova, Russia



RÜHM 7
KOHTUNIK
JELENA KRUUS (EESTI)

BIG 1

INGLISE SETTER / ENGLISH SETTER
25. CONNEMARA'S ALLYS
PL&CZ CH C.I.B.
VDH/DPSZ4105 om: Marion B. Zimmer, Poland

BIG 2

IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER
24. CONNEMARA'S TRACEY
CIB&HU&SK&VDH CH
VDH/DPSZ 108/06 om: Marion B. Zimmer, Poland


RÜHM 8
KOHTUNIK
OLGA ŠINKO KUPRIYANOVA ( SLOVENIA)

BIG 1

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
166. WATERLOO'S I WANT IT ALL
DK 143747 om: Kersti Paju & Kristina Alekand & Tarmo Vasemägi, Eesti


BIG 2

INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL
185. BLACK FANTOM INVARIABLY IN BLACK
RKF 2225802 om: M. A. Grigoryeva, Russia


BIG 3

WELSH SPRINGERSPANJEL / WELSH SPRINGER SPANJEL
388. SPECKLED ENIGMATIC PAULA
EST-00880/10 om: Rudolf & Liidia Bauman, Eesti


BIG 4

LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
177. REAL-PERSON NOISETTE
RUS CH RKF 2481987 om: N. Khodyuk, Russia



RÜHM 9
KOHTUNIK
LARISA KIZINA (VENEMAA / RUSSIA)

BIG 1

LHASA APSO
112. CHIC CHOIX TA SEN KNOCKOUT
AM&PL&EST&LV CH
FIN 35606/07 om: Janne & Himmi Tumppila, Finland


BIG 2

MALTA BICHON / MALTESE
114. GENTLE KISS ADVENTURE
RKF 2480373 om: O. Kozlova, Russia


BIG 3

JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN
109. AIKEMUNO ANDROMEDA
BCU 206-000337 om: Natalja Greku, Eesti


BIG 4

CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED
86. COLTHAM KING OF CLUBS
AJ05038203 om: Katri Salmi, Finland


RÜHM 10
KOHTUNIK
CARMEN GIL POLO (SPAIN)

BIG 1

VENE HURT-BORZOI / BORZOI
212. KRESTOVSKAJA BRAVEHEART
FIN&NO< CH
FI54124/07 om: Sari Pulkkinen, Finland


BIG 2

AFGANISTAANI HURT / AFGHAN HOUND
219. AGHA DJARI'S WAIT'TIL YOU SEE ME
MULTI JCH WJW08 LT W09 BULG&GRAND &BALCAN&RUS CH
EST-04206/07 om: Kristel Reek, Eesti


BIG 3

WHIPPET / WHIPPET
205. DER MICKLE OVER ICE PRINCESS
EST JCH
MCK WT 04/2010 om: Janne & Himmi Tumppila, Finland


BIG 4

IIRI HUNDIKOER / IRISH WOLFHOUND
217. ZHAKARANDA IZ VOLSHEBNOGO LESA
RKF 2444519 om: A. Bagrov, Russia



LAPS JA KOER
KOHTUNIK
JELENA KRUUS (EESTI)

Koht 1

3. Lisette Suu
03.03.2003
Musaste Küla,Eesti


Koht 2

2. Evelina Kaljumäe
02.01.2004
Narva, Eesti


Koht 3

1. Marta Frolova
02.07.2003
Narva, Eesti



JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
JELENA KRUUS (EESTI)

Noorem vanuserühm 10-13a.

Koht 1

4. Alexandra Daniela Õunap
03.05.1997
Tallinn, Eesti

Koht 2

6. Marika Bernhardt
16.06.1999
Narva, Eesti

Koht 3

14. Anabel Leedu
03.10.1999
Tallinn, Eesti

Koht 4

11. Sandra Kaseorg
14.10.1997
Tallinn, Eesti

Vanem vanuserühm 14-17 a.

Koht 1

21. Liis-Marii Piho
29.01.1997
Ariküla, Eesti

Koht 2

17. Pilvi Pihlik
Tartu, Eesti

Koht 3

22. Pinja Merete Saarinen
12.10.1994
Tallinn, Eesti

Koht 4

20. Laura Kaseorg
24.03.1995
Tallinn, Eesti

PARIM JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
JELENA KRUUS (EESTI)

Koht 1

4. Alexandra Daniela Õunap
03.05.1997
Tallinn, Eesti

Koht 2

21. Liis-Marii Piho
29.01.1997
Ariküla, Eesti



Tere Гость