Näituste tulemused


DOG SHOW 24.11.2012

Narva Koertekasvatajate Klubi tänab kõiki näitusest osavõtnuid!
Sponsoreid:
Oü NOSTREM PET, KAPI LEMMIKLOOMADE ILUSALONG, RT AUHINNAD OÜ, SQTQ, ONEGA OÜ
kauaaegse abi ja toetuse eest meie Näituste korraldamisel.
Eksperte: kes olid armastusväärselt nõus meie Näitusel töötama.
Ringikorraldajaid: korrektse töö eest ringide töö korraldamises.
Meie nähtamatu abilised-ilma milleta me, näituse korraldajad kunagi teha ilma.
Ma õnnitleda näituse võitjad ja meenutab teile, et teil on õigus osaleda näitus, 23.03.2013, mis toimuvad tasuta.
Õnnitleme võidu puhul ka Narva klubi liikmeid, nii täiskasvanuid, kui lapsi.

Lugupidamisega
Narva KKS
Jevgeni Bragin


NARVA DOG SHOW 24.11.2012

BEST in SHOW

KOHTUNIK
ZLATKO KRALJIC (CROATIA)

BIS 1


(342) AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
7. TRIPLEMOON ABSOLUTE STORM
RUS & LT & RKF & EST CH RUS & EST & CZ& LV& LT & BALT JCH

RKF2512660 om: A. Kovalenko Venemaa

BIS 2


(183) KÄÄBUSŠNAUTSER, MUST-HÕBEDAGA / MINIATURE SCHNAUZER, BLACK AND SILVER
595. SILVER RAINBOW DOMINGO
RUS CH EUR WIN12

RKF 2733075 om: E. Kruglova Venemaa

BIS 3


(97) KEESHOND / WOLFSPITZ / GERMAN SPITZ KEESHOND
118. AISTRAUM SHAYANA
RUS CH

RKF2945054 om: Egorova & O. Nyrkovskaya Venemaa

BIS 4


(0) EESTI HAGIJAS / ESTONIAN HOUND
432. SAKSTE ARUKAS ARMI
EST & LV & LT & BALT & RUS JCH LV & LT & BALT JW11

EST-01848/U10 om: Maris Sillmann & Tiit Hiiemaa & Marika Hiiemaa Eesti


PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
ZORAN BRANKOVICH (SERBIA)

BIS 1

(212) SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
536. SILVER RAINBOW JULIET SHANTAL
153. SMILING SNOWBALL I'M YOUR ILLUSION

EST-03050/11 om: Kristiine Uspenski Eesti

BIS 2

(146) RODEESIAN RIDGEBACK / RHODESIAN RIDGEBACK
452. AVE CAESAR ABBA DANCING QUEEN

RKF3094468 om: N. Petrovas Venemaa

BIS 3

(157) BULLMASTIF / BULLMASTIFF
173. MEPHISTO AMBER DREAM

PKR.II- 109745 om: Rea Vaikkola Finland

BIS 4

(38) WELSH CORGI CARDIGAN / WELSH CORGI CARDIGAN
53. SPRINT OF AUSTRIYA BLACK PERL

OHZB/WCC 87 om: Alisa Yudina Venemaa


PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
GALINA POZNIAKOVA (VALGEVENE)

BIS 1

(205) CHOW CHOW
133. FEARLESS HEART LUXOR

EST-02858/12 om: Irina Zinovieva Eesti

BIS 2

(183) KÄÄBUSŠNAUTSER, MUST / MINIATURE SCHNAUZER, BLACK
573. ASTRA FORTUNATA GRAMMY

om: Jelena Bernhardt Eesti Narva

BIS 3

(161) BEAGLE / BEAGLE
418. LOVE LEGACY HEAVENLY HOPE

EST-02494/12 om: Brit-Hell Ruus Eest

BIS 4

(218) CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED
601. VINZENTA TEMI ROSALINA PINK DREAM

EST-02386/12 om: Kaire Adamson & Irene Montvila Eesti


PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
ANNA BRANKOVICH (SERBIA)

BIS 1

(212) SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
155. OMENAPUUN

BALT CH BALT V CH EUR VET WIN10 EST VET
EST-02702/01 om: Aili Piirikiivi Eesti

BIS 2

(61) BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE /SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED
314. SNAPDRAGON'S HERRIS BELLAVITA

MULTI CH MULTI W INT CH
EST-03173/04 om: Made Varul Eesti

BIS 3

(88) SHETLANDI LAMBAKOER / SHETLAND SHEEPDOG
49. SEFAIR TAZZEE TAFFETA

C.I.B. FIN & EST & LT CH
FIN37319/04 om: Heliävirta Sirkku Finland

BIS 4

(218) CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA , SMOOTH-HAIRED
536. SHAH ARPILIN TU-TASHKA

C.I.B. BALT VET CH
RKF 1529707 om: Katri Salmi Finland


PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
GALINA POZNIAKOVA (VALGEVENE)

BIS 1

(205) CHOW CHOW
734. FEARLESS HEART EFFECT

EST-00344/10
&
FEARLESS HEART CAN-CAN

EST-03867/09
om: Irina Zinovieva Eesti

BIS 2

(193) VENE HURT-BORZOI / BORZOI
730. PHILADELPHIAN SABANNA DANKO

EST-01405/12
&
PHILADELPHIAN SABANNA DOLINA

EST-01401/12
om: Rita Teek & Jelena Knjazeva & Ene Tenno-Sorainen Eesti

BIS 3

(121) SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER
740. BLUE-BLOODED CAPTAIN BASTETA

LŠVK FCR 0050/12
&
VALNERIZ DIVINE QUEEN

EST&RUS&LV<&BALT JCH BALT JW11 LVW12, TLNW12 EST-04124/10
om: Tatjana Zamorskaja Eesti

BIS 4

(253) MOPS / PUG
737. VICTORY STYLE PORSH

EST-04242/11
&
TUTSI IZ DOMA USHKOVOY

EST02532/12
om: Jelena Sokolova Eesti


COCTEIL COMPETITION
KOHTUNIK
PETAR KLARIC (CROATIA)

BIS 1

701. PORTSELANHAGIJAS / PORCELAINE
LOGPOINT FANETTE
&
DALMAATSIA KOER / DALMATINAC
MILLA

om: Liina Kukk Finland

BIS 2

708. ARGENTIINA DOGI / DOGO ARGENTINO
PRIMERA CONTANTE IZ LUNNOY STAI
&
AMEERIKA STAFFORDSHIRE'I TERJER / AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
BEAUTY-LADY KING OF RING'S

om: Elena Mashikhina Venemaa

BIS 3

703. AMEERIKA STAFFORDSHIRE'I TERJER / AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
GRATSIA PANTERA A ALMAZNOGO OSTROVA
&
TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED
JÄGERVISION BLACK PEARL

om: Kristel Võsu Eesti

BIS 4

705. CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA , SMOOTH-HAIRED
SHAH ARPILIN TU-TASHKA
&
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED
SHAPIROS PELUDO HOMBRE

om: Katri Salmi Soome



RÜHM 1
KOHTUNIK
ANNA BRANKOVICH (SERBIA)

BIG 1

(342) AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
7. TRIPLEMOON ABSOLUTE STORM

RUS & LT & RKF & EST CH RUS & EST & CZ & LV & LT & BALT JCH
RKF2512660 om: A. Kovalenko Venemaa

BIG 2

(38) WELSH CORGI CARDIGAN / WELSH CORGI CARDIGAN
53. SPRINT OF AUSTRIYA BLACK PERL

OHZB/WCC 87 om: Alisa Yudina Venemaa

BIG 3

(271) HABECOLLIE / BEARDED COLLIE
23. CURIOSITY HEY BEAUTIFUL

FIN CH
FI10629/09 om: Maria Kolhinen Finland

BIG 4

(0) BOUVIER / BOUVIER DES FLANDRES
14. BIS BAMBUR

C.I.E. C.I.B. SLO & RUS & RKF & BLR & LT & LV & EST & BALT CH
EST-01848/08 om: N. & A. Kobanovi Eesti


RÜHM 2
KOHTUNIK
ANNA BRANKOVICH (SERBIA)

BIG 1

(183) KÄÄBUSŠNAUTSER, MUST-HÕBEDAGA / MINIATURE SCHNAUZER, BLACK AND SILVER
595. SILVER RAINBOW DOMINGO

RUS CH EUR WIN12
RKF 2733075 om: E. Kruglova Venemaa

BIG 2

(143) DOBERMANN / DOBERMANN
399. SHADE Z PADOKU

EST&RUS & LV< & BALTJCH RUS&BLR&EST&LV%LTBALT CH
44603/XII/10 om: Maris Sillmann & Toomas Randväli Eesti

BIG 3

(157) BULLMASTIF / BULLMASTIFF
173. MEPHISTO AMBER DREAM

PKR.II- 109745om: Rea Vaikkola Finland

BIG 4

(292) ARGENTIINA DOGI / DOGO ARGENTINO
306. PRIMERA CONTANTE IZ LUNNOY STAI

INT & RUS & GRAND & EST & LT & LV & EURASIA CH
RKF 2482677 om: Elena Mashikhina Venemaa


RÜHM 3
KOHTUNIK
GALINA POZNIAKOVA (VALGEVENE)

BIG 1

(85) WEST HIGHLAND WHITE TERJER / WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
234. LOVELY EYES BABYBOY

EST-02202/11om: Kristina Adamenkova Eesti

BIG 2

(7) AIREDALE'I TERJER / AIREDALE TERRIER
244. JOKYL CANASTA

JWW-12, LVJW-12, NORDW-11 BALT JCH
FI12619/12 om: Kirsi Bergdahl & Eleena Soinia & A. Ikonen Finland

BIG 3

(3) KERRY BLUE TERJER / KERRY BLUE TERRIER
236. NORDIC KERRY MITROFAN

RUS & GRAND & EST & LV CH
CH RKF1357507om: M. Novoseletskaja Venemaa

BIG 4

(73) ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
231. SHADOW OF'NIGHT

BCU 073-000584 om: E. Barbasevich Eesti Narva


RÜHM 4
KOHTUNIK
PETAR KLARIC (CROATIA)

BIG 1

(148) TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED
401. DAKOTA

EST-00090/12 om: Tatjana Tomingas Eesti

BIG2

(148) KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, WIRE-HAIRED
407. EL'VIENTO DEL NORTE LA LLUVA FINA

EST-01832/10 om: Jana Hertman Eestii

BIG 3

(148) KÜÜLIKUTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, WIRE-HAIRED
414. LARING'S BROWN APRIL MELODI

EST-02395/11 om: Jelena Vdovina Eesti

BIG 4

(148) KÄÄBUSTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, LONG-HAIRED
412. NILSH ROZA VETROV DANIEL

RKF2669704 om: Natalia Vasilieva Eesti Narva


RÜHM 5
KOHTUNIK
ZORAN BRANKOVICH (SERBIA)

BIG 1

(97) KEESHOND / WOLFSPITZ / GERMAN SPITZ KEESHOND
118. AISTRAUM SHAYANA

RUS CH
RKF2945054 om: Egorova & O. Nyrkovskaya Venemaa

BIG 2

(205) CHOW CHOW
136. FEARLESS HEART EFFECT

EST-00344/10 om: Irina Zinovieva Eesti

BIG 3

(212) SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
153. SMILING SNOWBALL I'M YOUR ILLUSION

EST-03050/11 om: Kristiine Uspenski Eesti

BIG 4

(270) SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY
127. OCCHILUPO ACQUA NELLE FIAMME

EST-00921/12 om: Viljar Krohv Eesti


RÜHM 6
KOHTUNIK
PETAR KLARIC (CROATIA)

BIG 1

(0) EESTI HAGIJAS / ESTONIAN HOUND
432. SAKSTE ARUKAS ARMI

EST & LV & LT & BALT & RUS JCH LV & LT & BALT JW11
EST-01848/U10 om: Maris Sillmann & Tiit Hiiemaa & Marika Hiiemaa Eesti

BIG 2

(146) RODEESIAN RIDGEBACK /RHODESIAN RIDGEBACK
452. AVE CAESAR ABBA DANCING QUEEN

RUS JCH RUS & BLR &UKR & LAT & RKF CH RUS & BLR & UKR GRAND CH
RKF3094468 om: N. Petrovas Venemaa

BIG 3

(30) PORTSELANHAGIJAS / PORCELAINE
498. LOGPOINT FANETTE

FI17876/12 om: Liina Kukk Finland

BIG 4

(161) BEAGLE / BEAGLE
419. VICTORIA DLJA SHEGODAY FROM VLADIBURG

RKF 3140088 om: D. Neverova & O. Nartsiy Venemaa

RÜHM 7
KOHTUNIK
PETAR KLARIC (CROATIA)

BIG 1

(2) INGLISE SETTER / ENGLISH SETTER
440. SET'R RIDGE NIGHT TO REMEMBER

C.I.E. LV/LT&RO&NL CH EST<&LV&BALT JCH
SR57977803 om: Lena Juslin & Heli Kyrönkari Finland

BIG 2

(0) BRACCO ITALIANO
423. HEINÄARON MERCOLEDI

MULTI CH, BALT & BLR & RUS JCH, MULTI W
EST-00326/10 om: Katleen Lukin Eesti

BIG 3

(119) SAKSA LÜHIKARVALINE LINNUKOER / GERMAN SHORT-HAIRED POINTING DOG
417. KOLKINKOSKEN TE MARCO

FI17719/11, om: Markku Toivola Finland


RÜHM 8
KOHTUNIK
ANNA BRANKOVICH (SERBIA)

BIG 1

(125) INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
445 SIEGER'S EASY COME EASY GO

RU & BY & BALT JCH RU S& LT & LV & BY & FI CH
RKF 2796311 om: Ekaterina Anikushina Venemaa

BIG 2

(312) NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER
494. AITOC'S AVON ESTA EST KIARA

LT JCH
FI38455/11 om: Sonja Pallaskorpi Finlandi

BIG 3

(111) KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
479. GOLSETT'S RIGHT AND WRONG

FI19087/10 om: Sanna Makkonen Finland

BIG 4

(167) AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCER SPNIEL
459. MAR'S PERFORMANSE STANDOUT

RKF3272888 om: Katrin Look & Vjatšeslav Patrikejev Eesti Narva


RÜHM 9
KOHTUNIK
ZORAN BRANKOVICH (SERBIA)

BIG 1

(172) KÄÄBUSPUUDEL, VALGE, PRUUN, MUST / MINIATURE POODLE, WHITE, BROWN, BLACK
184. IRAY EAGLE FLAME

EST JCH, EST CH
EST04107/08 om: Viktoria Tsizova Eesti

BIG 2

(250) HAVANNA BICHON / HAVANESE
383. ELOKUUN BUONA MATTINA

LV JW-10
FI36304/09 om: Annika Elo Eesti

BIG 3

(206) JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN
388. HIN SATORI GENTLE KISS OF LUCK

id: HIN 1339 om: Alisa Lavrova Eesti

BIG 4

(80) BRÜSSELI GRIFOON / BRUSSELS GRIFFON
196. VOLFRAD JULIANNE'S TRICKY-HOLLY

EST-03455/2011 om: Svetlana Burjakova Eesti Narva


RÜHM 10
KOHTUNIK
GALINA POZNIAKOVA (VALGEVENE)

BIG 1

(193) VENE HURT-BORZOI / BORZOI
292. PHILADELPHIAN SABANNA DOLINA

EST-01401/12 om: Rita Teek & Ene Tenno-Sorainen Eesti

BIG 2

(228) AFGANISTAANI HURT / AFGHAN HOUND
300. XAGA'S LUTHIEN
BY W-12 FI57328/10 om: Ida Savolainen Finland BY W-12
FI57328/10 om: Ida Savolainen Finland

BIG 3

(200) ITAALIA VÄIKEHURT / ITALIAN GREYHOUND
283. PACCO RUSSO BEATRICE

EST-03280/11 om: Inga Gontšarenko Eesti

BIG 4

(269) SALUKI / SALUKI
297. DIX DAX EX-EZABAHZ

FIN & EST & LV CH
FIN33631/04 om: Maria Kerkkänen & Sarkko Räikkenen Finland



LAPS JA KOER
Kohtunik / Judge
ANNA BRANKOVICH (SERBIA)

1 Koht

6. Evelina Kaljumäe
02.01.2004 Narva Bedlington Terrier

2 Koht

1. Aleksandr Bobryshev
08.04.2006 Narva Flat Coated Retriever

3 Koht

5. Viktoria Sokolova
10.02.2006 Harjumaa Mops / Pug

4 Koht

2. Evita Vavilova
19.01.2004 Maardu Samojeedi Koer / Samoyed


JUNIOR HANDLER 10-13.A.
Kohtunik / Judge
ANNA BRANKOVICH (SERBIA)

1 Koht

10. Anabel Leedu
03.10.1999 Tallinn Kääbus snautser / Miniature Schnauzer

2 Koht

7. Marika Bernhardt
16.06.1999 Narva Suuršnautser / Giant Schnauzer

3 Koht

13. Diana Kaljumäe
08.03.2001 Narva Kääbus snautser / Miniature Schnauzer

4 Koht

8. Aleksander-Mark Kappi
25.01.2001 Tallinn Labradori Retriiver / Labrador Retriever

JUNIOR HANDLER 14-17.A.
Kohtunik / Judge
ANNA BRANKOVICH (SERBIA)

1 Koht

19. Triin Vasemägi
19.04.1995 Kadrina Lhasa Apso / Lhasa Apso

2 Koht

22. Laura Kaseorg
24.03.1995 Tallinn Kuldne Retriiver / Golden Retriever

3 Koht

21. Karoliina Voldek
06.10.1997 Tallinn Kääbus snautser / Miniature Schnauzer

4 Koht

23. Vilma Helle
01.04.1996 Vanta Finland Inglise Setter / English Setter


PARIM JUUNIOR HANDLER
Kohtunik / Judge
ANNA BRANKOVICH (SERBIA)

1 Koht

19. Triin Vasemägi
19.04.1995 Kadrina Lhasa Apso / Lhasa Apso

2 Koht

10. Anabel Leedu
03.10.1999 Tallinn Kääbus snautser / Miniature Schnauzer



Foto



Tere Гость