Näituste tulemused


DOG SHOW 26.11.2011

NARVA DOG SHOW 26.11.2011

BEST in SHOW
KOHTUNIK
EKATERINA SENASHENKO (VENEMAA / RUSSIA)


BIS 1


SUURŠNAUTSER, MUST / GIANT SCHNAUZER, BLACK
396. GLORIS AFTER MIDNIGHT

LV-MSN-676/09
om: Jelena Krivicka, Latvia

BIS 2


NORWICHI TERJER / NORWICHI TERRIER
360. IA MAZZI IZ PLUCHEVICH SNOV

RKF 2894054
om: Ia. Portunova, Russia

BIS 3


LÕVIKOERAKE / LITTLE LION DOG
537. CHIC CHOIX PLATINUM EGOISTE

EST JCH
FI 10594/11 om: Inga Siil, Estonia

BIS 4


SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
94. FEST KIEFER ALLBINA

EST-02498/10
om: Jelena Levashova, Estonia


PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
LIDIA REPINA (VENEMAA / RUSSIA)

BIS 1

SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
94. FEST KIEFER ALLBINA

EST-02498/10
om: Jelena Levashova, Estonia

BIS 2

LÕVIKOERAKE / LITTLE LION DOG
537. CHIC CHOIX PLATINUM EGOISTE

EST JCH
FI 10594/11 om: Inga Siil, Estonia

BIS 3

AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCER SPNIEL
169. VERY VIGIE FAME'ND FORTUNE

LOF 20314
om: Sanna Vartiainen & Pirjo Huovila, Finland

BIS 4

WHIPPET / WHIPPET
287. SATANGIN MY MAMMA SAID

EST-03472/10
om: Natalja Krassilnikova, Estonia


PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
MACIEJ KOZBER (POLAND)

BIS 1

DALMAATSIA KOER / DALMATINAC
157 DENOLA AUSPICIOUS ARIETTA

EST-023352/11
om: Kairi & Gerli Janson & Sinikka Jarinen, Estonia

BIS 2

AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCER SPNIEL
167. ZILK'S LOOK AT FINLAND

SE 35656/2011
om: Sanna Vartiainen & Charlott Ringstedt, Finland

BIS 3

KÄÄBUSŠNAUTSER, MUST / MINIATURE SCHNAUZER, BLAC
387. JUSTLUCK CHELSEY

EST-01697/11
om: Jelena Bernhard, Narva Estonia

BIS 4

TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED
22. SNOOPY PALE FOR SECRET LOVE

FI 36834711
om: Hanna Sairanen, Finland


PARIM VETERAN/THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
SERGEI SLUKIN (UKRAINA)

BIS 1

AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCER SPNIEL
170. CHESS SOPPRETTY SORRY MAMA

EST-0011903
om: Liia Anier, Estonia

BIS 2

COLLI, PIKAKARVALINE / COLLIE ROUGH
31. HEIDELIND'S HEIDI FROM BLACK SARAS

MULTI CH
EST-02246/01 om: Maarit Kalke, Eesti

BIS 3

DOBERMANN / DOBERMANN
75. ZILAN IZ ZOOSFERY

MULTI CH
EST-00006/03 om: Kennel Boomer's Pride Estonia

BIS 4

INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
162. HIGHTIDE'S JODIE FOSTER

FIN13171/01
om: Suvi Lindholm, Finland

BIS 5

ISLANDI LAMBAKOER / ISLENSKUR FJARHUNDUR
267. TUPSUTASSUN KÄTINA

FI CH FIN
om: Sanna Honkanen, Finland


PAARIDE VÕISTLUS/BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
MARINA KOVALENKO (RUSSIA)

BIS 1

BERNHARDIIN, LÜHIKARVALINE / SAINT BERNARD DOG, SHORT-HAIRED
718. PAULUSJE JUBOBELCO'S HOEVE
&
AGNETHA OD KLASTERNICH LESU

om: Janne Käär, Eesti

BIS 2

SHAR PEI
729. ROYAL SAPPHIRE DESTINY'S BOUNTY
&
ROYAL SAPPHIRE LUXURIOUS BEAUTY

om: Ljudmila Golubinskaja Narva Estonia

BIS 3

DO-KHYI (TIIBETI MASTIF)
721. TSEEPO KING OF HILL
&
TSEEPO KALLIPAI

om: Krista Pebsen & Indrek Korjus Eesti

BIS 4

CHOW CHOW
723. FEARLESS HEART EFFECT
&
FEARLESS HEART HARIZMA

om: Irina Zinovieva Eesti


COCTAIL COMPETITION
KOHTUNIK
MACIEJ KOZBER (POOLA)

BIS 1

704. Karmikarvaline / Dachshund Miniature, Wire-haired Kääbustaks
El Viento Del Norte La Lluvia Fina
&
Basset Hound
Tervahovi Carl Gustav

Om: Susanna Heiskanen Estonia

BIS 2

706. Bullterjer, Kääbus / Bull Terrier Miniature
Royal Di Lux Efrosinija
&
Küülikutaks Lühikarvaline
Zinari From Golden Fler

Om: Elena Pimenova Narva Estonia

BIS 3

702. Pesukarukoer / Black & Tan
Coonhound Nechu Coonlight Melody
&
Bracco Italiano
Heinäaron Mercoledi

Om: Katleen Lukin Estonia

BIS 4

703. Hiina Harjaskoer / Chinese Crested Dog
Sun Dan Super Cool
&
Phalene
Yönkuningatar Konstantin

Om: Susanna Heiskanen Estonia


KASVATAJAKLASS
KOHTUNIK
HARRY VELLA (MALTA)

BIS 1

KÄÄBUSŠNAUTSER, PIPAR & SOOL / MINIATURE SCHNAUZER, PEPPER AND SALT
376. RIPSADOPSIS

kasv: om: Valentina Berzina

BIS 2

CAVALIER KING CHARLES SPANJEL / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
552. ROYAL FANTASY

kasv: om: Urve Tipp


RÜHM 1
KOHTUNIK
LIDIA REPINA (VENEMAA)

BIG 1

SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
94. FEST KIEFER ALLBINA

EST-02498/10
om: Jelena Levashova, Estonia

BIG 2

AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
265. TRIPLEMOON ABSOLUTE STORM

RUS & LT CH
RKF2512660 om: A. Kovalenko, Russia

BIG 3

SCHIPPERKE
269. ALENAS JOLLY PAIBOMBIX

FI 14829/11
om: Kirsti Vesanto, Estonia

BIG 4

SHETLANDI LAMBAKOER / SHETLAND SHEEPDOG
193. STARSONG THUNDER

RUN FIN CH
FIN57873/08 om: Sanna Kuitunen, Finland


RÜHM 2
KOHTUNIK
MACIEJ KOZBER (POLAND)

BIG 1

SUURŠNAUTSER, MUST / GIANT SCHNAUZER, BLACK
396. GLORIS AFTER MIDNIGHT

LV-MSN-676/09
om: Jelena Krivicka, Latvia

BIG 2

BERNHARDIIN, LÜHIKARVALINE / SAINT BERNARD DOG, SHORT-HAIRED
54. ST'ZAMBAS PRECIOUZ PUCHINI

BALT JW08, LVW 10, ESTJCH,LV<&BALT&SLOJCH
EST-03183/08 om: Made Varul, Estonia

BIG 3

PÜRENEE MÄESTIKUKOER / PYRENEAN MONTAIN DOG
248. ECHO DE'CHIEN ASLAN WARRIOR

EST-00504/11
om: Marion-Silvia Diener Ursula Mesikäpp, Estonia

BIG 4

BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE /SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED
59. PÄRLISTE DREAM ABOUT SOULMATE

EST CH BALT JCH NORDW09 LTJW09
EST-00029/08 om: Made Varul, Estonia


RÜHM 3
KOHTUNIK
HARRY VELLA (MALTA)

BIG 1

NORWICHI TERJER / NORWICHI TERRIER
360. IA MAZZI IZ PLUCHEVICH SNOV

RKF 2894054
om: Ia. Portunova, Russia

BIG 2

AMEERIKA STAFFORDSHIRE'I TERJER / AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
339. PICASSO LAIMES VEJAS

ESTJCH EST CH
om: Oksana Larionova K-Järve Estonia

BIG 3

BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER
407. STARS RONDEL ALTAB FIRE LOVE

EST-00280/10
om: Aleksandr Jefimov, Narva Estonia

BIG 4

WELSH TERJER / WELSH TERRIER
325. UNKNOWNFLYINGOBJECT VOM STEINWEG

RKF3046500
om: J.H. Albers , O. Danilova , Russia


RÜHM 4
KOHTUNIK
MARINA KOVALENKO (VENEMAA)

BIG 1

TAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, WIRE-HAIRED
18. EX SENTIA MY ONLY WISH

RUS&BLR< JCH
RKF2880199 om: Bolobono , Russia

BIG 2

KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, SMOOTH-HAIRED
7. XS STUUDIO DAMOCHKA

EST&LV JCH EST VCH
EST-01746/08 om: Ruth Orro, Estonia

BIG 3

TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONG-HAIRED
24. DAKSLAND KALVIPOEG

EST-03359/11
om: Darja Krivonossova, Estonia

BIG 4

TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED
23. GUNIVER SALVATION ATLANTA

EST JCH EST VCH
EST-02548/06 om: Marika Eik, Estonia


RÜHM 5
KOHTUNIK
MACIEJ KOZBER (POLAND)

BIG 1

POMERANIAN / KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
459. LINNANHALTIJAN QUARTZ

FI 59846/10
om: Maarit Kalke, Estonia

BIG 2

CHOW CHOW
439 SIMAUTA DESS LOGRIS

RUS & LT & LV CH
RKF2503555 om: A. Elytina, Russia

BIG 3

SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
484. SCHATZAVE'S LOVABLE LIONHEART

FI55253/10
om: Tanja Känkänen, Finland

BIG 4

SAKSA VÄIKE ŠPITS, UUED VÄRVUSED / GERMAN SPITZ MINIATURE, ORANG
456. JOYFUL PUPPY VIRSAL

EST-02858/10
om: Tatjana Sokol Estonia


RÜHM 6
KOHTUNIK
SERGEI SLUKIN (UKRAINA)

BIG 1

DALMAATSIA KOER / DALMATINAC
158 EXLIBRIS CANES ONCE AND FOREVER

EST-02440/10
om: Kairi & Gerli Janson, Estonia

BIG 2

RODEESIAN RIDGEBACK /RHODESIAN RIDGEBACK
146. RED PRAYD RIDZHINA AFIYA DAKARI

RKF 2570377
om: V. M. Kozhanova, Russia

BIG 3

EESTI HAGIJAS / ESTONIAN HOUND
176. AMUR

BALT&RUS&BLR JCH RUS&BLR CH EST&BALT&BLR JW09
EST-01532/U09 om: Maris Sillmann & Tiit Hiiemaa Estonia

BIG 4

BEAGLE / BEAGLE
152. LOVE LEGACY IDEAL ISSUE

EST&LV JCH
EST-02338/U10 om: Brit-Hell Ruus, Estonia


RÜHM 7
KOHTUNIK
MACIEJ KOZBER (POLAND)

BIG 1

IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER
419. WIND CHART ALTERNATIVE MAMBO

EST & LT & LV & BALT JCH
EST-03062/09 om: Liina Kümnik, Estonia

BIG 2

INGLISE SETTER / ENGLISH SETTER
420. BLUE BALTIC'S BLUES BROTHER

BALT JW-11 Est JW11
FI 51770/10 om: Sanna Vartiainen & Kirsi Syynimaa, Finland

BIG 3

GORDONI SETTER / GORDON SETTER
416. FINFAIR LOCH AFFRIC

EST-01546/09
om: Marilin Maurus, Estonia

BIG 4

BRACCO ITALIANO
424. HEINÄARON MERCOLEDI

MULTI CH
EST-00326/10 om: Katleen Lukin, Estonia


RÜHM 8
KOHTUNIK
SERGEI SLUKIN (UKRAINA)

BIG 1

INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
166. OCEAN PITFAL EILIDH LIGHT

C.I.B. FI LV&RUS&EST<&BALT JCH
FIN29400/07 om: Suvi Lindholm, Finland

BIG 2

AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCER SPNIEL
169. VERY VIGIE FAME'ND FORTUNE

LOF 20314
om: Sanna Vartiainen & Pirjo Huovila, Finland

BIG 3

CLUMBERSPANJEL / CLUMBER SPANIEL
174. BIMBIK'S GIGILLE

EST-00634/11
om: Katrin Juurak, Estonia

BIG 4

PORTUGALI VEEKOER & PORTUGUESE WATER DOG
180. TAJMADORAN IKAROS

FI13820/11
om: Tammi Sanna & Jaana Railamaa, Finland


RÜHM 9
KOHTUNIK
HARRY VELLA (MALTA)

BIG 1

LÕVIKOERAKE / LITTLE LION DOG
537. CHIC CHOIX PLATINUM EGOISTE

EST JCH
FI 10594/11 om: Inga Siil, Estonia

BIG 2

LHASA APSO
590. CHIC CHOIX KOPY KAT

FIN&AM CH
FIN35607/07 om: Mimmi Tumppila & Tiitisen Nina Finland

BIG 3

CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
547. ANGEL'S PRIDE HAPRISSON

EST-03235/10
om: Reelika Reinomägi & Heli Järvet, Estonia

BIG 4

JAAPANI CHIN / JAPANESE CHIN
534. LADY-NELLYN SAMURAI

FI12828/11
om: Helena Rissanen, Finland


RÜHM 10
KOHTUNIK
LIDIA REPINA (VENEMAA)

BIG 1

AFGANISTAANI HURT / AFGHAN HOUND
281. OSHAMANEH'S ESCAPES ESTONIA

C.I.B. BALT JCH BALT CH EST W08 RUS CH
EST-01347/06 om: Andzelika Kessa, Estonia

BIG 2

VENE HURT-BORZOI / BORZOI
285. BOJAR JAROSLAWNA

CLP/B/2956
om: Rita Teek, Estonia

BIG 3

IIRI HUNDIKOER / IRISH WOLFHOUND
290. GUTGEBAUTT TARCES PRINCESS

FI40161/09
om: Kaija Linturi, Finland

BIG 4

ITAALIA VÄIKEHURT / ITALIAN GREYHOUND
278. PTASHKA PEVCHAYA IZ OZHERELIA

RKF 2444676
om: M. Paltsev, Russia


LAPS JA KOER
KOHTUNIK
SERGEI SLUKIN (UKRAINA)

Koht 1

2. Evelina Kaljumäe
02.01.2004

Bedlingtoni Terjer
Narva, Eesti


JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
SERGEI SLUKIN (UKRAINA)

Noorem vanuserühm 10-13a.

Koht 1

6. Marika Bernhardt
16.06.1999

Kääbussnautser
Narva, Eesti

Koht 2

4. Anabel Leedu
03.10.1999

Tallinn, Eesti

Koht 3

5. Diana Kaljumäe
08.03.2001

Vene Hurt
Narva, Eesti

Koht 4

3. Marleen Toode
04.11.2000

Vene Hurt
Tartu, Eesti


Vanem vanuserühm 14-17 a.

Koht 1

11. Elizaveta Nesterova
12.09.1997

Yorkshire Terjer
S. Peterburg, Venemaa

Koht 2

10. Triin Vasemägi
19.01.1995

Basenji
Eesti

Koht 3

13. Liis-Marii Piho
29.01.1997

Siberi Hasky
Eesti

Koht 4

8. Maria Vasilieva
20.07.1995

Kääbustaks, Pikakarvaline
Narva, Eesti


PARIM JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
SERGEI SLUKIN (UKRAINA)

Koht 1

6. Marika Bernhardt
16.06.1999

Kääbussnautser
Narva, Eesti

Koht 2

11. Elizaveta Nesterova
12.09.1997

Yorkshire Terjer
S. Peterburg, Venemaa


Tere Гость