Näituste tulemused


DOG SHOW 27.11.2010

DOG SHOW
27.11.2010 SILLAMÄE, EESTI

BEST in SHOW
KOHTUNIK
Otakar Vondrous (Czesh Republik)

BIS 1


AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCER SPNIEL
529. VERY VIGIE CENTRURY FOX
INT FR LUX CH
LOF18113/2802 om: Sanna Vartiainen Finland

BIS 2


POMERANIAN / KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
320. OSMININE'S JOLLY JILL
EST JCH
EST-03569/06 om: Irina Osminina, Eesti Tallinn

BIS 3


TAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, WIRE-HAIRED
716. PROTSIONUS CARAMBOL
RUS GRAND CH
RKF 2054353 om: M. Zenova & O. Bychikhina, Venemaa

BIS 4


AIREDALE'I TERJER / AIREDALE TERRIER
73. KATHERINA'S LAND QUITE SO
EST&ROM&RKF&RUS&DK< CH
EST-03431/07 om: Jekaterina Kantijevskaja Eesti Tallinn


PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
Piotr Krol (Poland)

BIS 1

AIREDALE'I TERJER / AIREDALE TERRIER
70. KATHERINA'S LAND RIVER SPIRIT

EST JCH
EST-03776/09 om: Inna Talpak & Jekaterina Kantijevskaja, Eesti Tallinn

BIS 2

SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
754. HÕBEVALGE ARTHUR OF WEBMASTER
EST-00248/10 om: Ulvi Koov Eesti Tallinn

BIS 3

LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
506. MY BRAND ESPIRIT
EST-00230/10 om: Haita-Maarit Zahharov Eesti Harjumaa

BIS 4

YORKSHIRE TERJER / YORKSHIRE TERRIER
20. TRAVOLTAN EVROPEISKAYA SHTUCHKA
RKF 2600216 om: O. Melekhova Venemaa


PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
Galina Pozniakova (Valgavene)

BIS 1

PEKINGI KOER / PEKINGESE
626. DEKLARUS MAGIC MAY MOON OF MONOMAH

EST-02556/10 om: Larissa Rusinova Eesti Sillamäe

BIS 2

INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
542. CEDRELLE GOLDEN GABRIEL
EST-01823/10 om: Gerli Hambelberg Eesti Saaremaa

BIS 3

DO-KHYI (TIIBETI MASTIF) / DO-KHYI (TIBETAN MASTIFF)
440. BARNEDI ARON
EST-01142/10 om: Maire Piirimäe & Liisa-Reet Piirimäe Eesti Tartu

BIS 4

CHOW CHOW
303. KISSED BY HEAVEN OLYMPIC FLAME
EST-02024/10 om: Viivika Klauser Eesti Tartu


PARIM VETERAN/THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
Natalja Rahmanina(Venemaa)

BIS 1

COLLI, PIKAKARVALINE / COLLIE ROUGH
122. SCANDYLINE OAKROCKS OPERA CIB

EST&LV&FCG&BY CH EST&LV VET CH
EST-02203/98 om: Anne Heinla Eesti Tallinn

BIS 2

ŠNAUTSER, PIPAR & SOOL / SCHNAUZER, PEPPER AND SALT
196. BEARD'S GHOST DESIRED DELIGHT
EST&LV<&BALT&FIN CH FIN W
EST-02643/99 id: 264L3 om: Alla&Leida Dorofejeva Eesti Tallinn

BIS 3

KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
481. RITZILYN BLUES BROTHER
INT&EST&FIN&LV<&RUS CH
EST-01199/01 om: Monika Mark Eesti Tartumaa

BIS 4

DOBERMANN / DOBERMANN
462. VAMPIRA Z PADOKU
EST&LV<&RUS&BALT CH EST&LV<&BALT VETCH
EST-03336/04: Marika Hiiemaa Eesti Raplamaa


PAARIDE VÕISTLUS/BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
Beata Petkevica(Latvia)

BIS 1

INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
741. BIMBIK'S EUGEN
&
BIMBIK'S DREA

om: Katrin Juurak

BIS 2

WEST HIGHLAND WHITE TERJER / WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
756. HARRY BOHEMIA ARNET'S
&
HENESSE BOHEMIA ARNET'S
om: E. Semeskeviciute

BIS 3

TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED
751. FREE SOUL ARMANI
&
FREE SOUL ANGEL
om: Riina Reinart

BIS 4

ROTTWEILER / ROTTWEILER
761. AKSLEN ZHIVAGO
&
AKSLEN ZHENEVA
om: Yu. A. Malahov


COCTAIL COMPETITION
KOHTUNIK
Beata Petkevica(Latvia)

BIS 1

758. BASSET HAUND
EWERLU KIMMY
&
KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, SMOOTH-HAIRED
SUN DAN SWEET HEART

om: Susanna Heiskanen

BIS 2

753. NAPOLI MASTIF / NEAPOLITAN MASTIFF
NIGOROZ VANESSA
&
MOPS / PUG
MOBY-DOO JENNY LINDIE HOP
om: Anastasia Goregljad


PARIM KASVATAJA/BREEDER CLASS
KOHTUNIK
Joao Vasko Pocas(Portugal

BIS 1

760. LHASA APSO / LHASA APSO
DIAMELLA

om: Jaana Karenmaa-Nurminen

BIS 2

139. COLLI, PIKAKARVALINE / COLLIE ROUGH
CESAMEN
om: Anna-Mari Lammi


RÜHM 1
KOHTUNIK
Beata Petkevica(Latvia)

BIG 1

HABECOLLIE / BEARDED COLLIE
156 .TESSALONIKAN TUUTIKKI

FIN CH
FIN 47704/06 om: Nada Kajander Finland Förby

BIG 2

COLLI, PIKAKARVALINE / COLLIE ROUGH
122. SCANDYLINE OAKROCKS OPERA
CIB EST&LV&FCG&BY CH EST&LV VET CH
EST-02203/98 om: Anne Heinla

BIG 3

SHETLANDI LAMBAKOER / SHETLAND SHEEPDOG
147. TRIUMPH AMERICAN IDOL AT MEI DAN
CIB&FIN&LV&RUS&BLR&LV CH
FIN28773/06 om: Nada Kajander, Finland, Förby

BIG 4

WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
114. VLATERFOLG FAVORIT SANKT PETERBURGA
RKF2295984 om: I. S. Terekhina & I. Fedosova Venemaa


RÜHM 2
KOHTUNIK
Joao Vasko Pocas(Portugal)

BIG 1

KÄÄBUSŠNAUTSER, MUST / MINIATURE SCHNAUZER, BLACK
167. CACHE HEART AVANTIURINAS

LSVK ZS 0850/08 om: I. Petrusevic Lithuania

BIG 2

(185) KÄÄBUSPINŠER / MINIATURE PINSCHER
404. NASHA MARKA POLITSIA NRAVOV
RUS CH
RKF 2432003 om: N. Kiseleva Venemaa

BIG 3

SUURŠNAUTSER, MUST / GIANT SCHNAUZER, BLACK
189. GLORIS AFTER MIDNIGHT
LV-MSN-676/09 om: Jelena Krivicka Latvia Riga

BIG 4

DO-KHYI (TIIBETI MASTIF) / DO-KHYI (TIBETAN MASTIFF)
445. AYYANGADOO JUWEL
EST-01028/10 om: Gerda Rohtla Eesti Jõgevamaa


RÜHM 3
KOHTUNIK
Astrid Lundava (Eesti)

BIG 1

AIREDALE'I TERJER / AIREDALE TERRIER
73. KATHERINA'S LAND QUITE SO

EST&ROM&RKF&RUS&DK< CH
EST-03431/07 om: Jekaterina Kantijevskaja Eesti Tallinn

BIG 2

ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
28. LAKOMY KUSOCHEK OT BUMAGE
RKF 2708309 om: Budarina- Koroeva Venemaa

BIG 3

AMEERIKA STAFFORDSHIRE'I TERJER / AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
97. PICASSO LAIMES VEJAS
ESTJCH EST CH
EST04115/07 om: Oksana Larionova Eesti Kohtla-Järve

BIG 4

FOXTERJER, KARMIKARVALINE / FOX TERRIER, WIRE
52. KONKURENDI BEARFOX VILLIAN
EST-03089/08 om: Marju Ojaste Eesti Tartu


RÜHM 4
KOHTUNIK
Natalja Rahmanina(Venemaa)

BIG 1

TAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, WIRE-HAIRED
716. PROTSIONUS CARAMBOL

RUS GRAND CH
RKF 2054353 om: M. Zenova & O. Bychikhina Venemaa

BIG 2

KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, WIRE-HAIRED
692. FRECKLE-FACE DO IT AGAIN
FI19259/09 om: Jelena Vdovina & Dmitri Temnikov, Eesti Tallinn

BIG 3

KÜÜLIKUTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, SMOOTH-HAIRED
699. MAGIK RAINBOW TRINITI
RKF 2681440 om: Y. Yakovleva & V. Ivanova Eesti Tallinn

BIG 4

TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED
722. FREE SOUL ANGEL
EST-00218/10 om: Riina Reinart Eesti Harku vald


RÜHM 5
KOHTUNIK
Otakar Vondrous (Czesh Republik)

BIG 1

POMERANIAN / KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN
320. OSMININE'S JOLLY JILL

EST JCH
EST-03569/06 om: Irina Osminina Eesti Tallinn

BIG 2

SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
335. AURELIA SMILING MIRACLE
LV JCH BG&GRAND BG&BALKAN&RO CH
LV-20589/09 om: Marina Parijenko Latvia Ventspils

BIG 3

KEESHOND / WOLFSPITZ / GERMAN SPITZ KEESHOND
315. ROUDZHEK NIAGARA
RKF 2710876 om: Dina Korna Eesti Pärnu

BIG 4

AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA
301. OLYMP ANTONIO KOSEN AMBLATO
LV<&EST&BALT JCH EST VCH LV CH
EST-03250/10 om: Viktor Garmash Eesti Tallinn


RÜHM 6
KOHTUNIK
Piotr Krol (Poland)

BIG 1

DALMAATSIA KOER / DALMATINAC
253. EXLIBRIS CANES NOTABLE GOODY

EST-04092/09 om: Kairi & Gerli Janson Eesti Viimsi

BIG 2

RODEESIAN RIDGEBACK /RHODESIAN RIDGEBACK
223. TINA TRADING SAMURAI NEVSKIY
RKF 2482246 om: D. Gerasimova Venemaa

BIG 3

BEAGLE / BEAGLE
212 .KARA URUS BALAGUR
RUS&RKF CH
RKF 2140094 om: O. Shilova Venemaa

BIG 4

EESTI HAGIJAS / ESTONIAN HOUND
219. ALITA
EST&LV<&BALT&RUS&BLR JCH RUS&BLR CH
EST-01531/U09 id: JJM920 sünd: 09.05.2008 i: MARE-BAS e: ZVONA kasv: Anatoli Sherbinin, om: Marika Hiiemaa & Maris Siilmann


RÜHM 7
KOHTUNIK
Piotr Krol (Poland)

BIG 1

INGLISE SETTER / ENGLISH SETTER
226. BLUE BALTIC'S HEADLINE HERO

FI34103/09 om: Sanna Vartiainen Finland Jyvasküla

BIG 2

BRACCO ITALIANO
285. HEINÄARON MERCOLEDI
EST-00326/10 om: Katleen Lukin Eesti Tallinn


RÜHM 8
KOHTUNIK
Vera Smirnova (Eesti)

BIG 1

AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCER SPNIEL
529. VERY VIGIE CENTRURY FOX

INT FR LUX CH
LOF18113/2802 om: Sanna Vartiainen Finland Jyvasküla

BIG 2

INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
548 BIMBIK'S DREA
EST-03826/08 om: Katrin Juurak Eesti Suure-Jaani vald

BIG 3

LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
512. MICONTI GRACEFUL LILI
RKF2476478 om: E. Mischenko Venemaa

BIG 4

INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL
539. SLUMBERLAND DOUPLE O SEVEN
FIN 24312/08 om: Mervi Silvennoinen Finland Kerimäki


RÜHM 9
KOHTUNIK
Galina Pozniakova (Valgavene)

BIG 1

KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE
617. DIAMELLA IN ENEMY LINES

FIN45582 om: Jaana Karenmaa-Nurminen Finnland Eurajoki

BIG 2

SUUR PUUDEL, HALL, APRIKOOS / STANDARD POODLE, GREY, APRICOT
621. FLARE STAR JP VEGA
PS 05335/09 om: Ljudmila Zorkova Eesti Narva

BIG 3

LHASA APSO / LHASA APSO
587. DIAMELLA HARVEST MOON
FI 17747/09 om: Jaana Karenmaa-Nurminen Finnland Eurajoki

BIG 4

MOPS / PUG
643. ZIGMUND FRIED
EST-03390/09 om: Natalia Bakhvalova Eesti Narva


RÜHM 10
KOHTUNIK
Piotr Krol (Poland)

BIG 1

IIRI HUNDIKOER / IRISH WOLFHOUND
262. SOLNECHNYI VETER KAPRIZ VOLSHEBNOGO LESA

RUS CH
RKF 2403993 om: M. Gorovaya-Tkach & I. Kiryushina Venemaa

BIG 2

AFGANISTAANI HURT / AFGHAN HOUND
291. TRIUMPH-SNOW ANGEL'S DREAMS
EST VCH BLR<&RUS CH
EST-03325/06 om: Jelena Haustova Eesti Kohtla-Nõmme

BIG 3

WHIPPET / WHIPPET
284. BORN TO CHARM MARISOL
EST&LV JCH
EST 09300/08 om: Veera Mahrova Eesti Tartu

BIG 4

SALUKI / SALUKI
278. DIX DAX EX-EZABAHZ
FIN&EST&LV CH
FIN33631/04 om: Maria Kerkkänen & Sarkko Räikkenen Finland Turku

LAPS JA KOER
KOHTUNIK
Astrid Lundava (Eesti)

Koht 1

5.Diana Kaljumäe
Narva

Koht 2

6.Evelina Kaljumäe
Narva

Koht 3

4.Bellarina Murminen
Eurajoki, Finland

Koht 4

3. Marta Frolova
Narva

JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
Astrid Lundava (Eesti)

Noorem vanuserühm 10-13a.

Koht 1

8. Anabel Leedu
Tallinn

Koht 2

10. Liis – Mari Piho
Ariküla, Raasiku vald, Harjumaa

Koht 3

7. Marika Bernhardt
Narva

Koht 4

13. Galina Seeder
Narva

Vanem vanuserühm 14-17 a.

Koht 1

20. Luise Leemet
Saue

Koht 2

17. Pilvi Pihlik
Tartu

Koht 3

18.Laura Kaseorg
Tallinn

Koht 4

21. Pinja Merete Saarinen
Tallinn

PARIM JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
Astrid Lundava (Eesti)

Koht 1

20. Luise Leemet
Saue

Koht 2

8. Anabel Leedu
Tallinn



Tere Гость