Näituste tulemused


DOG SHOW 28.04.2012

Narva Koertekasvatajate Klubi tänab kõiki näitusest osavõtnuid!
Sponsoreid:
Oü NOSTREM PET, KAPI LEMMIKLOOMADE ILUSALONG, RT AUHINNAD OÜ, SQTQ, ONEGA OÜ
kauaaegse abi ja toetuse eest meie Näituste korraldamisel.
Eksperte: kes olid armastusväärselt nõus meie Näitusel töötama.
Ringikorraldajaid: korrektse töö eest ringide töö korraldamises.
Meie nähtamatu abilised-ilma milleta me, näituse korraldajad kunagi teha ilma.
Ma õnnitleda näituse võitjad ja meenutab teile, et teil on õigus osaleda näitus, 24.11.2012, mis toimuvad tasuta.
Õnnitleme võidu puhul ka Narva klubi liikmeid, nii täiskasvanuid, kui lapsi.

Lugupidamisega
Narva KKS
Jevgeni Bragin




NARVA DOG SHOW 28.04.2012

BEST in SHOW

KOHTUNIK
NENAD DAVIDOVIC (SERBIA)



BIS 1




(342) AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
7. TRIPLEMOON ABSOLUTE STORM

RUS & LT & RKF & EST CH RUS & EST & CZ& LV& LT & BALT JCH RKF2512660 om: A. Kovalenko Venemaa

BIS 2


(111) KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
118. IPCRESS FLY ME TO THE MOON SIIMLINE

ALO4830201 om: Kersti Paju & Kristina Alekand Eesti

BIS 3


(228) AFGANISTAANI HURT / AFGHAN HOUND
64. TRIUMPH-SNOW ANGEL'S DREAMS

EST VCH BLR & LT & RUS CH
EST-03325/06 om: Jelena Haustova Eesti

BIS 4


(9) BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER
494. KINTERRA USLADA

RUS & LT CH
RKF 2705268 om: Lyubimova Venemaa

PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
GALINA ZUK (VALGEVENE)

BIS 1

(183) KÄÄBUSŠNAUTSER, PIPAR & SOOL / MINIATURE SCHNAUZER, PEPPER AND SALT
536. SILVER RAINBOW JULIET SHANTAL

RKF 2985632 om: T. Mezentseva Venemaa

BIS 2

(99) WEIMARI LINNUKOER, LÜHIKARVALINE / WEIMARANER, SHORT-HAIRED
162. HUNTING COLLECTION BEAUTY

RKF2984131om: K.A. Pozdneev Venemaa

BIS 3

(61) BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE /SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED
175. BREEZY BLIZZARD DIVA

EST-02879/11 om: Anu Somelar Eesti

BIS 4

(253) MOPS / PUG
442. FLINSTYLE FLOWER GIRL

EST-03031/11 om: Epp Hütt Aivar Pill Eesti

PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
MAREK LEWANDOWSKI (POOLA)

BIS 1

(183) KÄÄBUSŠNAUTSER, MUST-HÕBEDAGA / MINIATURE SCHNAUZER, BLACK AND SILVER
549. ERNHART'S VALENTINE FOR SILVER RAINBOW

om: I. Lukasevich Venemaa

BIS 2

(227) LHASA APSO / LHASA APSO
85. SIIMLINE'S I SAY CHIC CHOIX

AM 04417906 om: Triin Vasemägi & Kersti Paju, Juha Kares Eesti

BIS 3

(205) CHOW CHOW / CHOW CHOW
314. FEARLESS HEART KVINTA

EST-04159/11 om: Irina Zinovieva & Natalja Turanova Eesti

BIS 4

(666) CIRNECO DELL'ETNA / CIRNECO DELL'ETNA
297. OLBIA DEL GELSO BIANCO

RSR 11/158767 om: Evgenia Ufimtseva Eesti

PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
TATJANA ROMANOVSKAJA (VALGEVENE)

BIS 1

(328) KAUKAASIA LAMBAKOER / CAUCASIAN SHEPHERD DOG
180. ARMAN

INT&MULTI CH BALT JCH
EST-01816/02 om: Sirje Veiman Eesti

BIS 2

(11) BULLTERJER, KÄÄBUS / BULL TERRIER MINIATURE
222. PARABELLUM PALOMA PICASSO

MULTI CH EST-1514/04 om: Nelli & Aleksander Privalovi Eesti

BIS 3

(9) BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER
492. PINELLA

RKF1475194 id: 643098100094166 om: Matveeva Venemaa

BIS 4

(296) COLLIE, LÜHIKARVALINE / COLLIE SMOOTH
30. GOLDLADY'S FANCY BLUE

C.I.B. SE & NOR & RUS & EST CH
FIN35498/01 om: Minna Manninen & Piia Enlund Soome

PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
NATAŠA DAVIDOVIC (SERBIA)

BIS 1

(86) YORKSHIRE TERJER / YORKSHIRE TERRIER
728. GALLANA ARISTOS IRREPRESSIBLE ENERGY

RUS CH RKF 2703001
&
GALLANA ARISTOS IRRUPTION

RUS CH RKF2703003 om: G. TrofimovaVenemaa

BIS 2

(122) LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
727. REAL-PERSON MIKELANGELO

RKF3093354
&
DE ANRIT FORA

RUS & RKF CH RKF 2825552 om: A. Dudyrev Venemaa

BIS 3

(111) KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
723. SPANISH KISS TITTO PRIMA SANTOLINA

EST-03627/11
&
ROGERWIEK OUTSTANDING OLIVIA

EST&LV JCH EST-01920/10 om: Margot Tamberg & Krista Tooming Eesti

BIS 4

(0) BRACCO ITALIANO
725. ORO

LO11131888
&
HEINÄARON MERCOLEDI MULTI

CH EST-00326/10 om: Katleen Lukin Eesti

COCTEIL COMPETITION
KOHTUNIK
GALINA STRELKOVA (BELARUS)

BIS 1

703. CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA , SMOOTH-HAIRED
SHAH ARPILIN TU-TASHKA
&
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED
BLUE FOXFARM'S APASSI

EST & FIN & BALT CH EST JCH
FIN39178/08
om: Katri Salmi Soome

BIS 2

701. PESUKARUKOER / BLACK AND TAN COONHOUND
NECKU COONLIGHT MELODY

RUS & EST & LV & LT & BALT JCH
UKR CH FI44372/10
&
BRACCO ITALIANO
HEINÄARON MERCOLEDI

MULTI CH EST-00326/10
om: Katleen Lukin Tallinn

BIS 3

702. KÄÄBUSTAKS, Karmikarvaline / DACHSHUND MINIATURE, Wire-haired
EL VIENTO DEL NORTE JULY MANGUST
&
BASSET HOUND
TERVAHOVI CARL GUSTAV

om: Heiskanen Susanna Harjumaa

KASVATAJAKLASS
KOHTUNIK
GALINA STRELKOVA (BELARUS)

BIS 1

(73) ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
562. BUMAGE

om: M. & E. Budarini

BIS 2

(185) KÄÄBUSPINŠER / MINIATURE PINSCHER
513. GRANDE GREMIN'S

kasv: Anne & Heidi Wahlman Finland

BIS 3

(218) CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED
403. BLUE FOXFARM'S

id: sünd: 01.01.1999 i: e: kasv: Katri Salmi

RÜHM 1
KOHTUNIK
GALINA ZUK (VALGAVENE)

BIG 1

(342) AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
7. TRIPLEMOON ABSOLUTE STORM

RUS & LT & RKF & EST CH RUS & EST & CZ & LV & LT & BALT JCH
RKF2512660 om: A. Kovalenko Venemaa

BIG 2

(166) SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
42. HELEROS JEFFREY

EST-04118/10 om: Otto Kiisma Eesti

BIG 3

(156) COLLIE, PIKAKARVALINE / COLLIE ROUGH
27. CORYDON MONAMIA

FIN CH FIN 32816/08 om: Helvi & Minna & Mirja Manninen & Piia Enlund Soome

BIG 4

(39) WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
58. ASTERSLAND PLEASE COME OUT TONIGHT

EST & LV & LT & BALT & RUS JCH EST & GEO & FCG & LV & LT CH
EST-00376/09 om: Merle Laut Eesti

RÜHM 2
KOHTUNIK
TATJANA ROMANOVSKAJA (VALGEVENE)

BIG 1

(183) KÄÄBUSŠNAUTSER, MUST-HÕBEDAGA / MINIATURE SCHNAUZER, BLACK AND SILVE
559. NUJAX ICE QUEEN

RUS CH AJO4576503 om: I. Lukasevich Venemaa

BIG 2

(61) BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE /SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED
175. BREEZY BLIZZARD DIVA

EST-02879/11 om: Anu Somelar Eesti

BIG 3

(183) KÄÄBUSŠNAUTSER, MUST / MINIATURE SCHNAUZER, BLACK
541. CHAMANT CHIC MAN IZ KUPCHINO

RKF2894707 om: Tatjana Kozak Venemaa

BIG 4

(144) SAKSA BOKSER / BOXER
521. NIKINK-VAR-HARD CHESTER

BALT JCH RUS & LV & LT CH
RKF 2588387 om: E.M. Belyaeva Venemaa

RÜHM 3
KOHTUNIK
MAREK LEWANDOWSKI (POLAND)

BIG 1

(9) BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER
494. KINTERRA USLADA

RUS & LT CH RKF 2705268 om: N. Lyubimova Venemaa

BIG 2

(86) YORKSHIRE TERJER / YORKSHIRE TERRIER
475. GALLANA ARISTOS IRREPRESSIBLE ENERGY

RUS CH RKF 2703001 om: G. Trofimova Venemaa

BIG 3

(169) FOXTERJER, KARMIKARVALINE / FOX TERRIER, WIRE
203. STROZZAVOLPE HAPPY HOUR

MULTI CH MULTIN WINNER
FI16804/10 om: Erna & Mikko Sundström Soome

BIG 4

(75) SKYE TERJER / SKYE TERRIER
200. GARMONIA IZ PSOV GRADA

RUS JCH RUS & RKF & BEL & GRAND & LT CH
RKF 2767432 om: O.B. Ivanova Venamaa

RÜHM 4
KOHTUNIK
MAREK LEWANDOWSKI (POLAND)

BIG 1

(148) KÄÄBUSTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, LONG-HAIRED
279. DAKS-VEG-AS O SOLE MIO

RKF3086545 om: Svetlana Baranova-Stockmann Venemaa

BIG2

(148) KÜÜLIKUTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, SMOOTH-HAIRED
286. TRIUMPH-SHOW DEJA VU

EST-02349/11 om: Jelena Haustova Eesti

BIG 3

(148) KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, WIRE-HAIRED
271. LISEGO NOSA HVASTUNISHKA

EST-03735/10 om: Pille Veermäe Eesti

BIG 4

(148) KÜÜLIKUTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, WIRE-HAIRED
284. LARING'S BROWN APRIL MELODI

EST-02395/11 om: Jelena Vdovina Eesti

RÜHM 5
KOHTUNIK
GALINA ZUK (VALGAVENE)

BIG 1

(43) BASENJI / BASENJI
304. FARLANDERS AGAINST ALL STORMS

EST-01009/11 om: Helerin&Maire&Kerli Tõnurist Eesti

BIG 2

(97) KEESHOND / WOLFSPITZ / GERMAN SPITZ KEESHOND
320. SCHONE HUND TATTA KNOR

BCU 097-001367 om: Natalja Marukh Eesti

BIG 3

(212) SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
336. AMORE A PRIMA VISTA SMILING MIRACLE

LV JCH LV & LT & EST & BALT & RUS CH
LV-20587/09 om: Aleksandrs Parijenko Läti

BIG 4

(234) MEHHIKO KARVUTU KOER KESKMINE / MEXICAN HAIRLESS DOG, INTERMEDIATE
290. SAROVSKIY SUVENIR DUSHES

BALT & RUS JCH CLUB W11 EURW11 FINW11 HELW11
RKF 2729009 om: Nonna Teljatnik Eesti

RÜHM 6
KOHTUNIK
NATAŠA DAVIDOVIC (SERBIA)

BIG 1

(161) BEAGLE / BEAGLE
147. VALSI INVITE TO DANCE

RUS CH RKF 2701413 om: V. Krylova Venemaa

BIG 2

(163) BASSET HOUND / BASSET HOUND
141. USUAL JOY

RUS JCH RUS & BLR &UKR & LAT & RKF CH RUS & BLR & UKR GRAND CH
RKF 2289115 om: M. Steksova Venemaa

BIG 3

(153) DALMAATSIA KOER / DALMATINAC
152. EXLIBRIS CANES AS STELLA DI MARE

CIB MULTI CH
EST-01322/04 om: Kairi & Gerli Janson Eesti

BIG 4

(51) SOOME HAGIJAS / FINNISH HOUND
163. MEHTÄPELLON NOKKONEN

FI48671/09 om: Heidi Oinonen Soome

RÜHM 7
KOHTUNIK
NATAŠA DAVIDOVIC (SERBIA)

BIG 1

(0) BRACCO ITALIANO
149. HEINÄARON MERCOLEDI

MULTI CH EST-00326/10 om: Katleen Lukin Eesti

BIG 2

(99) WEIMARI LINNUKOER, LÜHIKARVALINE / WEIMARANER, SHORT-HAIRED
162. HUNTING COLLECTION BEAUTY

RKF2984131 om: K.A. Pozdneev Venemaa

BIG 3

(1) INGLISE POINTER / ENGLISH POINTER
139. ASHTONPARK SECRET WISH

AM00701903 om: Gredi Pikani & Kersti Paju, Juha Kares Eesti

BIG 4

(120) IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER
136. VINCA THORE FANTASY STAR

EST-03185/03 om: Svetlana Jevstignejeva Eesti

RÜHM 8
KOHTUNIK
NATAŠA DAVIDOVIC (SERBIA)

BIG 1

(111) KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
118. IPCRESS FLY ME TO THE MOON SIIMLINE

ALO4830201 om: Kersti Paju & Kristina Alekand Eesti

BIG 2

(121) SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER
127. MALET PARK PAPRIKA

RKF 2919953 om: Regina Suup Eesti

BIG 3

(167) AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCER SPNIEL
133. MAR'S PERFORMANSE VIE WITH STARS

RKF2011069 om: Katrin Look Eesti

BIG 4

(5) INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL
129. CARRIER HELLO KITTY

FI42474/11 om: Erika Savakko Soome

RÜHM 9
KOHTUNIK
GALINA STRELKOVA (VALGAVENE)

BIG 1

(218) CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA , SMOOTH-HAIRED
388. TRIANGEL JOY DIAMOND CHICK

EST & LT & LV & BALT & BLR & RUS & SLO JCH BLR CH
EST-04100/10 om: Kuldar Salumets & Kristiina Feinman Eesti

BIG 2

(172) KÄÄBUSPUUDEL, VALGE, PRUUN, MUST / MINIATURE POODLE, WHITE, BROWN, BLACK
457. STAEDLINE'S SPLENDID SURPRISE

RUS CH RKF2000123 om: Irina Alexeeva Venemaa

BIG 3

(101) PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG
423. A'VIGDORS LIDO TRESOR DE PARIS

RKF 2970928 om: D. Popov & E. Komissarova Venemaa

BIG 4

(352) VENE KÄÄBUSKOER, PIKAKARVALINE / RUSSIAN TOY , LONG-HAIRED
363. STEMPFORT SILA KRASOTY

RUS JCH RKF 2983022 om: U. Glazkova Venemaa

RÜHM 10
KOHTUNIK
GALINA STRELKOVA (VALGAVENE)

BIG 1

(228) AFGANISTAANI HURT / AFGHAN HOUND
64. TRIUMPH-SNOW ANGEL'S DREAMS

EST VCH BLR & LT & RUS CH
EST-03325/06 om: Jelena Haustova Eesti

BIG 2

(269) SALUKI / SALUKI
60. EL HAMRAH ZAM ZAMMAH

FI CH FIN13097/05 om: Pirjo Miilunpohja&Kalle Karakorpi Soome

BIG 3

(200) ITAALIA VÄIKEHURT / ITALIAN GREYHOUND
71. BJORK KOPA ANTIKOS LEDA

LT & EST JCH LT & LV CH LŠVK
PLI 0102/08 om: Živile Bilotaite-Jokubauskiene Leedu

BIG 4

(193) VENE HURT-BORZOI / BORZOI
72. ZIVANOVA'S BYRIV MIDNITE

FI40502/11 om: Kristina Ahola Soome

LAPS JA KOER
Kohtunik / Judge
GALINA ZUK (BELARUS)

1 Koht

3. Evelina Kaljumäe
02.01.2004 Narva Bedlington Terrier

2 Koht

2. Aleksandr Bobryshev
08.04.2006 Narva Flat Coated Retriever

3 Koht

1. Gontšarenko Gleb
02.12.2003 Saku Vald Newfoundlandi Koer

JUNIOR HANDLER 10-13.A.
Kohtunik / Judge
GALINA ZUK (BELARUS)

1 Koht

11. Aleksander-Mark Kappi
25.01.2001 Tallinn

2 Koht

12. Marika Bernhardt
16.06.1999 Narva

3 Koht

4. Anabel Leedu
03.10.1999 Tallinn

4 Koht

6. Diana Kaljumäe
08.03.2001 Narva

JUNIOR HANDLER 14-17.A.
Kohtunik / Judge
GALINA ZUK (BELARUS)

1 Koht

14. Ida Isaksson
13.11.1996 Finland

2 Koht

16. Alina Golubinskaja
26.10.1998 Narva Shar Pei / Shar Pei

3 Koht

18. Janina Lappalainen
11.11.1996 Vantaa Soome

4 Koht

19. Karoliina Voldek
06.10.1997 Tallinn

PARIM JUUNIOR HANDLER
Kohtunik / Judge
GALINA ZUK (BELARUS)

1 Koht

11. Aleksander-Mark Kappi
25.01.2001 Tallinn

2 Koht

14. Ida Isaksson
13.11.1996 Finland




Фото отчет



Tere Гость