Näituste tulemused


DOG SHOW 29.11.2014

RAHVUSLIK KOERTENÄITUS
29.11.2014

Narva Koertekasvatajate Klubi tänab kõiki näitusest osavõtnuid!

Sponsoreid:

OÜ NOSTREM PET
KAPI LEMMIKLOOMADE JLUSALONG
RT AUHINNAD OÜ
SQTQ
ONEGA OÜ


kauaaegse abi ja toetuse eest meie Näituste korraldamisel.

Eksperte: kes olid armastusväärselt nõus meie Näitusel töötama.

Ringikorraldajaid: korrektse töö eest ringide töö korraldamises.

Meie nähtamatu abilised-ilma milleta me, näituse korraldajad kunagi teha ilma.

Ma õnnitleda näituse võitjad ja meenutab teile, et teil on õigus osaleda näitus, 18-19.04.2015a, mis toimuvad tasuta.

Õnnitleme võidu puhul ka Narva klubi liikmeid, nii täiskasvanuid, kui lapsi.

Lugupidamisega
Narva KKS
Jevgeni Bragin


NARVA DOG SHOW 29.11.2014

BEST in SHOW

KOHTUNIK
Lyubov Terenteva, Russia

BIS 1




AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA (344)
127 MAMORU MOULIN ROUGE WITH
EST J CH LV JCH WJW14

EST-00800/14 om Kadri Audova, Eesti

BIS 2



LAKELANDI TERJER / LAKELAND TERRIER (70)
215 RUS TERRIER CARDENAL LINDA LA REINA
EST V CH FINW13 H JCH JWW13 RUS CH

RKF3232175 om E. Sinyak & O. Aleksashina, Russia

BIS 3



PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG (101)
5 CARTE TRUFFÉ PRINCE COCO VIALATTE
EST J CH ESTW14 HeJW13 LTJCH LTJW14

FI51868/12 om Noora Ihalainen-Saira & Toni Saira, Finland

BIS 4



BEAGLE / BEAGLE (161)
157 AMI SHEGODAY DEEP SECRET
RUS CH

RKF3388655 om Diana Neverova & O Hartsiy, Russia


PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
Dušan Paunovic, Serbia

BIS 1



AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA (344)
127 MAMORU MOULIN ROUGE WITH
EST J CH LV JCH WJW14

EST-00800/14 om Kadri Audova, Eesti

BIS 2



SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY
312 SPECTACULAR PASSION THE FUTURE IS OURS

EST-02405/14 om Martin Joon, Eesti

BIS 3



PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG
8 WILA HOGS FAB-A-DAB

RKF3763814 om Oxana Vorontsova, Russia

BIS 4



AUSTRAALIA KARJAKOER / AUSTRALIAN CATTLE DOG
372 SOLKA FROM TASMANIAN SALT

RKF3706048 om P. Ovodneva, Russia

PARIM BEEBI VALIK / THE BEST BABY CLASS
KOHTUNIK
Kirill Barbosov (Russia)

BIS 1



LÕUNA-VENE LAMBAKOER / SOUTH RUSSIAN SHEPHERD DOG
336 RAJEVSKIY WITH LOVE FROM LYUTIY

UKU.0201056 om Rita Tali, Eesti

BIS 2



LHASA APSO / LHASA APSO
40 LAUMAS PERLE JINJING

LV-33910/14 om Hedi Kumm, Eesti

BIS 3


Бедлингтон терьер
BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER
235 STARS RONDEL GRAND

EST-03776/14 kasv Natalja Kaljumäe, Eesti

BIS 4



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
290 SMILING SNOWBALL MY WAY TO FLY

EST-03149/14 om Chen Ying & Kristiine Uspenski, Eesti


PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
Luis Pinto Teixeira (Portugal)

BIS 1



BERNI ALPI KARJAKOER / BERNESE MOUNTAIN DOG
588 KAIMON GERHEIL ARIEL

EST-02193/14 om Heilo Randmaa & Moonica Randmaa, Eesti

BIS 2



INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
631 BIMBIK'S LEOPOLD

FI31942/14 om Iris Luik, Eesti

BIS 3



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
291 TREASURE HUNTER OF SEVERNAYA-SAM

EST-03058/14 om Angelica Vasser & Ulvi Koov, Eesti

BIS 4



CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED
270 TRIANGEL JOY RULER OF THE WORLD

EST-01867/14 om Tatjana Kobanova, Eesti


PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
Csaba Zsolt Lokodi (Romania)

BIS 1



KÄÄBUSŠNAUTSER must hõbedaga / MINIATURE SCHNAUZER black and silver
570 BLYTHEWOOD KINDLY CHAP

EST V CH EurJW EurW RUS CH WW
RKF1913187 om Irina Lukasevich, Russia

BIS 2



CHOW CHOW
111 FEARLESS HEART IMAGE CREAM KING

BALT JCH, EST J CH, EST V CH, EST JW06, ESTW08, JWW06, LT JCH, LV JCH, RUS JCH
EST-03196/05 om Irina Zinovieva, Eesti

BIS 3



HABECOLLIE / BEARDED COLLIE
380 NO-NONSENSE'S DARCYBROWN

BALTW06 BALTW09 BLRCH C.I.B EST V CH EST VetW13 FI CH LTCH LVCH RUS CH
RKF1639178 om Natalia Shirokova, Russia

BIS 4



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
297 PILGRIMAGE SNOW

BALL BALTJCH BALTJW06 BALTW06 BALTW08 C.I.B EST J CH EST V CH EST Vet CH ESTW08 EurW08 FI CH FINW09 LTCH LTJCH LTW08 LTW10 LTW11 LV JCH LVCH LVW07 LVW09 LVW10 NORD VetW13 NORDW07 PLCH RKF CH RUS CH RUS JCH WW08
EST-02557/05 om Kristiine Uspenski, Eesti


PARIM KASVATAJAKLASS / BEST BREEDERS
KOHTUNIK
Branislav Rajic (Slovenia)

BIS 1



BASENJI / BASENJI
91 FARLANDERS

om Kerli Liivand, Eesti

BIS 2



SUURŠNAUTSER must / GIANT SCHNAUZER black
585 ANGELSTONE

om Galina Markina & Natalja Žgun, Eesti

BIS 3



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
298 SMILING SNOWBALL

om Kristiine Uspenski, Eesti

BIS 4



WELSHI TERJER / WELSH TERRIER
213 AK MIL VISTA

om Anu-Sirje Keerd, Eesti



PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
Monika Kuriata-Okarmus (Poland)

BIS 1



LHASA APSO / LHASA APSO
45 CHIC CHOIX DAFFYD THOMAS

EST-02369/14
&
LØWEBO'S ZAPPHIRA OF SIGMA

NO34026/13
om Hedi Kumm & Juha Kares & Kirsi Kruusenvald, Eesti

BIS 2



PAPILLON / PAPILLON
38 CLUB GOLDEN TOY AMORE MIO

RKF3699241
&
CLUB GOLDEN TOY ALBA ROSSA

RKF3699244
om A. Dronova, Russia

BIS 3



AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
617 JOYFUL EVENT'S DASHING DUTCHMAN

RKF3205284
&
STARLAITS MEDZHIK FAIR PLAY

RKF3796206
om Svetlana Mikhailova Russia

BIS 4



IIRI HUNDIKOER / IRISH WOLFHOUND
458 MAMI'S BEARDIE RAUNO RUISLEIPÄ

FI23735/13
&
MAMI'S BEARDIE QUEEN OF FAIRYCASTLE

FI10981/13
om Hanna Pirttilahti & Riikka Pirttilahti & Ulla Hukka, Finland



RÜHM 1
KOHTUNIK
Luis Pinto Teixeira, Portugal

BIG 1



WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE
376 AKMANAY ARISTOKRAT

RUS CH
RKF3396125 om V.N. Scheglova, Russia

BIG 2



FLAAMI KARJAKOER / FLANDERS CATTLE DOG
383 FAMILY FLIGHT DI MONNA LIZA

RUS CH
RKF3328947 om G. Zhukov, Russia

BIG 3



AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
391 MYSTIC FALLS BAZINGA!

EST-02751/14
om Jane Evert & Marge Perri, Eesti

BIG 4



AUSTRAALIA KARJAKOER / AUSTRALIAN CATTLE DOG
372 SOLKA FROM TASMANIAN SALT

RKF3706048
om P. Ovodneva, Russia


RÜHM 2
KOHTUNIK
Monika Kuriata-Okarmus, Poland

BIG 1



KÄÄBUSŠNAUTSER must hõbedaga / MINIATURE SCHNAUZER black and silver
570 BLYTHEWOOD KINDLY CHAP

EST V CH EurJW EurW RUS CH WW WW12
RKF1913187 om Irina Lukasevich, Russia

BIG 2



DOBERMANN
483 NEVSKIY TSERBER ADEL ADAMANTA

RUS CH
RKF3385589 om E.V. Kuryleva, Russia

BIG 3



SAKSA DOGI sinine / GREAT DANE blue
586 NOVYI HERMITAGE SARAGOSSA

RUS CH
RKF2788060 om V. Deryagina, Russia

BIG 4



INGLISE BULDOG / BULLDOG
467 DANSING LIVELY LUCAS

RKF3776573
om M. Barkalova, Russia


RÜHM 3
KOHTUNIK
Csaba Zsolt Lokodi, Romania

BIG 1



LAKELANDI TERJER / LAKELAND TERRIER
215 RUS TERRIER CARDENAL LINDA LA REINA

EST V CH FINW13 H JCH JWW13 RUS CH
RKF3232175 om E. Sinyak & O. Aleksashina, Russia

BIG 2



WELSHI TERJER / WELSH TERRIER
210 AK MIL VISTA JUBILEE JAZZ

BALTCH BALTW13 DK CH EST J CH EST V CH ESTJW13 ESTW14 HJW13 Interra'JW13 LTCH LV JCH LVCH LVW14 NCH NORD CH PLW14 SE CH TLN WCup14 TLNJW13 TLNW13 TLNW14
EST-02152/12 om Aivi Kabur, Eesti

BIG 3



AIREDALE'I TERJER / AIREDALE TERRIER
206 ARS VIVA BRAVO BONANZA

RKF3759558
om O. Aleksashina & O. Kaloshina, Russia

BIG 4



FOKSTERJER, SILEDAKARVALINE / FOX TERRIER, SMOOTH
226 HILROY ALATAU HIGH

FLY CZ CH FI CH H CH RUS CH
RKF2681738 om Polina Albert & V.A. Ionova, Russia


RÜHM 4
KOHTUNIK
Luis Pinto Teixeira, Portugal

BIG 1



KÜÜLIKUTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, SMOOTH-HAIRED
141 LISEGO NOSA DIPLOMAT

RKF3730647
om Marina Kovalenko, Russia

BIG2



KÜÜLIKUTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, WIRE-HAIRED
145 MARISS PIZHON

RUS CH
RKF3438364 om I.A. Kazakova, Russia

BIG 3



KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, SMOOTH-HAIRED
132 MAGIK RAINBOW LEONARDO

RKF3791093
om Olga Popova, Russia

BIG 4



TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONG-HAIRED
151 EOS KOMETA BLACK VELVET

RKF3903870
om Aleksandra Gromova, Russia


RÜHM 5
KOHTUNIK
Dušan Paunovic, Serbia

BIG 1



AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA
127 MAMORU MOULIN ROUGE WITH RUTHDALES

EST J CH LV JCH WJW14
EST-00800/14 om Kadri Audova, Eesti

BIG 2



SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY
312 SPECTACULAR PASSION THE FUTURE IS OURS

EST-02405/14
om Martin Joon, Eesti

BIG 3



SAMOJEEDI KOER / SAMOYED
294 SMILING SNOWBALL RUSSIAN BEAR

EST J CH
EST-01012/13 om Hele Haabjärv, Eesti

BIG 4



BASENJI
86 FARLANDERS AGAINST ALL STORMS

BALTCH BALTJCH BALTW13 BALTW14 C.I.B EST J CH EST V CH ESTW13 FI CH FINJW11 LTCH LTJCH LTJW12 LV JCH LVCH LVJW12 LVW14 NORDW13 TLN WCup13 TLNJW12 TLNW13
EST-01009/11 om Helerin Tõnurist & Kerli Liivand & Maire Tõnurist, Eesti


RÜHM 6
KOHTUNIK
Kirill Barbosov, Russia

BIG 1



BEAGLE
157 AMI SHEGODAY DEEP SECRET

RUS CH
RKF3388655 om Diana Neverova & O Hartsiy, Russia

BIG 2



DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
169 HEPPI SEMBO MADE IN RUSSIA

RKF3420821
om A.S. Chukalina, Russia

BIG 3



RODEESIA RIDGEBACK / RHODESIAN RIDGEBACK
165 KIZIMBI TIKITI

FI44543/13
om Julia Muukka, Finland

BIG 4



EESTI HAGIJAS / ESTONIAN HOUND
(F.C.I. poolt tunnustamata tõug / Breed not recognized by F.C.I.)
94 SAKSTE ARUKAS ARMI

BALTJW11 BALTW12 BALTW13 BLRW11 EST J CH EST V CH FINW12 FINW13 LTJW11 LV CLJW11 LV JCH LVCH LVJW11 LVW12 LVW13 NORDW13 TLNW12 TLNW13
EST-01848/U10 om Maris Siilmann & Tiit Hiiemaa, Eesti

RÜHM 7
KOHTUNIK
Jelena Kruus, Eesti

BIG 1



UNGARI LÜHIKARVALINE LINNUKOER / HUNGARIAN SHORT-HAIRED POINTING DOG
659 ASPER AUTUMNUS LIBERI

BLRCH EST JCH LTCH RKF CH RUS CH RUS JCH
RKF3613657 om S. Fadeev & S. Lukovkina, Russia

BIG 2



DRENTHE'I LINNUKOER / DRENTSE PARTRIDGE DOG
665 MAKKER FAN 'T SUYDEVELT

BALTJCH BALTW13 CZ CH EST J CH EST V CH ESTW14 EurW14 HeW13 LTJCH LTJW13 LTW14 LV JCH LVCH LVJW13 LVW14 NORDW13 RUS JCH TLN WCup14 TLNW14
EST-02656/12 om Kadi-Liis Säre & Niels Hollender, Eesti

BIG 3



WEIMARI LINNUKOER, LÜHIKARVALINE / WEIMARANER SHORT-HAIRED
664 A LA MODE FALA LOVE'A

BLRCH EST J CH LV CH RUS CH RUS JCH
RKF3391953 om Pavel Fedotov, Russia

BIG 4



GORDONI SETTER / GORDON SETTER
644 SUNDOWNER'S FLOWER POWER

BALT JCH EST JCH LT JCH LV JCH LVW14 EST-02499/12 om Helis Manninen & Urho Manninen, Eesti


RÜHM 8
KOHTUNIK
Branislav Rajic, Slovenia


BIG 1



AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
615 STARLAITS MEDZHIK FAIR PLAY

RKF3796206
om Svetlana Mikhaylova, Russia

BIG 2



LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER
647 ADVENTURER'S RAHMANINOVS CONCERTO

FI16962/14
om Gredi Pikani, Eesti

BIG 3



KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER
405 AMIGO MUNDY LA FRESKA

EST J CH EST V CH LTCH LTJCH
LŠVK GR0828/06 om Gintare Valuntaite-Matvejeva, Lithuania

BIG 4



INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
634 BIMBIK'S HAVEN

BALTJCH BALTJW12 EST J CH EST V CH ESTJW12 LTJCH LV JCH LVCH LVJW12 TLN WCup13 TLNJW12
EST-01913/11 om Iris Luik & Katrin Juurak, Eesti


RÜHM 9
KOHTUNIK
Branislav Rajic, Slovenia

BIG 1



PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG
5 CARTE TRUFFÉ PRINCE COCO VIALATTE

EST J CH ESTW14 HeJW13 LTJCH LTJW14
FI51868/12 om Noora Ihalainen-Saira & Toni Saira, Finland

BIG 2



LHASA APSO
43 CHIC CHOIX DAFFYD THOMAS

EST J CH EST V CH FI CH SE CH SW13 TLNW14
EST-02369/14 om Hedi Kumm & Juha Kares, Eesti

BIG 3



SUUR PUUDEL must & pruun & valge / STANDARD POODLE black & brown & white
370 SMART CONNECTION MAXELLE

BALTCH BALTJCH BALTJW12 BALTW13 CZ CH DK CH EST J CH EST V CH ESTJW12 ESTW12 ESTW13 FI CH FINJW12 HeJW12 LTCH LTJCH LV JCH LVCH NORD CH RKF CH RUS CH SE CH TLN WCup14 TLNJW12 TLNW12 TLNW14
EST-03239/12 om Anna Maksimova & Olga Knorre, Eesti

BIG 4



VENE TOY, PIKAKARVALINE / RUSSIAN TOY, LONG-HAIRED
71 DZHEKICHAN

EST-00009/14 om Irina Hodakovskaja, Eesti


RÜHM 10
KOHTUNIK
Csaba Zsolt Lokodi, Romania

BIG 1


ITAALIA VÄIKEHURT / ITALIAN GREYHOUND
451 VENTO VELOCI BENITA LYU LAIF

RKF 3512425
om E.A. Sgibneva, Russia

BIG 2



AFGANISTAANI HURT / AFGHAN HOUND
461 SHOU GERAT SHOCKING QUEEN

FI CH RUS CH
RKF2694371 om M. Danilkina, Russia

BIG 3



WHIPPET / WHIPPET
442 KOTTON SATEEN DOMINIJA

EST V CH LTCH
LŠVK W0371/12 om Asta Simonelyte, Lithuania

BIG 4


HIRVEKOER / DEERHOUND
454 SCOTTCLAN'S AVRIL TO PEARCH HILL

FI55060/12
om Jorma Hänninen & Seija Hänninen, Finland



LAPS JA KOER


Kohtunik / Judge
Branislav Rajic, Slovenia

1 Koht



5 Kata Ria Uspenski
Eesti

2 Koht



3 Sofija Ramenskaja
Eesti

3 Koht



2 Margus Murel
Eesti

4 Koht



4 Teele Tammet
Eesti

JUNIOR HANDLER 10-13.A.


Kohtunik / Judge
Branislav Rajic, Slovenia

1 Koht



9 Evelina Kaljumäe

Eesti

2 Koht



8 Diana Kaljumäe

Eesti

3 Koht



6 Aleksandra-Juzeffa Belaišis

Eesti

4 Koht



13 Polina Ramenskaja

Eesti


JUNIOR HANDLER 14-17.A.


Kohtunik / Judge
Branislav Rajic, Slovenia

1 Koht



17 Marika Bernhardt
Eesti

2 Koht



18 Emilija Burdulye

Lithuania

3 Koht



24 Carolyn Rodim

Eesti

4 Koht



26 Galina Seeder

Eesti


PARIM JUUNIOR HANDLER


Kohtunik / Judge
Branislav Rajic, Slovenia



1 Koht



9 Evelina Kaljumäe

Eesti

2 Koht



17 Marika Bernhardt

Eesti



Фото отчет



Tere Гость